Fitplus.sk sa obliekol do nového šatu a ponúkne vám väčší komfort.

 

Vývoj nového eshopu fitplus.sk trval takmer jeden rok a užívatelia sa môžu tešiť na niekoľko vylepšení a funkcií, ktoré pomôžu zlepšiť pocit z nakupovania fitness tovarov prostredníctvom internetu.

Na čo sa môžete tešiť?

 
 1. Nový eshop je plne responzívny. Môžete tak pohodlne nakupovať nie len cez stolný počítač, ale aj cez ostatné mobilné zariadenia. Túto výhodu využijete najmä v prípade, že si chcete čokoľvek objednať rýchlo aj keď nie ste pri svojom osobnom počítači.
 2. Ponúkneme Vám presné a aktuálne informácie o dostupnosti tovaru v sieti našich predajní. Predídeme tak prípadom, keď ste si chceli objednať tovar, ktorý nebol skladom.
 3. Ak tovar nemáme, ponúkneme vám vhodnú alternatívu.
 4. Od teraz máte ďalšiu možnosť ako nakúpiť tovar a to formou rezervácie priamo vo Vašej najbližšej predajni.
 5. Zákazníci internetového obchodu majú možnosť využiť náš nový vernostný program. Čím viac nakúpite, tým vyššiu zľavu na ďalší nákup získate.
 6. Rozšírili sme pre vás možnosti platby za tovar. Po novom môžete využívať aj možnosti online platieb cez Tatra Pay, alebo platby priamo kartou Card Pay.
 7. Lepšie možnosti filtrovania podľa príchutí, pobočiek, dostupnosti tovaru, cien, výrobcov a iné...
 8. Nájdete u nás aj úplnú novinku a to poradcu pri výbere doplnkov výživy. Stačí si teda nastaviť váš cieľ a poradca automaticky nájde produkty vhodné pre vás.
 9. Odteraz budete neustále informovaní o nových produktoch a cenách, vďaka nášmu novému emailovému systému.
 10. U nás už nezmeškáte žiadnu akciu, novinku, alebo super výpredaj vďaka záložke špeciálne ponuky, nájdete všetko rýchlo a na jednom mieste.

Samozrejme sme naše pôvodné výhody ešte vylepšili.

 1. Ak je tovar skladom, je u vás už štandardne na druhý deň.
 2. Garantujeme originalitu produktov, pri značkách u ktorých sme výhradný distribútor.
 3. U nás dostanete k objednávke vždy niečo navyše.
 4. Stále máme 8 kamenných predajní po celom Slovensku, čo znamená, že si môžete Váš tovar prebrať aj osobne, prípadne si prísť všetky produkty vyskúšať.
 5. Možnosť vrátenia tovaru do 30 dní od nákupu.
 6. Viac ako 20 rokov skúseností a profesionálny tím vám vždy ochotne poradí pri výbere všetkých produktov v našom portfóliu.