Domáci Fitness Set Profi Massage

Balík na masírovanie celého tela

Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: BMX121801
€90,80 –14 % €78
Domáci Fitness Set Profi Massage
Domáci Fitness Set Profi Massage
Tip
€90,80 –14 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Akciový balík na profi masáž svalov

Značka Triggerpoint, ktorá vyrába produkty v tomto balíčku, sa radí medzi najkvalitnejších výrobcov masážnych pomôcok. Ich produkty predchádzajú dlhými testami, aby čo najlepšie vymasírovali svaly, a zlepšili tak ich stuhnutie a podporili regeneráciu.

Grid 2.0 je dlhý masážny valec, na ktorom môžete vďaka jeho veľkosti vyskúšať mnohé spôsoby masírovania. Stačí si pre inšpiráciu pozrieť mnohé videá napríklad na YouTube.

MB1 je masážna guľa z odolného materiálu, ktorá je tvrdá presne tak, aby premasírovala aj ťažšie dostupné miesta.

V tomto balíčku nájdete

Dodatočné parametre

Kategória: Masážne valce a pomôcky
Hmotnosť: 1 kg
Značka: FIT PLUS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Trigger Point Therapy je svetový líder v oblasti vlastnej masážnej terapie. Produkty tejto značky sa predávajú v 85 krajinách sveta. Výrobky značky Trigger Point využíva mnoho popredných športovcov a športových tímov po celom svete. Trigger Point pomáha zlepšiť prípravu športovcov, ich výkonnosť pri športe a zotavenie sa.

TriggerPoint: Zlepšujeme váš život TriggerPoint

TriggerPoint je značka, ktorá zlepšuje život a zameriava sa na to, aby ľuďom umožnila hýbať sa a cítiť sa lepšie. Navrhujeme a vyvíjame inovatívne masážne terapeutické nástroje, ktoré napodobňujú dotyk rúk terapeuta, takže ľudia všetkých vekových kategórií, veľkosti a športových schopností sa môžu cítiť čo najlepšie, nech sú kdekoľvek. Riadime sa vášňou pre zlepšenie osobného zdravia, TriggerPoint sa úspešne stala jedným z lídrov v oblasti domácich masážnych nástrojov pre športovcov, v zdravotníctve a na trhu osobného zdravia. 

Veríme, že začlenením výkonnostnej terapie do každodennej rutiny môžu ľudia na každej kondičnej úrovni zvýšiť svoju výkonnosť, rýchlosť a zrýchliť čas zotavenia a pomôcť pri prevencii zranení. Vyvíjame sortiment terapeutických masážnych nástrojov, ako sú anatomicky špecifické penové valce, valčeky, a masážne loptičky.

S malou pomocou od TriggerPoint môže každý odomknúť vnútornú silnú stránku svojho tela.