Bežecký pás ProForm Performance 1450

Bežecký pás ProForm Performance 1450 je kvalitný domáci trenažér, na ktorom môžete obehnúť svet. Tento bežecký pás podporuje technológiu iFit Live cez iFit WiFi adaptér.
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 9X90000855
€2 545
Bežecký pás ProForm Performance 1450

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Bežecký pás ProForm Performance 1450 je kvalitný domáci trenažér, na ktorom môžete obehnúť svet. Tento bežecký pás podporuje technológiu iFit Live cez iFit WiFi adaptér. Vďaka nemu sa môžete pripojiť do online služby a využívať tak neobmedzené možnosti tréningov a poznávať svet trasami googleMaps. Užijete si každú minútu svojho času počas tréningu na tomto bežeckom páse. Budete skúmať rôzne možnosti cvičenia, za zvuku vašej obľúbenej hudby a to v úplnom pohodlí domova.

Odporúčame dokúpiť:

 
           


 


Technické špecifikácie bežeckého pásu ProForm Performance 1450

 • MOTOR Mach Z Commercial
  Sila motora Constant (Konštantný výkon)  2,75 HP
  Sila motora Max (Maximálny Výkon) 4.0 HP
 • X ™ ELITE 2 odpruženie
  Znížte otrasy ktoré dopadajú na vaše kĺby s týmto inovatívnym odpružením. Pohodlná chôdza, jogging alebo beh je chránený týmto pružením, takže môžete zostať bez obáv o vače kĺby. Štyri izolátory absorbujú vplyv a zmierňujú napätie v celom tele.
 • 12% Stúpanie s jednodotykovým ovládaním QUICK INCLINE ™
  Zvýšte svoj ​​výkon s ​​ovládaním Quick Incline ™. Chôdza do svahu znižuje negatívny vplyv na vaše kĺby, dodáva záťaž, a pomáha spáliť rýchlejšie viac kalórií. Okamžité jednoduché ovládanie znamená najľahšiu a najrýchlejšiu zmenu potrebného výkonu, či už rýchlosti pásu, alebo sklonu.
 • 51 x 152 cm Dvojitý komerčný bežecký koberec / pás
  Tento behúň/koberec komerčného typu je pripravený na vysokú záťaž, so zároveň tichým a dlhotrvajúcim chodom. Rozmer pásu je vysoko nad štandardom bežnej veľkosti plochy na behanie.
 • SPACESAVER® DESIGN WITH EasyLift ™ ASSIST
  Tento patentovaný, revolučný dizajn umožňuje váš bežecký pás zložiť vertikálne, čím je ľahší pre skladovanie. Aby to bolo ešte jednoduchšie, bežecký pás obsahuje výkonný piest, ktorý vám pomôže zdvihnúť bežeckú časť s jednoduchým stlačením. Zložením ušetríte nemálo miesta.
 • 0-20 KPH QUICKSPEED® CONTROL
  Zrýchlite okamžite svoj ​​tréning s jednodotykovým ovládaním QuickSpeed ​​™. Zvýšte svoju rýchlosť postupne až na 20 KPH a dosiahnete intenzitu tréningu, akú potrebujete pre akékoľvek výkony.
 • DUAL-GRIP EKG ™ HEART RATE MONITOR - merač srdcového tepu
  Sledujte pohyb vo vašej cieľovej zóne tepovej frekvencie pre maximálne výsledky. Vstavané senzory srdcovej frekvencie pomôžu sledovať vašu tepovú frekvenciu v priebehu tréningu. Tepová frekvencia je tiež sledovaným ukazovateľom, ktorý môžete zaznamenávať. 
 • 28 PREDNASTAVENÝCH A UŽÍVATEĽSKÝCH TRÉNINGOV VRÁTANE
  Získajte cvičenie, ktoré chcete s 28 cvičení aplikácie. Vyberte si z vysokej intenzity, vo svahu, rýchlosť a kalórie, popáleninami tréningu získať výsledky, ktoré chcete. Jednoduchá navigácia z aplikácií umožňuje rýchle a jednoduché vybrať si cvičenie a ísť.
 • Kompatibilný MUSIC PORT pre iPod® a mp3 prehrávače
  Zostavte si tréning so svojou obľúbenou hudbou. Jednoducho pripojte iPod® ** do 2,0 Sound System Intermix Acoustics ™ a počúvajte svoju obľúbenú hudbu priamo z dvoch 2-palcových reproduktorov v konzole. ** IPod je ochranná známka spoločnosti Apple, Inc., registrovaná v USA a ďalších krajinách. iPod® nie je súčasťou dodávky.
 • 135 Kg kapacita pásu
  Na tomto bežeckom páse môže cvičiť užívateľ do hmotnosti 135 kg
 • FOOTPRINT - rozmer zloženého pásu
  175 x 98 x 118 cm
 • Hmotnosť zariadenia:
   86 kg, zabalený 101kg

