NordicTrack Commercial 1750 Treadmill bežecký pás

Výkonný skladací bežecký pás s maximálnou rýchlosťou 19 km/h a nastaviteľným sklonom a 14" HD tréningovou konzolou.

Dostupnosť Na vyžiadanie
Možnosti doručenia
Kód: /NTL17124-INT
€2 559 –1 % €2 509
NordicTrack Commercial 1750 Treadmill bežecký pás
nordictrack-commercial-1750-treadmill-bezecky-pas
Akcia
€2 559 –1 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

NordicTrack Commercial 1750 Treadmill bežecký pás - model 2024

Model 1750 ponúka používateľovi náročný domáci tréning s maximálnou rýchlosťou 19 km/h a nastavením sklonu od -3 % do 12 %. Domáci bežecký pás je fantastický spôsob, ako zvýšiť kardio kondíciu. Bežecký pás, ktorý je jedným z najklasickejších a najzákladnejších kusov vybavenia posilňovne, vám umožňuje behať v pohodlí domova alebo v inom vnútornom prostredí. Je to veľká výhoda, keď počasie sťažuje beh vonku alebo ho robí nevábnym. Je tiež skvelý na výber presne toho správneho tréningu pre vaše potreby, či už ide o beh v štýle HIIT, vytrvalostný alebo regeneračný beh. Vďaka variabilnému sklonu a rýchlosti modelu 1750 máte svoj tréning úplne pod kontrolou.

 

TRÉNINGOVÁ KONZOLA PÁSU 1750

Používatelia sa môžu motivovať a zabávať pomocou integrovanej, 14", HD tréningovej konzoly. Budete môcť sledovať štatistiky tréningu v reálnom čase, ako je prejdená vzdialenosť, rýchlosť, spálené kalórie a ďalšie údaje, a tiež budete môcť sledovať pokrok v priebehu času. Súčasťou 14" obrazovky sú dva zabudované 2" reproduktory, ktoré produkujú čistý zvuk. Obrazovku možno nakláňať a otáčať tak, aby vyhovovala rôznym výškam a preferenciám používateľov, a dokonca ju možno úplne otočiť a používať na iné tréningy, napríklad na jogu alebo cvičenie s činkami, ktoré sú k dispozícii prostredníctvom virtuálnej tréningovej služby iFIT (vyžaduje sa predplatné).

 

SKLADACIE

Model 1750 je výkonný a zároveň prispôsobivý, spája vysokú maximálnu rýchlosť a technológiu skladania, ktorá šetrí miesto, v dokonalej kombinácii kvality a pohodlia. Maximálna rýchlosť 19 km/h a variabilný sklon od -3 % do 12 % umožňujú aj tým najpokročilejším používateľom náročný tréning a zároveň poskytujú rozmanitosť možných tréningov. Môžete absolvovať náročné, vysokorýchlostné behy, tréningy HIIT, behy do kopca, prípadne môžete znížiť rýchlosť alebo sklon a umožniť tak regeneráciu alebo ochladenie. Trenažér 1750 má motor s výkonom 3,5 koňa, ktorý dokáže uniesť až 135 kg hmotnosti používateľa. Okrem vhodnosti na náročné tréningy a rôzne typy používateľov je bežecký pás dobre vybavený aj pre domácich používateľov. Jeho mechanizovaná technológia skladania pomôže ušetriť miesto, keď sa nepoužíva, a zabudované transportné kolieska uľahčujú premiestňovanie modelu 1750. Táto kombinácia špičkovej funkčnosti s výkonným motorom a 14" HD monitorom kompatibilným s iFIT a prispôsobivého pohodlného dizajnu s elegantným skladacím rámom a zabudovanými transportnými kolieskami robí z bežeckého pásu NordicTrack 1750 V24 skutočný všestranný bežecký stroj.

 

NASTAVENIE BEŽEZKÉHO PÁSU

Používatelia si môžu jednoducho nastaviť rýchlosť a sklon pomocou tlačidiel na nastavenie jedným dotykom, ktoré sú pohodlne umiestnené na konzole. K dispozícii sú špecifické číselné tlačidlá sklonu a rýchlosti, ako aj tlačidlá rýchleho nastavenia +/- pre obidve možnosti, aby ste mohli ľahko meniť tréning na cestách. Konzolu HD môžete nakláňať a otáčať tak, aby vyhovovala vašej výške a štýlu behu, alebo dokonca prispôsobiť externým tréningom uľahčeným systémom iFIT, napríklad cvičeniu s činkami. Bežecký pás má veľkorysé rozmery 51 cm x 152 cm, čo vyhovuje širokej škále dĺžok krokov. Kompatibilita so systémom iFIT znamená, že v rámci určitých riadených tréningov sa sklon a rýchlosť môžu automaticky upravovať podľa požiadaviek relácie, čo pomáha vášmu virtuálnemu trénerovi tlačiť vás k dosiahnutiu vašich kondičných cieľov.

