OCTAGO team robil všetko pre fitness

Naši priatelia z OCTAGO tímu si užívali dovolenku plnú cvičenia a zábavy na slnkom zaliatych plážach v Chorvátsku, na ktorom sa zúčastnilo viac ako 25 ľudí. FIT PLUS bol samozrejme toho súčasťou. Hlavnou náplňou bolo cvičenie. Nešlo však o žiaden vojenský výcvik. Atmosféra bola veľmi priateľská a domov odchádzali všetci, ako jeden tím, plný spoločných zážitkov, na ktoré budú ešte dlho spomínať.

Účastníci sa počas campu naučili správne techniky cvikov s vlastnou váhou tela (kalisteniky) a takisto, ako si správne zostaviť tréning, tak aby bol efektívny. Cieľom OCTAGO tímu bolo ukázať ľuďom, že cvičenie nie je len o výzore, ale hlavne o pocitoch, ktoré k cvičeniu patria.

octago-team-fitplus octago-team-fitplus

 

Z veľkého množstva pozitívnych hodnotení vyberáme napríklad reakciu od účastníčky kempu Evky.

 

"Ja som na kempe pozbierala posledné zvyšky svojho sebavedomia a začala na nich "budovať" novú, cieľavedomú Evu ❤. Priznávam, že prekvapujem sama seba, ako makám... Ďakujem organizátorom kempu za skvelé nakopnutie ❤"

octago-team-fitplus octago-team-fitplus

 

Ak chcete aj vy zažiť niečo nové a prežiť dovolenku so skvelou partiou ľudí, neváhajte a napíšte! Dlhé hodiny nič nerobenia vymeníte za hodiny cvičenia.

 

Všetky dôležité informácie nájdete na stránkach OCTAGO teamu www.camps.octago.sk, alebo ich môžete sledovať na Facebooku. Tým pádom vám už nikdy neunikne nič podstatné. Na ich stránke sa tiež môžete prihlásiť už na najbližší event. Držíme palce.

octago-team-fitplus octago-team-fitplus octago-team-fitplus octago-team-fitplus