Diamond cup 2016 a Mozolani Pro Classic

 

Počas víkendu 21. a 22. mája sa konala v Žiline súťaž pre amatérov Diamond cup spojený s jedinou profesionálnou súťažou na Slovensku Mozolani Pro Classic. Tím FIT PLUS samozrejme na tejto akcii nemohol chýbať a výstavnú časť skrášlil, snáď nebudeme klamať, najväčší stánok plný kvalitných doplnkov výživy a top svetových značiek ako sú LabellaMafia, Weider či Olimp.

 

Počas dvoch dní plných hudby a zábavy ste sa mohli v našom stánku zapojiť do množstva súťaží a vyhrať hodnotné ceny.

Rozhodne sa bolo na čo pozerať! BABY nás prekvapili výdržou a bojovnosťou!

Druhý deň EXPO bol na stánku FIT PLUS plný prekvapení a súťaží. Odvážni, ktorí odcvičili bicepsové zdvihy hore bez, dostali od nás nové tričká. Rozdali sme kvantá vzoriek, šejkrov, produktov vytočených v kolese šťastia. Zabavili ste sa, chutnali ste BCAAčka, predtréningovky, palacinky, Weider nutelu a ďalšie novinky.  Jednoducho, úžasne strávený víkend!

 

 

Treba povedať že postaviť takýto priestor nám dalo celkom zabrať, no zabojovali sme a veríme že výsledok stál za to a vám sa to páčilo.

Samozrejme musíme poďakovať aj fotografovi Michalovi Rusinovi za výborné fotky, bez ktorých by takáto akcia snáď ani nemohla existovať.

Fitplus.sk mozolani classic a Fitplus.sk mozolani classic a Fitplus.sk mozolani classic a Fitplus.sk mozolani classic a Fitplus.sk mozolani classic a Fitplus.sk mozolani classic a Fitplus.sk mozolani classic a Fitplus.sk mozolani classic a Fitplus.sk mozolani classic a Fitplus.sk mozolani classic a

Kompletnú galériu fotiek z nášho stánku nájdete na našom facebookovom profile. Ak sa na fotkách nájdete neváhajte sa označiť. Ak ste našli kamaráta, ktorý je na fotke, tak isto ho označte aby sme o tom vedeli.

 

 

Ďakujeme všetkým ktorí nás počas dvoch dní navštívili a tešíme sa na ďalšie akcie s vami našími fanúšikmi. Nezabudnite že byť FIT znamená PLUS.

Bol tento článok pre vás zaujímavý? Povedzte o ňom svojim priateľom