Konzola a ovládanie pásu ProForm Performance 1450

 • Objavte svet virtuálneho preteku cez live iFit technológiu (voliteľný  WiFi modul - nie je v cene)
 • Podsvietený displej 15 cm vám poskytne všetky potrebné informácie o behu, rýchlosť, čas, stúpanie do  svahu, vzdialenosť, kalórie a pulz
 • Kompatibilný s iPodom - s 2 reproduktormi Intermix 2.0
 • CoolAire fan - ventilátor

Programové vybavenie pásu ProForm Performance 1450

 • 22 integrovaných programov pre cielené a efektívne tréningy
 • 6 programov - založené na rýchlosti / vzdialenosti
 • 6 programov - založené na spaľovaní kalórií
 • 5 programov - založené na stúpaní
 • 5 programov - založené na intenzite

Tento bežecký pás je kompatibilný s WiFi modulom iFit! Voliteľná služba iFit Live ™ ** vám dodá okamžitý prístup k viac ako 1000 cvičeniam na stiahnutie plus schopnosť navrhnúť a prevádzkovať svoje vlastné trasy kdekoľvek na svete s iFit Live, Powered by Google Maps ™, takže nikdy nebudete mať nedostatok možností na výber!

U nás si môžete daný tovar dôkladne odskúšať, personál vám ochotne zodpovie všetky otázky, týkajúce sa zariadenia, výhodou výberu z množstva bežeckých pásov je, že ten najlepší presne pre vás sa vždy nájde.

UPOZORNENIE: Pred montážou a užívaním zariadenia si pozorne preštudujte bezpečnostné informácie a pokyny v návode. Spoločnosť FIT PLUS, spol. s. r. o. nezodpovedá za škody spôsobené nevhodnou manipuláciou, resp. nedodržaním bezpečnostných zásad.

Dodatočné parametre

Kategória: Bežecké pásy
Hmotnosť: 100 kg
Značka: ProForm
Nosnosť: 135
Výkon motora: 2.75 Mach Z Commercial (4HP)
Maximálna rýchlosť: 0-20 km/h
Sklon: 24 stupňov nastavenia sklonu (0-12%)
Bežecká plocha: 51 x 152 cm
Typ odpruženia: ProShox X™ Elite 2
Počet programov: 22
MP3 vstup: IPod / mp3 kompatibilné
Kompatibilné s iFit Live: Áno
Meranie pulzu: Dual-Grip EKG™ Heart Rate Monitor
Hrudný pás: Áno (Polar T34)
Rozmery (dxšxv): 175 x 98 x 118 cm
iFit® Coach™: Nie
Trieda použitia a presnosti: H/C
Transportné kolieska: Áno
Šetrič miesta: Space Saver™
Integrovaný ventilátor: Áno
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Stredná a vyššia kategória domácich fitness zariadení od najväčšieho producenta ICON. Proform je viac než značka. Pro-Form je tréner, konkurent, inžinier, fanúšik, a spoluhráč. Pracujeme na výrobe vybavenia a technológií, ktoré vás môžu dostať cez cieľovú čiaru, zabezpečiť miesto na stupňoch víťazov, a postrčiť nad včerajšie ideály.