Vitaj v našom e-shope / osobný odber v showroome možný v pondelok až sobotu, predajne FIT PLUS v OC sú pre lockdown zatvorené.

FITNESS EXPO 2015 na EVLS PRO & Olympia Amateur Europe v Prahe

  • Novinky

Presne o mesiac sa Kulturistika a Fitness opäť spojí v jednu veľkolepú udalosť svetového významu v Prahe v TIPSPORT Aréne. Spoločne s najväčšou kulturistickou show v Európe EVLS Prague Pro 2015 se bude taktiež konať Olympia Amateur Europe 2015.

FITNESS EXPO 2015 na EVLS PRO & Olympia Amateur Europe v Prahe

Presne o mesiac sa Kulturistika a Fitness opäť spojí v jednu veľkolepú udalosť svetového významu v Prahe v TIPSPORT Aréne. Spoločne s najväčšou kulturistickou show v Európe EVLS Prague Pro 2015 se bude taktiež konať Olympia Amateur Europe 2015.

Na tejto športovej akcii bude rozdaných 180.000 dolárov a 5 PROFI kariet, o ktoré sa budú uchádzať najlepší kulturisti a fitness závodníci. 2. až 3. októbra sa budete mať na čo pozerať.

FITPLUS na fitness expo v EVLS PRO Olympia Amateur Europe v Prahe 2015

Počas celého víkendu tu bude pre vás FITNESS EXPO, kde sa určite zastavte pri stánku číslo 22.

Pri príležitosti najväčšej európskej show pre kulturistov a fitness milovníkov vám predstavíme spolu 200 modelov legín, tričiek, tielok a šiltoviek značky LABELLAMAFIA. Všetko za bezkonkurenčné ceny!

LABELLAMAFIA OBLECENIE na fitness expo v EVLS PRO Olympia Amateur Europe v Prahe 2015

Okrem toho, že si budete môcť zakúpiť nové LABELLAMAFIA modely za super ceny, sa na vás tešia známe české a slovenské bikini a body fitness pretekárky.

Adenike Endtová - Bikini Fitness, Daniela Beckova IFBB Bikini, Olivia Pohankova - IFBB Bikini Fitness

Adéla Storzerová, Michaela Brutenič - Bikini Fitness, Zlata Bubeníčková, Sabina Kaderková, Anitt Ondrušková a mnoho ďalších.

Môžete si nechať podpísať časopis Muscle&Fitness, alebo niečo iné.

Občerstviť sa u nás budete môcť lahôdkami z produkcie WEIDER Nutrition, alebo si zasúťažiť o hodnotné ceny, ktorých nebude málo.

Navštívte nás a odneste si perfektný zážitok, podpísaný Muscle&Fitness, darček alebo parádnu výhru (legíny, tielka, proteíny, gainery)!

fitness expo v EVLS PRO Olympia Amateur Europe v Prahe 2015

Více informácií o udalosti nájdete tu...

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie).

Rozumiem