Eliptický trenažér Pro-Form HIIT Trainer H14

Kombinácia eliptického trenažéra a steppera v jednom
Dostupnosť Na vyžiadanie
Možnosti doručenia
Kód: 3030607/PFEL01420-INT
€2 230
Eliptický trenažér Pro-Form HIIT Trainer H14
elipticky-trenazer-pro-form-hiit-trainer-h14
Tip

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Eliptický trenažér od známeho amerického výrobcu fitness strojov je jedinečný stroj spájajúci všetky prednosti eliptického trenažéra a steppera

Masívna rámová konštrukcia má nosnosť až do 147 kg. Eliptical PRO-FORM Pro HIIT Trainer H14 má oproti klasickým crossovým trenažérom výhodu v tom, že má o polovicu menšie nároky na priestor a dokonale na ňom precvičíte svalové partie celého tela a spálite maximum kalórií.

Stroj disponuje ťažkým 25kg zotrvačníkovým systémom (hmotnosť zotrvačníka je 14 kg) pre plynulý chod tréningu a magnetickým brzdným Silent resistance systémom s 26 elektronicky ovládanými úrovňami odporu. Dĺžka kroku je 13 cm a výška 26 cm.

Model Pro HIIT Trainer PRO-FORM H14 má jedinečnú ergonómiu rámu, vďaka ktorej má tento trenažér nulový vplyv na vaše kĺby. Častou požiadavkou našich zákazníkov je práve šetrnosť pre kĺbový aparát a tento stroj vám ju naplno zaručí, a to vďaka dômyselnému pohybu a uhlu nášľapov, vďaka ktorým vaše chodidlo nikdy neodlepíte od nášľapu. Pri tréningu budete mať vždy maximálnu istotu a stabilitu pri cvičení.

Počítač so 14” Smart HD Touchscreen displejom  je veľmi ľahko ovládateľný a zobrazuje všetky základné hodnoty ako čas, vzdialenosť, rýchlosť, tepovú frekvenciu a pod. Z programovej ponuky ponúka dokopy  26 prednastavených programov  pre budovanie telesnej kondície, spaľovanie kalórií a pod. Trenažér ponúka MP3 pripojenie a so zabudovanými reproduktormi , a tak môžete sledovať obľúbené seriály alebo počúvať hudbu. 

Komfort a osvieženie pri dlhom, každodennom a pravidelnom tréningu vám poskytne integrovaný ventilátor CoolAire™  . Ventilátor určite oceníte nielen v letných dňoch, ale aj pri izbovej teplote. Domá vás totiž, na rozdiel od behania vonku, prirodzene neofukuje vietor.

Tepovú frekvenciu je možné merať cez integrované dlaňové snímače "GripPulse" , ktoré sú na madlách. Merať tep môžete aj prostredníctvom hrudného pásu s Bluetooth pripojením.

Model PRO-FORM Pre HIIT Trainer H14 ponúka pripojenie k tréningovej aplikácii iFit , ku ktorej si u nás môžete dokúpiť licenciu. Táto aplikácia je súčasťou programovej ponuky pre rozšírenie vašich tréningových možností cez systém GOOGLE MAPS. Dostanete tak možnosť rozšírenia tréningových máp, programov s profesionálnymi trénermi, alebo motivačnými videami a stravovacími tipmi! Vďaka aplikácii iFit tak môžete bez problémov súťažiť napríklad aj vašimi priateľmi a porovnávať si výsledky svojho cvičenia. 

Súčasťou displeja je tréningová aplikácia iFit, ktorú je možné spárovať cez bluetooth k vášmu tabletu a rozšíriť si tak vašu programovú ponuku. Tablet nie je súčasťou dodávky. 

Tréningové aplikácie sú produktom tretej strany, a preto odporúčame najskôr vopred vyskúšať, či je váš tablet alebo telefón s konkrétnou aplikáciou kompatibilný. Pokiaľ by vám aplikácia so strojom nefungovala či vykazovala chyby, sme pripravení vám pomôcť (avšak nemôžeme funkčnosť aplikácie na vašom zariadení zaručiť a nenesieme za ňu zodpovednosť).

Program HIIT je v súčasnej dobe veľmi populárny intervalový tréning s vysokou intenzitou (HIIT). HIIT je skratka pre vysoko intenzívny intervalový tréning , čo v praxi znamená, že vykonáme interval s vysokou intenzitou (80 % max. tepovej frekvencie), nasledovaný nízkym intervalom s nízkou intenzitou. Skrátka sa za daný časový úsek snažíte zo seba vydať maximum v určitých časových intervaloch. Vďaka tomuto systému, pri ktorom si strážite tepovú frekvenciu efektívne a spálite maximum kalórií za najkratšiu možnú dobu.
Tablet nie je súčasťou dodávky.

Dodatočné parametre

Kategória: Eliptické trenažéry
Hmotnosť: 99 kg
Zameranie tréningu: Kardio
Značka: ProForm
Nosnosť: 147
Konzola: 14” LCD
Počet programov: 26
Kompatibilné s iFit Live: Áno
Rozmery (dxšxv): 170 x 76 x 162 cm
Dĺžka kroku: 13 cm
Váha zotrvačníka: 14
Integrovaný ventilátor: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Stredná a vyššia kategória domácich fitness zariadení od najväčšieho producenta ICON. Proform je viac než značka. Pro-Form je tréner, konkurent, inžinier, fanúšik, a spoluhráč. Pracujeme na výrobe vybavenia a technológií, ktoré vás môžu dostať cez cieľovú čiaru, zabezpečiť miesto na stupňoch víťazov, a postrčiť nad včerajšie ideály.