Pogumovaná jednoručná činka FIT PLUS 26 kg FPPFD26K

Pogumovaná jednoručná činka FIT PLUS 26 kg pevná PROFI. Nie je možnosť doloženia ďalšieho závažia. Priemer osky v strede do 30 mm.
Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 4040737
€117
Pogumovaná jednoručná činka FIT PLUS 26 kg FPPFD26K

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Pogumovaná jednoručné činky FIT PLUS 26 kg pevná PROFI. Nie je možnosť doložením ďalšieho závažia. Priemer osky v strede do 30 mm. Ideálna jednoručka do fitnesscentra, klubového, či domáceho fitness.

Vynikajúca Rukov pre tlakové cviky!

Perfektne vyvážená! 60% prírodný kaučuk.

Presný popis: 26 kg pogumovaná profesionálna činka FIT PLUS

Činka je zabalená v ochrannom obale.

Pri vacsi sadách dporúčame osobný odber na predajniach (vysoké poštovné).

Celková profesionálna sada sa skladá z 25 párovom 6 až 60 kg jednoručiek.

Pevné činky FIT PLUS si pochvaľovala ai 8-násobný Mr. Olympia Ronnie Coleman

Dodatočné parametre

Kategória: Pogumované jednoručné činky
Hmotnosť: 26 kg
Značka: FIT PLUS
Doplňujúce info: Jednoručky (jednoručné činky) na cvičenie vo fitness alebo doma
Farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
FIT PLUS je už s tradíciou viac než 20 rokov na českom a slovenskom trhu zárukou kvality a skúsenosti v projektovaní fitness centier i v predaji výživových a fitness doplnkov. FIT PLUS - VŠETKO PRE FITNES. Sme obchodná firma ponúkajúca komplexný sortiment fitness tovaru renomovaných svetových i domácich značiek.

"FIT PLUS - VŠETKO PRE FITNESS®" je ochrannou známkou spoločnosti, registrovanou na úrade priemyselného vlastníctva pod číslom 233688. Sme teda jediná firma na Slovensku, ktorá môže oficiálne používať tento slogan v oblasti športu. Ten nás zároveň vystihuje, pretože sme jedinou sieťou zameranou výhradne na fitness a špecializujeme sa na komplexnú ponuku, ktorú sa snažíme neustále rozširovať podľa najnovších trendov overených zdrojov.

Operujeme veľkoobchodne i maloobchodne v spolupráci s viacerými partnermi v každej časti Slovenska. Pod našou značkou určite spoznáte činky, ktoré sú na slovenskom trhu najpredávanejším "železom" a nachádzajú sa v mnohých fitness centrách aj v domácnostiach. Najobľúbenejším domácim železom sú jednoručné činky na cvičenie a fitkovým zasa olympijské sety činiek. Železo s naším logom je vyrábané spoločnosťou, ktorá dodáva rovnaké produkty , ale s iným logom (napríklad Ivanco), na majstrovstvá sveta vo vzpieraní, olympijské súťaže apod. Osky na cvičenie v domácich a k tomu prislúchajúce kotúče sú štandardných rozmerov, preto môžete naše činky a kotúče kombinovať s oskami obojručnými i jednoručnými.