FIT PLUS na najväčšej výstave fitness a wellness v Európe FIBO 2015

 

Najväčšia výstava Fitness, wellness a zdravia, ktorá sa koná každý rok v Nemeckom Kolíne bola opäť aj tento rok neskutočná. Nové trendy a technológie ovládli tento rok FIBO a prilákali každý deň okolo 100 000 návštevníkov.

 

FIT PLUS sa každoročne zúčastňuje tejto obrovskej akcie za účelom získania nových partnerov a stretnutia sa so značkami, ktoré distribuujeme.  Tento raz sme na FIBO vyrazili o dva dni skôr, aby sme sa mohli zúčastniť školenia Life Fitness, na ktorom nám predstavili novinky z ich portfólia. Môžeme skonštatovať, že sa je na čo tešiť. Ak zariaďujete fitko, určite využite naše služby. V tejto oblasti máme najviac skúseností.

 

 

 

 

Štyri dni fitness eufórie

 

Každý čo niečo vo svete fitness znamená určite musí navštíviť túto výstavu. Okrem aktuálnych trendov, máte možnosť stretnúť nových priateľov, získať nové kontakty a ešte viac prehĺbiť Vašu lásku k všetkému čo je spojené so životným štýlom menom fitness.

 

Vo štvrtok ráno sme preto aj my netrpezlivo očakávali oficiálne otvorenie výstavy. Spolu takmer 1 000 vystavovateľov sa tlačilo v spolu ôsmich halách a prezentovalo svoje horúce novinky. Mali sme možnosť zhliadnuť naozaj veľa zaujímavých vecí o ktoré bol na výstave veľký záujem.

 

Kam teda smeruje súčasný fitness

 

Veľmi veľa značiek prezentovalo spojenie fitness a moderných technológií. Ak teda máte chytrý telefón, môžete si odmerať už naozaj čokoľvek a sledovať nie len vývoj výkonnosti pričom je jedno či chodíte behávať, plávať, alebo cvičíte s činkymi v posilňovni. Mnohé výrobky však už s cvičením nemajú nič spoločné a ide iba o čistú technológiu, ktorá posúva cvičenie do pozície statického nevykonávania pohybov. Prístroje cvičia za vás, pričom vy iba sedíte, alebo stojíte.

 

Okrem klasických foriem cvičenia ako je dvíhanie železa a cvičenie na strojoch, sú stále populárnejšie rôzne formy funkčného tréningu, teda cvičenia s vlastnou váhou, poprípade s pneumatikami, cvičenie na hrazde či všetkým dobre známy crossfit. Zaujímavou formou sú taktiež skupinové formy tréningov, ktoré spájajú ľudí, ktorý sú v rámci takého cvičenia prepojení modernou technológiou a súperia medzi sebou o čo najlepší výsledok počas cvičenia. Dá sa povedať, že každý človek si v súčasnom portfóliu rôznych značiek nájde to pravé orechové pre seba.

 

FIBO Power

 

Súčasťou výstavy FIBO je už tradične aj časť FIBO Power, kde sa v dvoch halách stretli zástupcovia výživových doplnkov a oblečenia. Obrovský záujem bol práve o oblečenie ako sú tielka, šiltovky, tričká a legíny. Bolo vidieť, že mladá generácia chce aj vo fitkách a na instagramoch dobre vyzerať.

 

Obrovské rady stáli najmä pri stánku LabellaMafia, túto značku vám ponúkame exkluzívne.

 

 

Náš tím bol v hojnom zastúpení, čo sa prejavilo pri fotografovaní v stánku Weider.

 

 

Olimp prišiel s úplne novou radou pre ženy, ktorej hlavnou tvár je fitnesska Nathalia Melo. Túto novú radu samozrejme už čoskoro nájdete aj v našom obchode Fitplus.sk a našich kamenných obchodoch.

 

nathalia melo fibo 2015 olimp

 

 

Asi každý stánok na FIBO Power ponúkal aj možnosť ochutnávky produktov a možnosť stretnúť sa s hviezdami súčasnej kulturistiky a fitness. Medzi legendami, ktoré navštívili tento rok FIBO patrili Phil Heath, Ronnie Coleman, Dorian Yates, Flex Levis, Mariusz Pudzianowski, zo žien Larisa Reis, Michelle Lewin, Suzy Toldi a mnohí ďalší.

 

Súčasťou výstavy boli samozrejme rôzne show, ktoré mali za cieľ prilákať návštevníkov do stánkov.

 

 

 

 

Je vidieť že fitness a zdravý životný štýl je jeden obrovský biznis a treba si naozaj vedieť vybrať to svoje. Možností je veľa, vynárajú sa nové formy tréningov, ktoré viac či menej „zaručene“ zlepšia vaše výsledky. Netreba odsudzovať žiadnu disciplínu, veď najväčším pozitívom je že ľudia majú radi cvičenie.

Sme radi, že sme sa mohli zúčastniť tejto skvelej akcie a tešíme sa už na ďalší ročník.