Nanox Carnilox® Hydrolyzed Beef Protein Isolate, 2000 g

Hydrobeef® Nanox je kompletný protein, ktorý je vyrobený z výlučne prírodnej hovädzej suroviny bez pridania hormónov

Variant:
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 114820901
€88 –9 % €79,50
Nanox Carnilox® Hydrolyzed Beef Protein Isolate, 2000 g
Nanox Carnilox® Hydrolyzed Beef Protein Isolate, 2000 g
€88 –9 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Hydrobeef®  Nanox

 je kompletný protein, ktorý je  vyrobený z výlučne prírodnej hovädzej suroviny bez pridania hormónov. V procese výroby sa nepoužívajú žiadne chemikálie, ale iba kombinácia tlaku a vysokej teploty, ktorými sa dosiahne optimálna hydrolýza suroviny. Takto CARNILOX® poskytuje neporušené dôležité výživové zložky, peptidy, aminokyseliny, nukleotidové frakcie, vitamíny a minerálne látky. Má vynikajúcu stráviteľnosť, rozpustnosť a absorpciu, vďaka  starostlivo sledovanému výrobnému procesu.

Surovina, hovädzia bielkovina,  obsahuje >97% proteinu, s malým množstvom kalórií, tuku, cholesterolu a sodíka a nulovým obsahom sacharidov. Jeho pomer protein – dusík je vyšší ako 100, čo je vynikajúce. Je ľahko stráviteľnou bielkovinou – dokonca lepšou ako je srvátkový protein!

CARNILOX 

 je vo forme  peptidov s rôznymi molekulovými hmotnosťami – t.j. asi 15 % má molekulovú hmotnosť 6000 Da*, 55 % produktu je v rozsahu 3000 Da* a  30 % je vo forme “super peptidu” s molekulovou hmotnosťou 500 Da* alebo menej. *Da – Dalton – jednotka molekulovej hmotnosti

S menšími “predštiepenými” super peptidmi sa kritická fáza po tréningu prekonáva rýchlejšie. Je to spôsobené tým, že  proteíny sa už nemusia štiepiť na menšie molekuly a rovnováha dusíka sa dosiahne za kratší čas. To dovoľuje rýchlu obnovu poškodených svalov ako aj efektívnejšiu svalovú hypertrofiu počas anabolickej rastovej fázy.

S 30 % menších “predštiepených” super peptidov sa môže dosiahnuť rýchlejšia pozitívna dusíková rovnováha v perióde po cvičení. Táto potom umožňuje rýchlejšiu regeneráciu. Dôležité je načasovanie dopĺňania živín po tréningu. Anabolická fáza nastupuje po cvičení za menej ako 60 minút a iniciuje obnovu poškodených svalov a tiež dopĺnanie glykogénových zásob.  S “predštiepenými” super peptidmi sa dosiahne pozitívna dusíková rovnováha rýchlejšie  a prejaví sa  skoršou regeneráciou a budovaním svalov.

CARNILOX  poskytuje aj rozvetvené amínokyseliny (BCAA), ktoré sú pre rast svalov kľúčové. CARNILOX má typický BCAA profil, ktorý slúži ako rychly zdroj energie počas cvičenia,  pretože sú okysličované v kostrových svaloch na rozdiel od pečene. Užitie vyrobku CARNILOX pred (alebo dokonca počas) cvičenia  poskytuje nielen potrebnú bunkovú energiu, ale môže pomôcť predísť poškodeniu  svalov. Tým sa dosahuje rýchlejšia regenerácia po cvičení. CARNILOX je výborným anabolickým prostredím pre svaly. Je rozhodujúcim dodávateľským systémom a zdrojom dusíka, ktorý umožňuje efektívny nárast svalovej hmoty. Zloženie:S príchuťou belgickej čokolády: Hydrolyzovaný hovädzí proteínový izolát  (Hydrobeef®); kakaový prášok 13-12%; sušená smotana (mlieko); čokoládová príchuť; zahusťovadlo: guarová guma; sladidlo: sukralóza, acesulfam K, chlorid sodný.Nutričné hodnoty:

Aminokyselinový profil na 100g:

Alanin 8.87 g

Arginin 7.56 g

Asparágová kyselina 6.05 g

Cystein 0.09 g

Glutámová kyselina 11.08 g

Glycin 20.15 g

Histidin 1.11 g

Tryptofán 0.36 g

Isoleucin 1.71 g

Leucin 3.73 g

Lysin 3.83 g

Metionin 0.91 g

Fenylalanin 2.32 g

Prolin 12.09 g

Serin 3.43 g

Treonin 2.12 g

Tyrosin 1.31 g

Valin 3.02 g

Výživové údaje: 30 g/100 g

Energetická hodnota 117.3kcal/ 496.2 kj 390.9 kcal/ 1.654 kj
Sacharidy 0.768 g 2.562 g -z toho cukor 0,095 g 0,318 g
Bielkoviny 25.177 g 83,924 g
Tuky 1.149 g 3.830 g -z toho nenasýtené mastné kyseliny 0.492 g 1.641 g
Vláknina 1.574 g 5.248 g
Sodík 0,434 g 1.447 g  

Dodatočné parametre

Kategória: Hovädzie proteíny
Bezlaktózový: Áno
Bezlepkový: Áno
Forma produktu: Prášok
Obsah bielkovín v %: 97%
Vegan: Nie
Dávkovanie: 30g 1 až 2 x denne, podľa potreby

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť NANOX INTERNATIONAL

bola založená v roku 2007 a bola založená odborníkmi s dlhodobými skúsenosťami vo farmaceutickej oblasti. 

So znalosťou silného a špecializovaného tímu boli prvé 3 produkty predstavené v roku 2008 v prvých 5 krajinách.

V súčasnosti sortiment pozostáva z nie menej ako 30 produktov, preferencií zameraných na intenzívneho športovca, ale aj na spotrebiteľov hľadajúcich zdravý životný štýl. NANOX má v súčasnosti solídnu hodnotu vo viac ako 40 krajinách sveta a možno ho považovať za prvotriedny produktový rad špičkových výrobkov vyrábaný v Európe.

Vývoj a kvalita produktov NANOX

Všetky produkty NANOX sú notifikované v Európskom spoločenstve a zodpovedajú najnovším predpisom o potravinách a doplnkoch výživy, ktoré sú aktuálne v EU. NANOX pravidelne vykonáva kompletné audity kvality svojich výrobných jednotiek, ktoré zaisťujú uplatňovanie úplných predpisov HACCP a dokonca dodržiavanie prísnych štandardov GMP pre farmaceutickú výrobu. 

Všetky doplnky NANOX sú vysoko inovatívne a často sú podporované serióznymi klinickými skúškami.

Na rozdiel od mnohých konkurenčných značiek NANOX nepoužíva lacné plniace látky a/alebo prísady. Pre svoje výrobky zo srvátky NANOX ponúka spotrebiteľovi záruku kvality VOLAC. Je filozofiou spoločnosti zostať verný našim základným ideálom čestnosti, hodnoty, inovácie a dokonalosti.

Spoločnosť Wether Nanox nutriceuticals predstavuje nový spaľovač tukov, nový produkt na budovanie svalov alebo nové príchute bielkovín. Naše ciele zostanú rovnaké ... vyrábať najlepšie produkty za najlepšiu cenu dostupnú na trhu. Nanox nutriceuticals nastavuje štandard pre originálne výrobky, ktoré skutočne fungujú.

Ďakujeme vám za tvoj záujem. Úprimne dúfame, že nájdeš to, čo hľadáš.