Body Solid Commercial Legpress 45° GLPH2100

Dva posilňovacie stroje pre profesionálne cvičenie v jednom. Ak posilňujete kvadricepsy, hamstringy, sedacie svaly a lýtka, navrhnutý posilňovací stroj Body Solid leg press / hacken drep šetrí vaše kosti a kĺby.

Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 3010944/GLPH2100
€3 295 –18 % €2 695
Body Solid Commercial Legpress 45° GLPH2100
body solid commercial legpress 45 glph2100
Akcia
€3 295 –18 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Body Solid Commercial Legpress 45° GLPH2100

Dva posilňovacie stroje pre profesionálne cvičenie. Posilňujete kvadricepsy hamstringy, sedacie svaly a lýtka, navrhnutý posilovač stroj Body Solid leg press / hacken drepy šetrí vaše kosti a kĺby. 

 Technické detaily komerčne využiteľného posilňovacieho stroja Body-Solid Leg press a Hacken drep:

 • pevný oceľový rám s konštrukciou zváranou zo všetkých štyroch strán
 • obe podložky na chrbát využívajú rýchly mechanizmus "zdvihnutie a uzamknutie"
 • veľmi pevné kosoštvorcové plošiny na nohy pre polohu leg press aj hacken drepov
 • tri polohy uzamknutia pre bezpečnosť a pohodlie používateľa
 • kapacita stroja je 455 kg
 • pre olympijské kotúče s priemerom otvoru 50 mm 
 • rozmery: 211 x 86 x 142 cm
  • Štvorkolesový valčekový systém je účinný a rovnomerne rozkladá hmotnosť.
  • Obidve zadné podložky využívajú výkonný výklopný mechanizmus.
  • Mimoriadne ťažké plošiny na nohy z diamantových dosiek pre polohy leg press a hack squat.
  • Systém nakladania dosiek pod vozíkom s jednoduchým prístupom
  • Dvojito prešité, mimoriadne pevné, 10 cm chrbtové a ramenné podložky DuraFirmTM
  • Pre pohodlie a bezpečnosť používateľa sú k dispozícii tri polohy uzamknutia.
  • Ideálne na domáce aj komerčné použitie
  • Krajina pôvodu: USA

  UPOZORNENIE

  Pred montážou a používaním zariadenia si pozorne preštudujte bezpečnostné informáciám a usmernenia v návode. Spoločnosť FIT PLUS, spol. sro nezodpovedá za škody spôsobené nevhodnou manipuláciou, resp. nedodržaním bezpečnostných zásad.

  Príklady cvičenia na STROJI Legg PRESS Hacken drep (na videu je GLPH1100)

  Dodatočné parametre

  Kategória: Posilňovacie stroje
  Záruka: Doživotná záruka na rám, 2 roky na všetko ostatné
  Hmotnosť: 180 kg
  Zameranie tréningu: Silový tréning
  Značka: Body Solid
  Doplňujúce info: Perfektná kombinácia pre stehná a hamstringy od Body Solid, kapacita stroja je 455 kg
  Farba: Grafit
  Trieda použitia a presnosti: H/S/A
  Použitie: domáce aj komerčné
  Rozmery (dxšxv): 211x86x142 cm

  Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

  Nevypĺňajte toto pole:

  Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

  Nevypĺňajte toto pole:

  Bezpečnosť Body Solid

  Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia. Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

  Technológie Body Solid

  Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

  Pevnosť Body Solid

  Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

  Komfort Body Solid

  Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

  Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

  Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

  Konštrukčná dokonalosť Body Solid

  Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

  DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

  Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

  Lanká na multivežiach Body Solid

  Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

  Cenová dostupnosť Body Solid

  Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

  Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

  Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

  Doživotná záruka Body Solid

  Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.