Eliptický trenažér Pro-Form 525 CSE+

Trenažér ponúkne svojmu majiteľovi kardiovaskulárny a vytrvalostný tréning spoločne so silovým tréningom v jednom stroji
Dostupnosť Na sklade (dodanie do 3-7 dní)
Možnosti doručenia
Kód: PFEVEL74917
€1 326 –35 % €849
Eliptický trenažér Pro-Form 525 CSE+
elipticky-trenazer-pro-form-525-cse-
€1 326 –35 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Pro-Form 525 CSE+ pomôže s chudnutím aj kondičným tréningom

Bez ohľadu na počasie môžete trénovať v teple domova. Zapojením dolnej a hornej polovice tela máte o komplexný tréning postarané. Eliptikaly sa vyznačujú tým, že nezaťažujú kĺbový aparát. Cvičiť tak môžete bez obáv o kolená a bedrá. Intenzitu tréningu ovládate elektronicky v 20 stupňoch odporu, ktorý je tvorený magnetickým brzdným systémom.
Hmotnosť zotrvačníka je 14 kg, všetky kĺbové spoje sú osadené ložiskami.
Trenažér bude vhodný pre drobné aj vyššie postavy.

Počítač s vysokokontrastnou LCD obrazovkou ukazuje všetky potrebné tréningové hodnoty ako sú: čas, rýchlosť, vzdialenosť, orientačné množstvo spálených kalórií alebo tepovú frekvenciu. Pre meranie frekvencie tepu je nutné použiť  kompatibilný Bluetooth hrudný pás , ktorý vykonáva meranie s presnosťou EKG. Integrovaný počítač ponúka 18 prednastavených tréningových plánov, založených na cieľovom čase, intervaloch alebo kalóriách. 

Trenažéry značky PRO-FORM sú kompatibilné s platenou tréningovou aplikáciou iFIT . Aplikáciu, stiahnutú do tabletu alebo smartfónu, s bežiacim pásom prepojíte jednoducho cez systém Bluetooth. Fitness aplikácie iFIT poskytne vášmu cvičeniu ďalší rozmer s možnosťou rozšírenia tréningových plánov cez systém Google MAPS . Získate s ňou ešte viac tréningových máp, programy s profesionálnymi trénermi alebo motivačné videá a stravovacie tipy! Vďaka aplikácii iFit dokonca môžete súťažiť s vašimi priateľmi alebo si porovnávať celkové výsledky tréningov.

Tablet a hrudný pás nie sú súčasťou balenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Eliptické trenažéry
Hmotnosť: 58 kg
Zameranie tréningu: Kardio
Značka: ProForm
Nosnosť: 125
Počet programov: 20
Kompatibilné s iFit Live: Áno
Meranie pulzu: Áno
Rozmery (dxšxv): 158 x 66 x 159 cm
Odpor: 20 úrovní
Dĺžka kroku: 41 cm
Integrovaný ventilátor: Áno
Použitie: Domáce

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Stredná a vyššia kategória domácich fitness zariadení od najväčšieho producenta ICON. Proform je viac než značka. Pro-Form je tréner, konkurent, inžinier, fanúšik, a spoluhráč. Pracujeme na výrobe vybavenia a technológií, ktoré vás môžu dostať cez cieľovú čiaru, zabezpečiť miesto na stupňoch víťazov, a postrčiť nad včerajšie ideály.