Valentín patrí párom!

Každým dňom sa blíži sviatok, ktorý je niektorými milovaný a niektorými naopak kritizovaný. Ak si tipoval Valentín trafil si! Tento deň mnoho ľudí kritizuje s tým, že ide iba o komerčný sviatok, alebo s argumentom, že lásku by sme si mali prejavovať každý deň, nie len na Valentína. S tým, že ľúbiť by sme sa mali každý deň v roku samozrejme súhlasíme, ale uznaj, potešiť svojich milovaných niečím iným ako je čokoláda – niečím, čo podporí ich zdravie, silu a fit životný štýl sa skutočne oplatí.

V tíme FITPLUSU vieme, aké je zdravie dôležité a preto sme si pre teba pripravili nielen Valentínsky, ale dokonca celý Red week špeciál! Vybrali sme pre teba tipy na darčeky rôznych kategórii, z ktorých určite vyberieš nielen pre svoju polovičku, ale aj pre seba!

Regenerácia nad zlato

Určite vieš, že strečing, regenerácia a masáže sú nielen príjemné, ale aj zdraviu prospešné. Ak si ešte nevyskúšal masážny valec, vďaka ktorému sa príjemne ponaťahuješ, ale aj podporíš regeneráciu svalov, teraz je ten správny čas! Jedným z našich favoritov na Valentínsky darček nielen pre ženy je masážny valec od TriggerPoint. Jedná sa o valec vyrobený z vysokokvalitných materiálov vo veselom farebnom prevedení, ktorý navyše v našej Valentískej akcii získaš 1 + druhý kus len za polovicu. Tento tip je taký zlatý stred, ktorým nikdy nešliapneš vedľa keďže ho využije skutočne každý!

Čo: https://www.fitplus.sk/triggerpoint-the-grid-1-0-masazny-valec-13-2ks

Cena: 60 EUR

Kolagén

Kolagén je jednou z hlavných štrukturálnych zložiek pokožky a tak je vhodným darčekom pre každú ženu, ktorá chce byť zdravá a krásna. V rámci Red week môžeš svojej polovičke, ale aj kamarátke či mame kúpiť vysokokvalitné kolagény od značky Weider, alebo VPLab, ktoré podporujú prirodzené zdravie pokožky, vlasov a nechtov. To však nie je všetko. Kolagén je výhodný aj ako podpora normálneho stavu kĺbov a tak ho ocenia aj starší cvičenci či športovci po zranení kĺbov. Navyše sme si pre teba pripravili výhodnú akciu, počas ktorej k jednému baleniu kolagénu získaš druhé iba za polovicu!

Čo: https://www.fitplus.sk/weider-akciovy-balik-collagen-2x300-g

       https://www.fitplus.sk/vplab-akciovy-balik-beauty-collagen-peptides-2x150g

Cena: do 25,50 EUR

Radšej klasika?

Ak uprednostňuješ klasiku, alebo si nie si úplne istý čo by tvoju polovičku potešilo, stav na overené produkty, ktoré používa každý správny fitnessák! V rámci Valentínskej akcie sme si pre teba pripravili Vegan protein od značký Weider, alebo napríklad aj L-Carnitine. Tieto produkty ocení každý, kto chce maximalizovať svoj výkon a efektívne budovať svalovú hmotu.

Čo: https://www.fitplus.sk/akciovy-balik-weider-vegan-protein-750g-1-1

       https://www.fitplus.sk/weider-l-carnitine-1500-2x100-kapsul

Cena: do 23 – 40 EUR

Jednoručky potešia každého

Ďalším výborným tipom na darček, ktorý poteší každého nadšenca fit životného štýlu sú jednoručné činky. Sú dostupné v rôznych hmotnostiach, takže môžeš vyberať podľa výkonnosti tvojho partnera, alebo partnerky a taktiež sa na ne vzťahuje akcia, kedy pri kúpe jednej máš druhú za polovičnú cenu.

Čo: https://www.fitplus.sk/fit-plus-kovova-nakladacia-jednorucna-cinka-9-kg-par

https://www.fitplus.sk/fit-plus-kovova-nakladacia-jednorucna-cinka-14-kg-par

https://www.fitplus.sk/fit-plus-kovova-nakladacia-jednorucna-cinka-16-5-kg-par

Cena: 60 – 100 EUR

Iné pomôcky na cvičenie

Ak si z našich predchádzajúcich tipov stále nič nevybral skús pohľadať medzi doplnkami a pomôckami na cvičenie od značky Harbinger. Táto značka je na trhu mimoriadne populárna, hlavne vďaka vysokej kvalite prevedenia svojich doplnkov. Z ich ponuky si môžeš vyberať hlavne medzi opaskami na cvičenie či rukavicami v rôznom prevedení.

Čo: https://www.fitplus.sk/kozeny-opasok-na-cvicenie-harbinger-284

https://www.fitplus.sk/harbinger-damsky-opasok-harbinger-flexfit

https://www.fitplus.sk/harbinger-rukavice-shield-protect-damske

Cena: 10 – 35 EUR

Podložka na cvičenie

Ďalším darčekom vhodným najmä pre ženy je podložky na cvičenie. Podložky sa tešia veľkej obľube hlavne kvôli širokému spektru využitia. Využiješ ju aj vo fitku keď sa venuješ hlavne silovému tréningu pri strečingu, ale aj pri tréningoch ako crossfit, jóga či pilates, ktoré sú medzi ženami tak obľúbené. My ti odporúčame podložku od značky TriggerPoint, ktorá je protišmyková a sú na nej ilustrované rôzne cviky! K tejto podložke navyše získaš aj prístup k bezplatnej online inštruktážnej knižnici, kde ti profesionáli zo spoločnosti TriggerPoint vysvetlia ako podložku, alebo napríklad aj valce využívať.

Čo: https://www.fitplus.sk/triggerpoint-podlozka-mobility-mat

Cena: 35 EUR

Maličkosti, ktoré potešia

Našim posledným tipom sú maličkosti, ktoré sú veľmi budget friendly. Pre takýto darček nemusíš siahať hlboko do vrecka a pritom si môžeš byť istý, že poteší každého športovca, ale kľudne aj laika, ktorý si zacvičí iba raz za čas. Reč je o proteínových tyčinkách. Slúžia nielen na doplnenie bielkovín, ale sú aj sladké a chutné a tak môžu tvoriť zdravšiu alternatívu ku klasickým čokoládam a bonboniéram. Sú dostupné v rôznych príchutiach a od rôznych výrobcov. My ti pri príležitosti Valentína odporúčame Weider Fitness Bar v príchuti kokos čokoláda! Toto je náš chuťový favorit, s ktorým ulahodíš každému maškrtnému jazýčku!

Čo: https://www.fitplus.sk/weider-fitness-bar-35g

Cena: 1,3 EUR/ kus

Tak toto sú naše odporúčania na Valentínsky darček pre tvoju priateľku, priateľa, ale aj pre rodinu, kamošov či samého seba. Sú alternatívou, ktorou svojim blízkym ukážeš nielen že ti záleží na nich, ale aj na ich zdraví! Veď ako lepšie prejaviť lásku ako tým, že sa zaujímaš a staráš?

Beáta Loffayová