SKLZ Pro Mini Hockey, hokejová bránka set

Sada Pro Mini Hockey prináša zábavu a vzrušenie vo vnútri alebo vonku. Táto kompletná sada poskytuje hodiny hokejovej akcie 1 na 1 vrátane hier, prestreliek a výziev s trikovými strelami. Odolné, aby odolalo energickej hre. Obsahuje 2 odolné bránky, 2 mini palice a 1 penovú loptičku.

Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 5061500/0333
€49,90
SKLZ Pro Mini Hockey, hokejová bránka set
sklz pro mini hockey hokejova branka set01
Novinka

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

SKLZ Pro Mini Hockey, hokejová bránka set na hru

Nechajte zábavu prúdiť. Sada Pro Mini Hockey prináša zábavu a vzrušenie vo vnútri alebo vonku. Táto kompletná herná súprava poskytuje hodiny hokejovej akcie 1-1-1 vrátane hier, prestreliek a výziev s trikovými strelami. Je to dokonalý spôsob, ako vybiť zimnú energiu v prednej izbe alebo na akčnú letnú noc na dvore. Každá sada obsahuje 2 odolné bránky, 2 mini palice a 1 penovú loptičku. S ľahko zostaviteľnými bránkami z PVC a odolnými mini hokejkami je sada Pro Mini Hockey odolná, rýchlo sa skladuje a je vždy pripravená. Rozbite súpravu kdekoľvek a užite si hodiny zábavy s priateľmi.

 

  • Zábavná mini hokejová hra na hranie vnútri alebo vonku
  • Vyzvite svojich priateľov na hry 1 na 1, prestrelky alebo trikové strely
  • Obsahuje dve odolné bránky, dve plastové mini palice a 1 penovú loptičku
  • Jednoduchá montáž
  • Bránky merajú 30,5" x 23" x 13,5" a sú vyrobené z 1,25" PVC

Dodatočné parametre

Kategória: Pomôcky pre loptové hry
Hmotnosť: 2 kg
Športové zameranie: Hokej
Značka: SKLZ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SKLZ je váš tréningový partner s inovatívnymi nástrojmi, ktoré synchronizujú vaše telo s mozgom. Trénujte, aby ste boli každý deň silnejší, inteligentnejší a rýchlejší. Regenerujte s masážnymi pomôckami SKLZ vytvorenými pre profesionálnych športovcov.

 

SKLZ (čítaj Skills) je svetovým lídrom v oblasti vývoja inovatívnych tréningových pomôcok. SKLZ kombinuje kvalitné materiály s ergonomickým dizajnom v spolupráci s trénermi a športovcami zo všetkých športových odvetví. Hviezdy svetového športu dôverujú tejto americkej značke už od roku 2002. Posuňte hranice Vašej výkonnosti, vďaka špeciálnym tréningovým a rehabilitačným pomôckam od SKLZ aj vy!