Leto volá, privítaj ho športom!

 

V sobotu 20. 6. organizuje fitness centrum FIT UP na Kuchajde v Bratislave fitness športový deň. Príďte si zasúťažiť a môžete vyhrať členstvo či športové auto na víkend. Alebo len stačí zažiť tú jedinečnú atmosféru. Každý si tam nájde to svoje.

 

Fitness cviky na strojoch a posilňovanie bude hrať vedľajšiu rolu, zelenú dostane futbal, plážový a stolný tenis, beh či streetbal! Ak si z okolia Bratislavy, nič ti nebráni prísť a privítať leto tak, ako sa patrí - vonku.

 

Táto akcia je otvorená pre všetkých a zadarmo, pokojne príď zažiť pekný deň, alebo podporiť známeho v súťažnom zápolení. Platí sa len v prípade ak sa chceš prihlásiť na tréning (beh, cross up! alebo pilates) alebo na súťaž o ceny (beh, cross up!, streetball, futbal, stolný a plážový tenis). Prísť sa v každom prípade oplatí, pretože okrem sprievodných akcii a atraktívnych cien pre súťažiacich sa bude žrebovať zo všetkých zúčastnených aj o auto na víkend.

Disciplíny, tréningy a iné aktivity

Celý športový deň bude prebiehať plynule asi od 9:00 do 19:00. Tréningy a tréningové pásmo bude do 11:00, od 11:00 začína samotné súťažné zápolenie.

 

A v akých disciplínach budú prebiehať tréningy?

  • Cross UP!
  • beh
  • pilates

 

A v akých disciplínach sa bude súťažiť?

  • tímy: futbal, streetball, plážový tenis
  • jednotlivci: beh, stolný tenis a Cross UP! (tréning vedený a hodnotený profesionálnym trénerom, je to klasický kruhový tréning a TRX cvičenia s vlastnou váhou)

 

Môžeš súťažiť alebo si iba zacvičiť v špeciálnom tréningovom pásme pilates, beh či Cross UP! s profesionálmi, ktorí ti okrem iného aj vysvetlia, ako na to. Tieto tréningy prebiehajú pod vedením trénerov a je potrebné sa na ne kvôli počtu ľudí vopred prihlásiť.

 

Celý areál je však až do začiatku súťaží je plne k dispozícii všetkým na akékoľvek spontánne tréningové aktivity :)

Športový deň a ty - čo potrebuješ vedieť?

Ak si ten akčnejší typ a už si v hlave dávaš dohromady, koho nahovoríš, aby šiel s tebou súťažiť, alebo už plánuješ tréningový plán, rozhodne s tebou rátame do súťaže. Rozhodne však dlho neotáľaj, súťažné miesta sú vzhľadom na možnosti areálu obmedzené!

 

Pre súťažiacich a účastníkov špeciálneho tréningového pásma je štartovné v predpredaji 5 eur a na mieste (ak zostanú miesta) 8 eur. V cene majú však okrem štartovacích balíčkov aj fitness občerstvenie, pitný režim a mnoho ďalšieho. Takisto môžu získať okrem prestíže aj atraktívne ako je členstvo vo fitness centre FIT UP!, športové auto na víkend Hyundai Veloster od firmy Autocomodex, zaujímavé ceny a darčekové balíčky od našich sponzorov FIT PLUS, Presporty a Tripsy.


Viac o detailoch prihlasovania ako aj samotného športového dňa nájdete na blogu webstránky fitness štúdia.