Osavi Collagen Hair, Skin & Nails 150g

Kolagén VERISOL® - bioaktívne kolagénové peptidy. Je rozpustný, bez zápachu a chuti, určený a klinicky overený na zlepšenie vzhľadu vlasov, pokožky a nechtov.

Variant:
Dostupnosť Vypredané Na sklade Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 1180002 1180001 Zvoľte variant
€25,50 –21 % €19,99
Osavi Collagen Hair, Skin & Nails 150g
osavi collagen hair skin nails 150g8
€25,50 –21 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

VYUŽÍVAJTE PRIRODZENÚ SILU KOLAGÉNU - VERISOL®

Kolagén je hlavnou štrukturálnou zložkou pokožky, ktorá predstavuje asi 80% jej suchej hmotnosti. Je známe, že vlastnosti pokožky sú ovplyvňované endogénnymi a environmentálnymi faktormi vrátane starnutia, ultrafialového žiarenia, hormónov a výživy. VERISOL® môže stimulovať metabolizmus pokožky a pôsobiť proti strate kolagénneho extracelulárneho matrixu zvnútra.

VERISOL ® , produkt s ochrannou známkou Gelita, je patentovaný kolagénový peptid vyrobený z hovädzieho dobytka chovaného na pastvinách. Prechádza špecializovaným procesom hydrolýzy za vzniku bioaktívnych kolagénových peptidov. Bioaktívne kolagénové peptidy stimulujú fibroblasty vo vašej dermálnej vrstve na tvorbu kolagénu. Tým vytvárate viac dermálneho kolagénu a môžete bojovať proti tomu, čo sa vekom stráca.

VERISOL ® Collagen sa odlišuje svojim cieleným prístupom, ktorý obsahuje kolagén typu I a III. Na rozdiel od iných kolagénových peptidov, ktoré majú ideálnu dávku 20 g na porciu, kolagén VERISOL ® funguje v koncentrovanej dávke 2,5 g na porciu.

Príchute Osavi Collagen Hair, Skin & Nails

Bez príchute - natural, alebo ako vynikajúce ochutené nápoje s príchuťou wildberry, alebo slaný karamel.

Dávkovanie Osavi Collagen Hair, Skin & Nails:

 • 1 a ½ odmerky (2,5 g) denne
 • SPÔSOB POUŽITIA
  Rozpusťte 1 a ½ odmerky prášku v 200 ml vody, vypite alebo pridajte priamo do jedla. Odporúčame užívať produkt ráno.

Výživové údaje Osavi Collagen Hair, Skin & Nails:

Výživové údaje v 100 g Na 1 porciu 2,5g
Energia 1530 kJ / 360 kCal 38 kJ / 9kkCal
Tuky 0 g 0 g
z toho nasýtené mastnékyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 0 g 0 g
z toho cukor 0 g 0 g
Bielkoviny (VERISOL® bioactive collagen peptides 2,5g) 90 g 2,3 g
Soľ 0,5 g 0 g

 

Zákazníci, ktorí požijú prírodný produkt Bioactive Collagen Peptides® VERISOL® špeciálne optimalizovaný pre kozmetické aplikácie, môžu zažiť znateľne pevnejšiu a hladšiu pokožku s menším počtom vrások. Pozitívny účinok prípravku VERISOL® sa prejavuje aj v zlepšenej povrchovej štruktúre pokožky, redukcii celulitídy a rýchlejšom raste nechtov s údajne menším počtom štiepenia nechtov. Suroviny pre prípravok VERISOL® pochádzajú z rôznych zdrojov, a preto majú rôzne kvality: VERISOL® P (bravčové mäso) surovina), VERISOL® B (surovina z hovädzieho dobytka) a VERISOL® F (surovina z rýb). 

Osavi Collagen Hair, Skin & Nails má vo vnútri iba jednu zložku - 100% VERISOL® hydrolyzovaný kolagén. Bioaktívne kolagénové peptidy VERISOL® sú špeciálne optimalizované pre kozmetické aplikácie, zlepšujú pleť, zvyšujú pružnosť pokožky a znižujú hĺbku vrások, ako aj posilňujú nechty už za štyri týždne.  

