Balega Blister Grit&Grace I CAN I WILL Aqua športové ponožky

Profesionálne športové bežecké ponožky Balega.

Variant:
Dostupnosť Na sklade
Možnosti doručenia
Kód: 206012001/648103
€19,90 –24 % €15
Balega Blister Grit&Grace I CAN I WILL Aqua športové ponožky
balega blister grit grace i can i will sportove ponozky aqua 07
Akcia
€19,90 –24 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Balega Blister Grit&Grace I CAN I WILL športové ponožky

Ponožky Balega sú navrhnuté s technológiou Drynamix na riadenie vlhkosti, ktorá udržiava nohy v chlade a suchu a zároveň umožňuje voľné prúdenie vzduchu pre maximálne pohodlie, výkon a odolnosť.

Všetky bežecké ponožky Balega boli testované na pretekoch a obsahujú ručne spojenú bezšvovú špičku, ktorá eliminuje odieranie na hornej časti chodidla.

Mimoriadne hlboká kapsa na päte zaručuje, že každá ponožka dokonale priľne k nohe a počas behu sa nezošmykne. Systém V-Tech Arch Support System pre pridáva štruktúru pozdĺž klenby chodidla a dodatočné odpruženie na päte pre odolnosť voči nárazom.

Navrhnuté so stredne objemnou konštrukciou.

Poskytuje štruktúrovanú bežeckú ponožku, ktorá sa dokonale prispôsobí kontúram vášho chodidla vďaka nášmu charakteristickému systému V-Tech Arch Support System.

Udržuje chodidlá v chlade a suchu vďaka vláknam Drynamix odvádzajúcim vlhkosť Balega a špeciálne skonštruovaným, zosilneným vetracím panelom zo sieťoviny z mikrovlákna.

Výhody profesionálnych bežeckých ponožiek Balega

  • Poskytuje odolnosť voči nárazom vďaka optimálnemu odpruženému dizajnu bežeckých ponožiek.
  • Využíva konštrukciu bežeckých ponožiek so stredným objemom.
  • Maximalizuje pohodlie vďaka ručne spájanej bezšvovej špičke.
  • Zaisťuje dokonalé prispôsobenie vďaka zosilnenému, mimoriadne hlbokému vrecku na päte.

Dodatočné parametre

Kategória: Športové ponožky
Model: Dámsky
Značka: Balega
Materiál: 82% DRYNAMIX ® RECYCLED POLYESTER 13% NYLON 5% ELASTANE
INŠTRUKCIE PRE STAROSTLIVOSŤ: Pranie v práčke za studena, sušenie zavesením.
Farba: Aqua

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Profesionálne športové ponozky Balega

BALEGA: JEDINÁ VEC, ZA KTOROU SA ŽENIEME, JE DOKONALOSŤ

Nevytvárame len skvelé ponožky, ale aj "wow" momenty. Dokonalá harmónia medzi srdcom a výkonom, ponožky Balega® sú založené na výskume, dizajne a trvanlivosti a vyrábané z najkvalitnejších priadzí. Zaručujeme vám, že po ich vyskúšaní pocítite The Balega® Difference.

Bežecké ponožky Balega prinášajú bezkonkurenčnú dokonalosť vo svojom strihu, pocite a výkone. Náš záväzok ku kvalite a odolnosti je založený na dlhoročnom výskume a je prítomný v každej niti, v každom šve, v každom detaile.

VÝKON S BALEGA

Ponožky Balega sú dokonale vyrobené z mimoriadne jemnej priadze na strojoch s vysokým počtom ihiel, aby poskytovali plyšové a ochranné odpruženie bez pridania objemu. Každý pár ponožiek je ručne spájaný pre úplne bezšvový dizajn a je vybavený patentovaným vláknom Drynamix™ na riadenie vlhkosti, ktoré udržiava nohy v chlade a suchu a zabraňuje podráždeniu.

INOVÁCIE BALEGA

Vyrobené bežcami pre bežcov. Pri našich inováciách vychádzame z potrieb tých, ktorí sú na nohách najťažšie, a zároveň máme na pamäti našu planétu. Neúnavný výskum materiálov a konštrukcií spolu s kilometrami behu na testovanie opotrebovania sa podieľajú na každom našom návrhu.

KOMFORT BALEGA

Spoločnosť Balega pomohla urobiť revolúciu na trhu s bežeckými ponožkami tým, že predstavila ponožku s 200 vláknami, ktorá je plyšová a ochranná bez toho, aby zvyšovala objem. V kombinácii s hlbokým vreckom na päte, ktoré zabraňuje pošmyknutiu, bezšvovou špičkou, ktorá zabraňuje podráždeniu, a vzormi, ktoré obopínajú vaše nohy na tých správnych miestach, získate ponožku, ktorá je taká pohodlná, že možno dokonca zabudnete, že ju máte na sebe.

UDRŽATEĽNOSŤ BALEGA

Fyzická aktivita má tendenciu vytvárať problémy s pľuzgiermi a naša planéta má problém s plastmi. Naše riešenie: využitie plastového odpadu po spotrebovaní na výrobu našej patentovanej priadze Drynamix™, ktorá odvádza vlhkosť. Tie isté vysokokvalitné a odolné ponožky, ktoré máte radi, teraz vyrobené aj z recyklovaných materiálov.

INŠPEKTORI PONOŽIEK BALEGA

V porovnaní s priemyselným štandardom (kontrola 1 z 50) je u Balega každý jeden pár ponožiek ručne kontrolovaný naším špecializovaným tímom kontroly kvality, aby sa zabezpečilo, že spĺňajú naše najvyššie štandardy remeselného spracovania a kvality. Naši inšpektori ponožiek sú na svoju prácu veľmi hrdí. Preto sú uvedení na nálepkách každého páru ponožiek, ktorý skontrolujú.

 Profesionálne športové ponozky Balega