Sole Fitness Rower SR500 veslovací trenažér

Cvičenie je príjemnejšie ako kedykoľvek predtým s veslovacím trenažérom SOLE SR500.

Dostupnosť Na sklade (dodanie 5-10 dní)
Možnosti doručenia
Kód: /SR500
€1 595 –16 % €1 335
Sole Fitness Rower SR500 veslovací trenažér
sole fitness rower sr500 veslovaci trenazer
Akcia
€1 595 –16 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Sole Fitness Rower SR500 veslovací trenažér

Cvičenie je príjemnejšie ako kedykoľvek predtým s veslárskym trenažérom SOLE SR500, ktorý sa vyznačuje mimoriadne hladkým pohybom vzduchu a magnetického odporu, čo vytvára realistický pocit z veslovania. Tento kvalitne skonštruovaný stroj obsahuje dlhú hliníkovú koľajnicu, ktorá sa prispôsobí viacerým používateľom rôznej výšky. Vďaka skladaciemu dizajnu a transportným kolieskam sa veslár SR500 ľahko prenáša a skladuje, keď sa nepoužíva.

 

Model SOLE SR500 je navrhnutý pre komfort, pohodlie a spoľahlivosť, vysoká poloha sedenia umožňuje používateľom ľahko nastupovať a vystupovať zo stroja, zatiaľ čo nastaviteľné pedále vyhovujú rôznym uhlom päty pre pohodlné používanie a správny pohyb.

Vyberte si tréning z množstva manuálnych a prednastavených programov pri sledovaní podrobných údajov na dvojfarebnom displeji a nastavte si odpor bez toho, aby ste vynechali čo i len jeden úder, pomocou ovládacích tlačidiel zabudovaných do riadiacej tyče. Model SOLE SR500 má 13 rôznych tréningových programov a pomocou bezdrôtového hrudného pásu (nie je súčasťou balenia) môžete monitorovať svoju srdcovú frekvenciu, aby ste z tréningu vyťažili maximum.

Funkcie veslovacieho trenažéra Sole Fitness SR500

  • Elektromagnetický odpor zotrvačníka
  • Nastaviteľný, veľký viacfarebný 14 cm podsvietený LCD monitor s viacvýstupovým zobrazením
  • Predĺžená dĺžka, hliníková lišta v komerčnom štýle
  • Luxusné ergonomicky tvarované sedadlo
  • Pohodlný dizajn
  • Pevný odolný rám
  • Nadrozmerné nastaviteľné pedále so 7 rôznymi nastaviteľnými polohami chodidla
  • 12 tréningových programov zahŕňa: 10 prednastavených, kontrola tepovej frekvencie, definované používateľom
  • Silný, odolný rám zo zliatiny s ťažkým stabilizátorom

 

Dodatočné parametre

Kategória: Veslovacie trenažéry
Hmotnosť: 46 kg
Zameranie tréningu: Kardio
Značka: Body Solid
Nosnosť: 150 kg
Konzola: 14 cm LCD displej
Počet programov: 11, 5 štandardných, manuálny, personálny, 2 HRC, fit-test
Meranie pulzu: Kontaktné a telemetrické
Hrudný pás: nie je v balení
Rozmery (dxšxv): 246.5 x 46 x 96.5 cm
Odpor: 16 úrovní - elektricky nastaviteľné
Transportné kolieska: Integrované kolieska pre jednoduchšie skladovanie
Použitie: domáce
Pedále: Nastaviteľné opierky nôh pre bezpečné a pohodlné cvičenie
Materiál: Oceľou vystužený hliník
Riadidlá: Ergonomická rukoväť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnosť a doživotná záruka Body Solid

Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia (na rámy v domácich podmienkach získavate doživotnú záruku). Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

Technológie Body Solid

Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

Pevnosť Body Solid

Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

Komfort Body Solid

Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

Konštrukčná dokonalosť Body Solid

Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

Lanká na multivežiach Body Solid

Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

Cenová dostupnosť Body Solid

Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

Doživotná záruka Body Solid

Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.

Podobné produkty

Veslovaci trenazer Nordictrack rw700
€1 699
Kód: /NTRW15123-INT
veslovaci-trenazer-nordictrack-rw900
€2 129
Kód: /NTRW19423-INT