Kolagén je jedným z najdôležitejších proteínov v tele a hlavnou štrukturálnou zložkou kože, ktorá tvorí asi 80% jeho suchej hmoty. Telo prirodzene produkuje kolagén, ale s pribúdajúcim vekom začína klesať, okolo 25 rokov, čo spôsobuje, že pokožka a nechty sa riedia a strácajú vlhkosť. Produkciu kolagénu ovplyvňujú aj endogénne a environmentálne faktory vrátane ultrafialového žiarenia, hormónov a výživy.  

Osavi Collagen Hair, Skin & Nails môže ovplyvňovať metabolizmus kolagénu pokožky priamo zvnútra. Táto akcia pôsobí proti strate kolagénu z dermálnych vrstiev stimuláciou novej produkcie kolagénu kožnými bunkami. Výsledkom je zvýšená produkcia kolagénu až o 65%, ktorá vedie k plnšej, pružnejšej pokožke, zníženému výskytu jemných línií a vrások, zlepšenej elasticite pokožky, zníženej celulitíde a rýchlejšiemu rastu nechtov pri menšom štiepení. 

Osavi Collagen Hair, Skin & Nails sa v tele ľahko strávi a rýchlo sa vstrebáva. Výrobok je hypoalergénny a bezpečný pre ženy aj mužov; neobsahuje cukor a tuky, žiadne umelé farbivá, sladidlá, konzervačné látky a príchute. Beauty Collagen peptidy sa okamžite rozpúšťajú v akejkoľvek studenej tekutine bez zanechania stôp. 

Elasticita pokožky

Perfektný kolagén VERISOL®

Špecifické kolagénové peptidy VERISOL® sú rozpoznávané bunkami fibroblastov v dermálnej vrstve pokožky ako kolagénové fragmenty podobné tým, ktoré sú výsledkom katabolických aktivít.

Preto sú stimulované k zvýšeniu metabolizmu kolagénu, aby vyvážili predpokladanú degradáciu kolagénu v pokožke. Výsledkom je podstatne vyššia produkcia dermálneho kolagénu a celkovo extracelulárneho matrixu, ktorý nahradzuje straty zapríčinené starnutím a vplyvmi prostredia. 

Významné zlepšenie zdravia pokožky

VERISOL® sa skladá zo špeciálnych kolagénových peptidov - dôležitých zložiek na podporu zdravej pokožky. VERISOL®, ktorý sa podáva orálne, ovplyvňuje metabolizmus kolagénu v pokožke priamo z vnútra.

Zvyšuje vlhkosť pokožky a oneskoruje tvorbu vrások.

Niekoľko vedeckých experimentov skúmalo potenciál produktu VERISOL®.

