🖐 Kvalitné rukavice do fitka či na bicykel? Vyber si TU.

PRAMA – revolučný koncept vo svete fitness!

  • Novinky

Že si ešte nepočul o koncepte PRAMA? Jedná sa o jedinečný a úplne iný koncept tréningov vo svete fitness ako je ten, na ktorý si zvyknutý. Ak si fanúšik inovácii, efektívneho a pritom zábavného tréningu pre všetkých čítaj ďalej!

PRAMA – revolučný koncept vo svete fitness!

Čo je PRAMA?

PRAMA je na Slovensku a v Česku úplne nový, revolučný koncept. Tréningy so systémom PRAMA sú zabehnuté a mimoriadne populárne napríklad v Nemecku, Holandsku či Spojenom kráľovstve. Úspech však zaznamenali aj v Austrálii či Latinskej Amerike. Dnes túto metódu môžeme privítať už aj u nás a garantujeme vám, že určite nebudete ľutovať!

PRAMA je jedinečný a revolučný tréningový koncept vhodný pre každé moderné fitko. PRAMA je metóda interaktívneho kruhového tréningu riadeného softvérom a je výnimočná tým, že pri tréningoch prepája nielen zábavný a efektívny tréning, pri ktorom nie sú potrebné žiadne kardio ani silové pomôcky, ale aj hudbu, svetelné efekty či aktivitu senzorov v podlahe a stenách. Vďaka tejto kombinácii vzniká zábavný a efektívny tréningový zážitok obľúbený medzi cvičencami po celom svete.

Ako PRAMA funguje?

PRAMA je koncept riadený inteligentným softvérom. Vďaka senzorom umiestneným v stenách a na podlahe dokáže vytvoriť v priestore rôznych rozmerov takpovediac ihrisko, alebo stanovištia, na ktorých cvičenci zažijú efektívny tréning, ktorý ponúka maximálny zážitok z pohybu a gamifikácie. Softvér prepája interaktívne tréningové plochy vypracované presne pre potrebu vašich tréningových priestorov s hudbou a svetelnými efektami do obrovskej palety rôznych tréningov. Knižnica PRAMA obsahuje viac ako 2800 tréningov a preto nehrozí, že by používateľa omrzela!

praama.jpg

Pre koho je PRAMA vhodná?

PRAMA je vďaka širokej palete tréningov vhodná úplne pre každého. Obľúbia si ho cvičenci a cvičenkine každej vekovej kategórie a každej úrovne kondície. Či už preferuješ kondičný tréning, tréning zameraný na silu, energiu, alebo skôr jógu či pilates, každý si nájde svoje. PRAMA disponuje robustnou knižnicou, ktorá poskytuje kruhový tréning pre trénovanie sily, agility, reakcie a koordinácie HIIT. Obsahuje 7 základných okruhov a viac ako 2800 tréningov. Okruh PRAMA ENERGY je vysoko intenzívny kardiovaskulárny program zameraný na vysoko kalorické spaľovanie. Okruh PRAMA STRONG je zameraný na prírastok a tvarovanie svalstva. PRAMA ATHLETIC zlepšuje silu, rýchlosť, obratnosť a funkčné pohyby. PRAMA FLOW je kombináciou jógy a pilatesu. Populárny je aj program PRAMA FIGHT, ktorý obsahuje základné prvky kickboxu. PRAMA poskytuje aj program pre rodiny s deťmi pri ktorom sa zabavia deti každej vekovej kategórie a zároveň umožní každej rodine vychutnať si kvalitný čas so svojimi blízkymi. Posledným programom je PRAMA ACTIVE – ideálny pre ľudí starších ako 60 rokov. Svojimi tréningami sa prispôsobujú rôznym fyzickým možnostiam cvičenca a napomáhajú k nadobudnutiu kondície.

praaama.jpg

Prečo sa PRAMA oplatí?

PRAMA fitness je vďaka svojmu celosvetovému úspechu vynikajúcou investíciou. Podľa prípadových štúdii z krajín a fitness centier kde už PRAMA láme rekordy je investícia do tohto fitness modelu viac ako výhodná. Pri správnom nastavení poskytuje neuveriteľne krátku návratnosť investícii – do 3 – 6 mesiacov a taktiež dlhodobú lojalitu členov. Navyše jediné čo je potrebné z vašej strany je voľný priestor aspoň 40 m2 . Náš tím vám rád pomôže so všetkými aspektami od výberu optimálnych zariadení, cez finančné analýzy až po dizajnérske služby, servis a zaškolenie personálu.

33976601782_a8af78cc17_o.jpg

Množstvo ďalších výhod

Okrem toho, že je PRAMA fitness po celom svete mimoriadne populárna, oplatí sa aj z hľadiska minimálnych nákladov na priestorové či technické vybavenie. Ďalšou nespornou výhodou je aj nenáročnosť čo sa týka personálneho zabezpečenia. Vďaka inteligentnému softvéru nie je potreba trénera, ktorý by musel vypracovávať tréningové plány, alebo sa aktívne zapájať do procesu tréningu. PRAMA fitness dokáže sama zostaviť a viesť tréning, ktorý cvičencov nielen zaujme, ale aj prinúti vrátiť sa. Tréner má pri tomto výnimočnom koncepte skôr motivačnú rolu. Môže cvičencov podporiť a motivovať aj keď koncept PRAMA zvládne hravo splniť aj tieto úlohy.

Ak ešte stále uvažujete, či je PRAMA fitness vhodné aj pre vás, ďalej už neváhajte. Čísla z celého sveta hovoria jasne. Tento revolučný koncept má nielen veľmi rýchlu a vysokú návratnosť. Je nenáročná na prevádzkovanie či obsluhu a vaše fitness vďaka tomuto systému získa nielen na popularite, ale dopomôže aj k lojalite vašich návštevníkov!

Beáta Loffayová

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky