Best Fitness Inversion Table BFINVER10, inverzná odľahčovacia lavička

Inverzná lavica BFINVER10 je skvelou voľbou na domáce použitie, na použitie v ambulanciách a rehabilitačných zariadeniach.

Dostupnosť Na sklade (dodanie 5-10 dní)
Možnosti doručenia
Kód: /BFINVER10
€299 –10 % €269
Best Fitness Inversion Table BFINVER10, inverzná odľahčovacia lavička
best fitness inversion table bfinver10 inverzna odlahcovacia lavicka na chrbat
Akcia Novinka
€299 –10 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Best Fitness Inversion Table BFINVER10, inverzná odľahčovacia lavička

Každodenný život má svoje vzostupy a pády a vaša chrbtica na ne dopláca. Inverzná lavička Best Fitness BFINVER10 je navrhnutá tak, aby zmiernila stres, znížila bolesti chrbta, zvýšila flexibilitu a zlepšila držanie tela zavesením váhy vášho tela v pohodlnom a kontrolovateľnom pohybe.

Silná, stabilná základňa podopiera pohodlne polstrovanú nylonovú chrbtovú dosku. BFINVER10 je vybavená nylonovým bezpečnostným popruhom, ktorý zabezpečuje stabilitu počas inverzie. Odstupňovaná stupnica na predlžovacej tyči umožňuje jednoduché a rýchle nastavenie, aby sa prispôsobila používateľom s výškou až do 2m. Pre väčšie pohodlie poskytujú nastaviteľné manžety na členky prispôsobenie, ktoré nie je možné dosiahnuť pomocou penových valčekov bežných na mnohých inverzných laviciach. Najlepšie zo všetkého je, že BFINVER10 lavicu môžete jednoducho vytiahnutím dvoch kolíkov zložiť do akejkoľvek skrine.

Inverzná lavička Best Fitness BFINVER10 je navrhnutá tak, aby využívala gravitačnú silu smerujúcu nadol na zmiernenie tlaku v chrbte. Jedným plynulým a hladkým pohybom môžete bezpečne prejsť zo vzpriamenej polohy do úplne obrátenej. Stačí nastaviť zariadenie tak, aby vyhovovalo vašej výške, a pripnúť manžety na členky, aby ste si zaistili bezpečné a pohodlné nosenie. Potom sa oprite a vychutnajte si mnohé výhody inverznej terapie vrátane menších bolestí chrbta a krku, menších bolestí hlavy, lepšieho držania tela, lepšieho prietoku krvi a menšieho stresu.

Objavte nový pohľad na bolesti chrbta a dekompresiu chrbtice s inverznou lavičkou Best Fitness BFINVER10.

Medzi výhody inverznej lavičky patria:

  • znižuje tlak na chrbticu
  • pomáha uvoľňovať medzistavcový tlak
  • zvyšuje flexibilitu
  • podporuje svalovú stimuláciu
  • extra stabilná konštrukcia
  • komfortné polstrovanie
  • patentované uchytenie nôh

Americká značka BODY SOLID prináša komerčnú kvalitu aj do domáceho prostredia, s najvyššími zárukami na trhu. Na lavicu BODY SOLID GINV50 poskytujeme doživotnú záruku na rám.

Technické parametre inverznej lavičky BFINVER10:

  • rozmery d x š x v: 119 x 76 x 152 cm
  • hmotnosť: 21 kg
  • maximálna nosnosť: 120 kg

Pôdorys inverznej lavičky BFINVER10

Dodatočné parametre

Kategória: Posilňovacie lavice chrbtové
Hmotnosť: 45 kg
Zameranie tréningu: Silový tréning
Značka: Body Solid
Použitie: Chrbát, hrudník, brucho

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnosť a doživotná záruka Body Solid

Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia (na rámy v domácich podmienkach získavate doživotnú záruku). Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

Technológie Body Solid

Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

Pevnosť Body Solid

Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

Komfort Body Solid

Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

Konštrukčná dokonalosť Body Solid

Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

Lanká na multivežiach Body Solid

Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

Cenová dostupnosť Body Solid

Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

Doživotná záruka Body Solid

Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.