Vyššia elasticita pokožky

 • Prvá štúdia so 69 ženami vo veku od 35 do 55 rokov odhalila, že VERISOL® vedie k výrazne vyššej elasticite pokožky - až o 15% - v porovnaní s liečbou placebom. Tento účinok sa dal merať už po 4 týždňoch užívania a pretrvával po 8 týždňoch perorálneho podávania VERISOLU. Ďalšie 4 týždne po poslednom užití produktu vykazovala aplikácia VERISOL® stále vyššiu úroveň elasticity pokožky ako v skupine liečenej placebom.
 • Elasticita pokožky sa po liečbe VERISOLom® významne zvýšila v porovnaní s podaním placeba. 
 • Perorálna suplementácia špecifických kolagénových peptidov má priaznivý vplyv na fyziológiu ľudskej pokožky: Dvojito zaslepená placebom kontrolovaná štúdia Proksch E., Segger D., Degwert J., Schunck M., Zague V., Oesser S. Skin Pharmacol Physiology , August 2013 Redukcia vrások
 • Druhá štúdia s viac ako 100 ženami vo veku od 45 do 65 rokov ukazuje, že perorálne podanie VERISOLU (2,5 g / deň) významne redukuje vrásky po 4 týždňoch a vedie k výrazne vyššej koncentrácii prokolagénu v koži. 
 • VERISOL® významne redukuje vrásky: Kolagén v pokožke sa zvyšuje o 60%. 
 • 2 Orálny príjem špecifických bioaktívnych peptidov kolagénu redukuje vrásky pokožky a zvyšuje syntézu dermálnej matice Proksch E., Schunck M., Zague V., Segger D., Degwert J., Oesser S. Skin Pharmacol Physiology, december 2013
 • Vylepšená štruktúra povrchu pokožky a úbytok celulitídy Celulitídu (vzhľad pokožky pomarančovej kôry) postihuje asi 85% svetovej populácie dospelých žien.
 • Celulitída je aspekt krásy, nie choroba, ale touto chybou krásy trpí veľa žien. Celulitídu spôsobujú hlavne poruchy dermálneho matrixu, v kombinácii s prebytkom podkožného tuku, vydutím do pokožky, ako aj prebytkom medzibukovejj tekutiny.
 • VERISOL® má priaznivé účinky na dermálny extracelulárny matrix pokožky a môže pomôcť znížiť celulitídu. Na rozdiel od súčasných doplnkov na celulitídu, ktoré sa zameriavajú hlavne na aspekty nadmerného tuku alebo mikrocirkulácie / odtoku, VERISOL® priamo stimuluje tvorbu extracelulárneho matrixu v pokožke.

Hustota dermy (merané ultrazvukom)

Významné zvýšenie dermálnej hustoty po 6 mesiacoch Významné zníženie - skóre celulitídy3 Dvojito zaslepená, randomizovaná, placebom kontrolovaná štúdia so 105 ženami vo veku od 25 do 50 rokov ukazuje, že denný perorálny príjem 2,5 g VERISOL® významne znižuje skóre celulitídy.

Účinok sa meral po 3 a 6 mesiacoch suplementácie. VERISOL® má priaznivý účinok na extracelulárny matrix pokožky a obnovuje normálnu štruktúru dermy a podkožného tkaniva. Doplnok VERISOL® tiež znížil zvlnenie pokožky, prvé výsledky sú viditeľné po 3 mesiacoch, ale výraznejšie po 6 mesiacoch. Pri dennej dávke 2,5 g VERISOLU® sa významne znížil výskyt žien s celulitídou s BMI <25. V rámci štúdie boli skúmané zmeny v dermálnej hustote. Dva ultrazvukové vyšetrenia zobrazujú vedľa seba pokožku účastníka v skupine s placebom v porovnaní s pokožkou účastníka zo skupiny VERISOL®.

Nárast elastínu a kolagénu je zreteľne viditeľný. 3. VESTNÍK LIEČIVÝCH LIEKOV, J Med Food 00 (0) 2015, 1–9, DOI: 10.1089 / jmf.2015.0022, doplnok výživy špecifickými kolagénovými peptidmi, má na index morfológie celulitídy priaznivý vplyv na index telesnej hmotnosti Michael Schunck, 1 Vivian Zague, 2 Steffen Oesser, 1 Ehrhardt Proksch, 3 Podpora rastu a zdravia nechtov nechtov4 Pre veľa žien sú dobre upravené nechty nechtami neoddeliteľnou súčasťou atraktívneho vzhľadu. Mnoho žien ale trpí popraskanými alebo štiepanými nechtami, ako aj olupovaním nechtov a drsnosťou nechtov. Bioaktívne kolagénové peptidy® VERISOL® môžu pomôcť zlepšiť rast a zdravie nechtov nechtov. Bioaktívne kolagénové peptidy VERISOL® zlepšujú rast a zdravie nechtov nechtov. Rôzne pozitívne účinky lieku VERISOL® sú preukázané v nedávnej štúdii. Štúdia ukazuje pokles cra

