Real Pharm Amino Rest 500g

Vynikajúci pomer BCAA:GLutamín 1:1.

Variant:
Dostupnosť Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 104000502 104000501 Zvoľte variant
€19,99 –10 % €17,89
Real Pharm Amino Rest 500g
real-pharm-amino-rest-500g
Akcia Novinka
€19,99 –10 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Real Pharm Amino Rest 500g

Len čo najrýchlejšia regenerácia svalov môže zastaviť katabolizmus a zabezpečiť maximálny rast svalovej hmoty. Ak hľadáte účinné riešenie na rýchlejšiu regeneráciu, Amino Rest Real Pharm splní všetky vaše očakávania a pomôže vám dosiahnuť akýkoľvek tréningový cieľ!

Amino Rest je doplnok najvyššej kvality pre profesionálnych športovcov a amatérov, ktorí pristupujú k procesu formovania svojho tela so správnym vedomím. Vďaka kombinácii aminokyselín s rozvetveným reťazcom najvyššej kvality (BCAA) a glutamínu v okamžitej forme rýchlo zaznamenáte účinok. Maximálne využijete jeho účinné látky.

Unikátna, na trhu špičková receptúra aminokyselín s rozvetveným reťazcom a glutamínu vám umožní rýchlo a efektívne doplniť aminokyseliny potrebné pre správne fungovanie organizmu každého športovca.

Kombinácia BCAA s glutamínom vám pomôže dosiahnuť najlepší efekt rýchlej regenerácie po tréningu, ktorá je potrebná pre dokonalé svalové prírastky. BCAA aj glutamín zabezpečujú výnimočné antikatabolické účinky a efektívnu syntézu bielkovín.

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom sa v našom tele nedajú priamo syntetizovať, preto je potrebné dodávať ich potravou. Pri veľkej záťaži si telo vyžaduje veľké množstvo BCAA. Samotná strava však zvyčajne nestačí na dostatočný prísun komplexu BCAA.

BCAA + Glutamín patrí medzi najlepšie kombinácie 

BCAA, konkrétne L-leucín, L-valín a L-izoleucín, patria medzi aminokyseliny metabolizované priamo vo svaloch a sú jedinými aminokyselinami, ktoré vykazujú schopnosť úplne nezávisle stimulovať syntézu svalových bielkovín. Pomáhajú tak blokovať škodlivé katabolické reakcie a prispievajú k lepšiemu nárastu svalovej hmoty. Okrem toho BCAA chránia svalové tkanivo a umožňujú rýchlejšie spaľovať tukové tkanivo, čo je nesmierne dôležitý aspekt suplementácie pri snahe o dosiahnutie dokonale vyformovaného tela.

Glutamín je tiež kľúčovou aminokyselinou pre telo tých, ktorí sú fyzicky aktívni. Na rozdiel od BCAA patrí glutamín do skupiny endogénnych (v našom tele produkovaných) aminokyselín, ale je mimoriadne ťažké zabezpečiť jeho dostatočný prísun spoliehajúc sa len na pestrú stravu.

DÁVKOVANIE Amino Rest

Zmiešajte jednu dávku (11,4 g) výrobku s 200 ml vody. Užívajte maximálne 2 porcie denne. Neprekračujte maximálnu dennú dávku 2 porcie (22,8 g).

ODPORÚČANIA PRE UŽÍVANIE

Ak je rýchla regenerácia a zvýšenie prírastku svalovej hmoty to, čo hľadáte, potom Amino Rest zaručuje 100 % spokojnosť!

Čo všetko obsahuje Amino Rest?

  • BCAA v pomere 2:1:1
  • L-glutamín

Vďaka Amino Rest od Real Pharm získaš:

  • Rýchlu regeneráciu po tréningu

  • Účinne blokovaný katabolizmus

  • Rýchlejšiu obnovu svalov po tréningu

  • Lepšiu svalovú výdrž

  • Zníženie únavy

  • Rýchle svalové prírastky

  • Zvýšená rýchlosť spaľovania tukového tkaniva a ochrana svalového tkaniva počas redukčného tréningu

Výživové údaje v 1 porcii Amino Rest

1 porcia  (11,4 g) %ODD 2 porcie (22,8g) %ODD
L-glutamín 5000 mg ** 10000 mg **
BCAA
 z toho L-leucine
 z toho L-valine
 z toho L-isoleucine
5000 mg
2500 mg
1250 mg
1250 mg
**
**
**
**
10000 mg
5000 mg
2500 mg
2500 mg
**
**
**
**

 

*(ODD:  Odporúčaná denná dávka); **(ODD nie je stanovená)

Zloženie Amino Rest:

L-glutamín, BCAA (L-leucín, L-valín, L-izoleucín), kyselina citrónová (regulátor kyslosti), aróma, sukralóza (sladidlo), farbivá pre príchute: grapefruit - E122, pomaranč - E110, višňa - E124, ananás - E104, citrón - E104. (E122, E110, E124, E104 - môžu mať nepriaznivý vplyv na činnosť a pozornosť detí).

UPOZORNENIE:

Tento výrobok je určený pre zdravé dospelé osoby. nemali by ho užívať tehotné a dojčiace ženy. Je dôležité dodržiavať zdravý životný štýl a vyváženú, pestrú stravu. 

Výživový doplnok sa nemôže používať ako náhrada (substitúcia) pestrej stravy. Neužívajte v prípade vysokého krvného tlaku, srdcových ochorení, bolesti hlavy, psychických porúch, cukrovky, astmy alebo iných liekov. Ak užívate iné lieky alebo máte zdravotné ťažkosti, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Nepoužívajte počas tehotenstva a dojčenia. Prípravok nie je určený na používanie osobami mladšími ako 18 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. 

PREČO JE O VÝROBKU TAK MÁLO INFORMÁCIÍ?

Bohužiaľ, vzhľadom na prísne právne predpisy EÚ môžeme o našich doplnkoch poskytnúť len obmedzené informácie. V zozname môžu byť uvedené len schválené tvrdenia, ktoré sú uvedené v databáze EÚ. Nemôžeme zdieľať vedecké výsledky, ktoré neboli predložené EÚ na schválenie. Nemôžeme uvádzať benefity látok obsiahnutých v produkte ako napríklad benefity adaptogénov, rastlinných látok alebo aminokyselín. Viac takýchto informácií od nás dostanete v našich newsletteroch, alebo počas priameho kontaktu na predajni.

Dodatočné parametre

Kategória: BCAA
Bezlaktózový: Áno
Bezlepkový: Áno
Forma produktu: Prášok
Vegan: Nie
Značka: Real Pharm
Počet dávok: 42

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Real Pharm, je jedna z najrýchlejšie rastúcich výrobcov výživových doplnkov v Európe.

Real Pharm je značka, ktorej hlavným cieľom je najvyššia kvalita výrobkov.

V spolupráci s laboratóriami a najlepšími športovcami rôznych športových disciplín vytvorila spoločnosť Real Pharm rad doplnkov výživy s najvyšším svetovým štandardom.

Real Pharm s nadšením vytvára doplnky stravy na podporu každého športu. Vysoko moderné doplnky majú vynikajúce zloženie a špičkovú kvalitu.