Stacionárny bicykel ProForm TDF Pro 5.0

Viesť pelotón zo sedla stacionárneho bicykla PROFORM TDF Pro 5.0 je úžasný zážitok. Užite si skutočný pocit z cestnej cyklistiky s automatickým nastavením stúpania a klesania, ktorý simuluje akýkoľvek terén.
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 3030111
€3 199
Stacionárny bicykel ProForm TDF Pro 5.0

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

PROFORM TDF Pre 5.0


Viesť pelotón zo sedla stacionárneho bicykla  PROFORM TDF Pre 5.0 je úžasný zážitok. Uži si skutočný pocit z cestnej cyklistiky s automatickým nastavením stúpania a klesania, ktorý simuluje akýkoľvek terén. Proform Tour de France je jediný bicykel vďaka ktorému môžeš jazdiť na rovnakých tratiach ako pretekári počas Tour de France. Môžeš si tiež vytvoriť vlastné trate Vďaka technológií iFit a Google Maps. Všetky údaje môžeš sledovať cez Street View na 10-palcovom dotykovom displeji.

So spinningovým bicyklom Tour de France 5.0 je vždy zábava


10 "dotykový displej


10-palcový dotykový displej Priamo na konzole zaručí, že si užijete Všetky svoje oblubene fitness aplikácie, vzdelávacími programami a štatistiky vo vysokom rozlíšení.

Prepínajte medzi rýchlosťou, časom, vzdialenosťou, spálenými kalóriami, tepovou frekvenciou a štatistikami odporu. Vďaka tomuto 10" plnohodnotnému tabletu budete môcť pristupovať na web a byť neustále online.

iFit® Tréner Ready ™


S technológiou iFit® ktorá funguje cez Google Maps™ môžete použiť akúkoľvek trasu kdekoľvek na svete. Priebeh trate potom môžete vidieť pomociu Street View na 10-palcový dotykovom displeji s vysokým rozlíšením.

Vďaka iFit máte možnosť podrobne sledovať vaše tréningové hodnoty, získate rozšírenia na vstavané programy a neobmedzené tréningy na iFit.com.

Bezdrôtová technológia iFit® nepotrebuje žiadny vstavaný modul. Prístup k účtu iFit® máte z akéhokoľvek zariadenia, počítača, tabletu alebo Smart telefónu. Pre plnohodnoté využívanie je potrebné zakúpenie si ročného členstva na ifit, ktorý sa predáva samostatne.

  • Trasy Google Maps ™
  • Detailné sledovanie štatistík
  • Neobmedzená knižnica cvikov
  • Prehliadač pre Android™

20% Sklon stúpania a klesania


Spoznajte rozdiel PROFORM s revolučným 20-percentnom stúpaním a schopnostou klesania. TDF Pro 5.0 automaticky nastaví stupeň stúpania alebo klesania na základe skutočnej krajiny a simulácia tak dostáva úplne nový rozmer.

  • Automaticky simuluje terén
  • 20% stúpanie
  • 20% pokles

Tréning je na vás


Sledujte svoju intenzitu tréningu ako profesionáli. PROFORM® TDF Pre 5.0 je vybavený vstavaným wattmetrom zobrazujúcim najčistejšie indikáciu cyklistického výkonu.

TDF 5.0 individuálne kalibruje displej tak, aby zaistil presné hodnoty v každom kole.

  • presné údaje na displeji
  • meranie vo Wattoch

SMR ™ Silent Magnetic Resistance


Zabudnite na hlučný odpor. TDF Pre 5.0 prináša SMR™ Silent Magnetic Resistance™. Je tichý, hladký a odolný, takže sa môžete sústrediť na jazdu bez toho aby ste rušili svoje okolie.

Pedále s klipsňou na upínanie


Pedále sú navrhnuté tak, aby vaše nohy zostali na mieste

Kompatibilné s technológiou BLE Wifi


Zostať v cieľovej tepovej zóne pri maximálnom výkone je jednoduchšie pretože TDF Pro 5.0 je kompatibilný s meračmi srdcovej frekvencie s technológiou BLE. Potrebné zakúpiť samostatne.

Nastaviteľné sedadlo a riadidlá


Ergonomicky tvarované riadidlá znížujú únavu, takže môžete jazdiť dlhšie. Je možné ich nastaviť horizontálne aj vertikálne tak isto ako sedlo bicykla.

Transportné kolieska


Bicykel sa dá ľahko presúvať z miestnosti do miestnosti vďaka transportným kolieskam v prednej časti konštrukcie.

Držiak na dve fľaše s vodou


Zostaň hydratovaný po celú dobu tréningu. Tento praktický dvojitý držiak je zabudovaný do rámu a umožňuje ľahký prístup.

Elektronicky ovládané stupna zátažeBer vlastný tréning vážne. PRE 5.0 má rovnako možnosť nastavenia PREVODOV Ako na cestných bicykloch. S trojitým predným prevodníkom a 10 zadným sa môžeš pohybovať plynule a v 30 rýchlostných stupňoch.

iPod kompatibilita s reproduktormi


PRIDAJ k svojmu tvrdému tréningu a aj oblubene hudbu. Jednoducho pripojte svo iPod® do Sound System Intermix Acoustics 2.0 a počúvajte Neuveriteľný zvuk prostredníctvom dvoch 2-palcovými reproduktorov. iPod® je potrebne kúpiť samostatne.


Dodatočné parametre

Kategória: Spinningové bicykle
Hmotnosť: 64 kg
Zameranie tréningu: Kardio
Značka: ProForm
Nosnosť: 125
Sklon: -20% až +20%
Konzola: 10" displej
Počet programov: 24
MP3 vstup: Kompatibilné s Ipod
Meranie pulzu: kompatibilný s hands-free BLE (Bluetooth) a ANT + bezdrôtové monitory srdcovévej frekvencie (predáva sa samostatne)
Hrudný pás: Nie
Rozmery (dxšxv): 163 x 64 x 143 cm
iFit® Coach™: Áno
Trieda použitia a presnosti: H/C
Odpor: SMR
Váha zotrvačníka: 13 kg
Prevody: 30
Príslušenstvo: Ergonomické sedlo; športové nastaviteľné rukoväte; Pedále s klipsňami a páskami; Dvojitý držiak na fľašu
Nastavenie sedadla: Hore / Dole / Dopredu / Dozadu, Odnímateľné sedlo
Transportné kolieska: Áno
Nastavenie riadítok: Vertikálne / Horizontálne
Použitie: Domáce
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Stredná a vyššia kategória domácich fitness zariadení od najväčšieho producenta ICON. Proform je viac než značka. Pro-Form je tréner, konkurent, inžinier, fanúšik, a spoluhráč. Pracujeme na výrobe vybavenia a technológií, ktoré vás môžu dostať cez cieľovú čiaru, zabezpečiť miesto na stupňoch víťazov, a postrčiť nad včerajšie ideály.