Zlepšenie kvality nechtov

Štúdia po 7 týždňoch vykázala 40% zníženie výskytu nerovností a poškodení nechtov.

 | Nutričné ​​informácie  | Na 100 g  | Na jednu porciu (2,5 g) | Energetická hodnota  | 1673 kJ / 400 kcal  | 41,8 kJ / 10 kcal | tuk  | 0 g  | 0 g | z toho nasýtených  | 0 g  | 0 g | Sacharidy | 0 g  | 0 g | z toho cukry  | 0 g  | 0 g | proteín  | 100 g  | 2,5 g | soľ  | 0 g  | 0 g | Ostatné ingrediencie | Hydrolyzovaný kolagén Verisol®  | 100000 mg  | 2500 mg

Chuť:  neochutená

Zloženie:  100% hydrolyzovaný kolagén Verisol®.

Kolagén Vlasy, pokožka a nechty je najlepší kolagén pre ľudí, ktorí chcú zlepšiť bolesti kĺbov, redukovať vrásky, podporiť rast svalov a regulovať hmotnosť. Kolagén sa často nazýva bielkovinou mladosti, pretože je najrozšírenejšou bielkovinou. Je hlavnou zložkou spojivových tkanív, ktoré tvoria viaceré časti tela vrátane šliach, väzov, kože a svalov. Bohužiaľ, s pribúdajúcim vekom sa existujúci kolagén rozpadá a pre telo je ťažšie produkovať ho viac. Keď hladina kolagénu klesá, môžete mať príznaky, ako je svalová slabosť, bolesť kĺbov alebo stuhnuté šľachy či väzy, alebo znížená elasticita pokožky.

 

To, koľko kolagénu máte, závisí od určitých faktorov - environmentálnych (napr. UV žiarenie) aj endogénnych (napr. hormonálna rovnováha alebo strava). Aby ste zabránili jeho úbytku, oplatí sa podporiť vaše telo zvnútra, aby si udržalo kolagén na dobrej úrovni, čo bude mať za následok mnohé výhody vrátane udržania pevnej, pružnej a mladistvo vyzerajúcej pokožky. V prvom rade zaraďte kolagénové výrobky do každodenného jedla, ako druhú možnosť užívajte kolagénové doplnky.

Osavi Collagen Hair, Skin & Nails obsahuje patentované a klinicky testované bioaktívne kolagénové peptidy VERISOL®, ktoré podporujú metabolizmus pokožky, rýchlejší rast nechtov a lepší stav vlasov. Klinické štúdie potvrdili, že suplementácia bioaktívnymi kolagénovými peptidmi prispieva k zvýšeniu pružnosti pokožky, zníženiu množstva vrások, zvýšeniu hydratácie pokožky, ako aj k prevencii celulitídy, čo má za následok krásnu pevnú pokožku bez ohľadu na vek. Zlepšuje stav vlasov, ktoré sa stávajú silnejšími a odolnejšími voči lámaniu. Kolagén pomáha nechtom rásť rýchlejšie, silnejšie a znižuje ich lámavosť [1,2,3].

Osavi Collagen Hair, Skin & Nails v prášku je ideálny pre tých, ktorí nechcú užívať formu tabliet. Vďaka neutrálnej chuti a vôni je ideálnym doplnkom do smoothies, šalátov a dezertov. Je ideálny aj na pitie, pretože sa ľahko rozpúšťa v horúcich aj studených nápojoch. Neobsahuje žiadne prídavné látky, pretože jedinou zložkou je hovädzí kolagén. Náš kolagén je k dispozícii v troch variantoch: bez príchute, s lesnými plodmi a so slaným karamelom, takže si z neho vyberie každý bez ohľadu na chuťové preferencie.

PREČO BY MAL MAŤ NIEKTO PROSPECH Z Osavi Collagen Hair, Skin & Nails?