 

KOMPATIBILITA PÁSOV NORDICTRACK S IFIT

iFIT je fantastický spôsob, ako podporiť vašu cestu za fitness. Jeho široká ponuka tréningov pod vedením trénera vám pomôže posunúť sa na vyššiu úroveň. Virtuálni tréneri vás budú viesť pri tréningoch s rôznymi typmi a obtiažnosťami. Tréneri potom môžu na diaľku meniť vašu rýchlosť a sklon tak, aby zodpovedali plánovanému tréningu. Denne budete môcť dostávať personalizované tréningy prispôsobené vašim potrebám a kondičným cieľom. Svoj pokrok môžete sledovať v priebehu času pomocou podrobných, personalizovaných štatistík tréningu. Technológia ActivePulse™ umožňuje zariadeniu 1750 automaticky upravovať rýchlosť a sklon tak, aby zostalo v cieľovej zóne srdcovej frekvencie (vyžaduje si snímač srdcovej frekvencie SmartBeat™ - predáva sa samostatne). Technológia AutoAdjust™ uľahčuje skutočne pohlcujúce tréningy, pretože pri sledovaní tréningu s vonkajším sprievodcom bežecký stroj upraví sklon a klesanie tak, aby zodpovedali terénu virtuálnej trasy. Okrem týchto vonkajších tréningov so sprievodcom umožňuje funkcia Google Maps používateľovi jednoducho si vybrať miesto a vydať sa na vlastný beh. Austrália, Egypt, India - trénujte, kde chcete, a to všetko z pohodlia vlastnej domácej posilňovne alebo fitnes štúdia.

Bežecký pás NordicTrack 1750 V24 sa dodáva s bezplatnou 30-dňovou skúšobnou verziou aplikácie iFIT, takže prvý mesiac môžete túto úžasnú tréningovú aplikáciu vyskúšať zadarmo. Po skončení skúšobnej verzie je potrebné predplatné.

 

iFIT

iFIT je online fitnes tréner a cvičebná aplikácia, ktorá vám poskytuje prístup k tisícom domácich cvičení pod vedením špičkových fitnes trénerov. Vytvorte si svoj osobný tréningový plán, používajte náš fitness tracker na sledovanie pokroku a získajte kondíciu doma!

 

Značka: NordicTrack

SKU CVTM4945MPN NTL17124-INT

Hmotnosť 109 kg

Maximálna hmotnosť používateľa 135 kg

Rozmery Otvorené 199x90x162cm (DxŠxV)

Rozmery v zloženom stave 86x90x172cm (DxŠxV)

Rozsah rýchlosti 0 - 19 km/hSklon (%) -3 - 12

Bežecká plocha 152 cm x 51 cm

Spätná väzba na displeji

Rýchlosť

Vzdialenosť

Tempo

Kalórie

Pulz

Čas

Prepravné kolesá

iFIT IFIT Android 5.0+

Dodatočné parametre

Kategória: Bežecké pásy
Hmotnosť: 102 kg
Bežecká plocha: 152 cm x 51 cm
Hmotnosť: 109 kg
Nosnosť: 135 kg
Rozmery (dxšxv): 199x90x162cm
Rozmery v zabalenom stave (dĺžka, šírka, výška): 86x90x172cm
Sklon: (%) -3 - 12
Transportné kolieska: Áno
Zameranie tréningu: Kardio
Značka: NordicTrack

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká značka NordicTrack symbolizuje najvyššiu kategóriu domácich zážitkových fitness zariadení. Bežecké pásy, eliptické trenažéry, rotopedy získali mnoho patentov. NordicTrack je symbolom pre športovcov a fitness-nadšencov vďaka ktorému sa môžete "pripraviť sa na dobrodružstvo", nech je to, čo je to.

Objavujte svet každý deň s najlepšími iFit trénermi, ktorí vás zavedú do kútov sveta, aké nepoznáte.