 • Obsahuje patentované a klinicky testované bioaktívne kolagénové peptidy VERISOL®.
 • Čisté zloženie - výrobok neobsahuje žiadne prídavné látky.
 • Je výborne rozpustný.
 • V troch variantoch: bez príchute, lesné plody a slaný karamel.
 • Vynikajúci do nápojov, smoothies alebo jedál.
 • Bez lepku, sóje, GMO, kóšer, halal.

Referencie:

 1. Kadler, K. E., Baldock, C., Bella, J., & Boot-Handford, R. P. (2007). Collagens at a glance. Journal of cell science120(Pt 12), 1955–1958. https://doi.org/10.1242/jcs.03453
 2. Wu M, Cronin K, Crane JS. Biochemistry, Collagen Synthesis. [Updated 2022 Sep 12]. In: StatPearls [Internet]. Treasure Island (FL): StatPearls Publishing; 2023 Jan-. Available from: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK507709/
 3. Hwang, S. B., Park, H. J., & Lee, B. H. (2022). Hair-Growth-Promoting Effects of the Fish Collagen Peptide in Human Dermal Papilla Cells and C57BL/6 Mice Modulating Wnt/β-Catenin and BMP Signaling Pathways. International journal of molecular sciences23(19), 11904. https://doi.org/10.3390/ijms231911904
 4. Proksch, E., Schunck, M., Zague, V., Segger, D., Degwert, J., & Oesser, S. (2014). Oral intake of specific bioactive collagen peptides reduces skin wrinkles and increases dermal matrix synthesis. Skin pharmacology and physiology27(3), 113–119. https://doi.org/10.1159/000355523
 5. Hexsel, D., Zague, V., Schunck, M., Siega, C., Camozzato, F. O., & Oesser, S. (2017). Oral supplementation with specific bioactive collagen peptides improves nail growth and reduces symptoms of brittle nails. Journal of cosmetic dermatology16(4), 520–526. https://doi.org/10.1111/jocd.12393
 6. Proksch, E., Segger, D., Degwert, J., Schunck, M., Zague, V., & Oesser, S. (2014). Oral supplementation of specific collagen peptides has beneficial effects on human skin physiology: a double-blind, placebo-controlled study. Skin pharmacology and physiology27(1), 47–55. https://doi.org/10.1159/000351376
 7. Pu S-Y, Huang Y-L, Pu C-M, Kang Y-N, Hoang KD, Chen K-H, Chen C. Effects of Oral Collagen for Skin Anti-Aging: A Systematic Review and Meta-Analysis. Nutrients. 2023; 15(9):2080. https://doi.org/10.3390/nu15092080
 8. Hexsel, D., Zague, V., Schunck, M., Siega, C., Camozzato, F. O., & Oesser, S. (2017). Oral supplementation with specific bioactive collagen peptides improves nail growth and reduces symptoms of brittle nails. Journal of cosmetic dermatology16(4), 520–526. https://doi.org/10.1111/jocd.12393
 9. Asserin, J., Lati, E., Shioya, T., & Prawitt, J. (2015). The effect of oral collagen peptide supplementation on skin moisture and the dermal collagen network: evidence from an ex vivo model and randomized, placebo-controlled clinical trials. Journal of cosmetic dermatology14(4), 291–301. https://doi.org/10.1111/jocd.12174
 10. Guerle-Cavero, R., & Balfagón-Costa, A. (2023). Study of Elastin, Hydrolyzed Collagen and Collagen-like Products in a Tri-Layered Chitosan Membrane to Test Anti-Aging Skin Properties. International journal of molecular sciences24(13), 11016. https://doi.org/10.3390/ijms241311016
 11. Pullar, J. M., Carr, A. C., & Vissers, M. C. M. (2017). The Roles of Vitamin C in Skin Health. Nutrients9(8), 866. https://doi.org/10.3390/nu9080866
 12. Bolke, L., Schlippe, G., Gerß, J., & Voss, W. (2019). A Collagen Supplement Improves Skin Hydration, Elasticity, Roughness, and Density: Results of a Randomized, Placebo-Controlled, Blind Study. Nutrients11(10), 2494. https://doi.org/10.3390/nu11102494
 13. Araújo, L. A., Addor, F., & Campos, P. M. (2016). Use of silicon for skin and hair care: an approach of chemical forms available and efficacy. Anais brasileiros de dermatologia, 91(3), 331–335. https://doi.org/10.1590/abd1806-4841.20163986
 14. Deaconu, M., Prelipcean, A. M., Brezoiu, A. M., Mitran, R. A., Isopencu, G., Matei, C., & Berger, D. (2023). Novel Collagen-Polyphenols-Loaded Silica Composites for Topical Application. Pharmaceutics, 15(2), 312. https://doi.org/10.3390/pharmaceutics15020312
 15. Sionkowska, A., Gadomska, M., Musiał, K., & Piątek, J. (2020). Hyaluronic Acid as a Component of Natural Polymer Blends for Biomedical Applications: A Review. Molecules (Basel, Switzerland), 25(18), 4035. https://doi.org/10.3390/molecules25184035
 16. Michalak, M., Pierzak, M., Kręcisz, B., & Suliga, E. (2021). Bioactive Compounds for Skin Health: A Review. Nutrients, 13(1), 203. https://doi.org/10.3390/nu13010203

Dodatočné parametre

Kategória: Kolagén
Bezlaktózový: Áno
Bezlepkový: Áno
Forma produktu: Prášok
Vegan: Nie
Značka: Osavi
Doplňujúce info: Patentovaný bioaktívny kolagén VERISOL®
Dávkovanie: 2,5 g 1x denne
Počet dávok: 60
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
P Avatar autora | 24.5.2024
Perfekt. manzelke chuti a funguje. tesi sa
5
A Avatar autora | 14.4.2024
Super produkt, už sa teším na ochutené ♥

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Osavi. Kvalita je pre nás najdôležitejším aspektom. 

Značka Osavi so sídlom v Yorku v UK vznikla s potrebou vytvoriť novú značku pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o zdravý a aktívny životný štýl, al e zároveň dbajú na kvalitu a udržateľnosť surovín a obalov, ktoré kupujú. Vyrábame výživové doplnky, ktoré sú pripravené na základe starostlivo vybraných surovín. Pri ich tvorbe dbáme na optimálne využívanie prírodných zdrojov a dodržiavame zákony obehového hospodárstva. To znamená, že každý náš výrobok má minimálnu ekologickú stopu.

Na dosiahnutie tohto cieľa sme prijali prísnu politiku udržateľného rozvoja. Starostlivo si vyberáme dodávateľov a ďalších obchodných partnerov a overujeme, či aj oni získavajú suroviny racionálnym spôsobom, uplatňujú proekologické riešenia a rešpektujú ľudskú prácu. Spolupracujeme len so subjektmi, ktoré získali certifikáty o zhode s najvyššími normami.

Ako jedni z mála podrobujeme naše výživové doplnky testovaniu ich obsahu a čistoty. Ponúkame vám úplne bezpečné výrobky bez zbytočných plnidiel a nezdravých prísad, aby ste sa mohli starať o seba a svojich blízkych.

Čo vám poskytuje OSAVI

 • Zložky najvyššej kvality
 • Jednoduché a čitateľné etikety
 • Žiadne zbytočné plnidlá
 • Obaly, ktoré okrem toho, že sú recyklovateľné, znižujú uhlíkovú stopu vďaka použitiu prírodných zdrojov

Jedna z posledných noviniek spoločnosti Osavi spadá pod komplexnejší názov Osavi Advanced a ide o výber prémiových produktov na báze kolagénu. Každý z doplnkov sa zameriava na špecifickú výhodu, ktorá je zdôraznená v jeho názve s kolagénom Vlasy, koža a nechty, kolagénom Kĺby a kosti a kolagénom šľachy a väzy. Kolagén je prítomný vo všetkých produktoch, hoci nie len tak hocijaký, používa patentované kolagénové peptidy od Gelity, a práve to z nich robí niečo viac ako štandardný kolagén.