🔥 Nakupuj v BLACK FRIDAY tu 🔥

VPLab nutrition Všetky produkty

Vplab Duobact 10kaps

VPLab nutrition Všetky produkty

Vplab Duobact 10kaps

Vypredané / Na objednávku

Duobact podporuje zdravie tráviaceho ústrojenstva, obnovuje pohodlie čriev a reguluje imunitný systém.

4,90 € s DPH
Mám záujem
Hmotnosť 20 g
Počet dávok 10
Dávkovanie 1 kapsulu denne s s vodou po jedlu.
Forma produktu Kapsule
Duobact je produkt vysokej kvality, ktorý ponúka silnú kombináciu prebiotickej vlákniny, vitamínu D3 a zmesi živých kultúr probiotických baktérií HOWARU® Restore II, ktorá obsahuje 4 rôzne kmene - Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus paracasei, Bifidobacterium lactis BI-07, Bifidobacterium lactis BI -04. Inovatívne zloženie produktu podporuje zdravie tráviaceho ústrojenstva, obnovuje črevné pohodlie a reguluje imunitný systém. 

Normálna črevná mikroflóra obsahuje rovnaké aktívne bakteriálne kultúry ako probiotická zmes HOWARU® Restore II, avšak antibiotická liečba, cestovanie, zlá strava a hektický spôsob života sú len niektoré z stresov, ktoré môžu vyhodiť prospešné baktérie z rovnováhy a oslabiť ich prirodzená obranná línia tela. Duobact obnovuje normálnu mikrobiálnu rovnováhu v tele, čo môže zvýšiť celkové zdravie a pohodu.

Produkt je dodávaný vo výnimočnom systéme dodávania kapsúl DUOCAP ™ v kapsule, ktorý zaisťuje duálne uvoľňovanie aktívnych zložiek priamo v mieste pôsobenia v gastrointestinálnom trakte. Vonkajšia kapsula sa najskôr rozpustí v žalúdku a uvoľní rozpustnú vlákninu, 5 mcg vitamínu D3 a vnútornú kapsulu. Kvapalná formulácia vonkajšej kapsuly dodáva dodatočnú ochranu obsahu vnútornej kapsuly, ktorá bezpečne dosiahne črevá. Vnútorná kapsula sa rozpúšťa v črevnom lúmene a uvoľňuje 10 miliárd jednotiek tvoriacich kolónie (CFU) kultúr zmesi HOWARU® Restore II a 100 mg ďalšieho rozpustného prebiotického vlákna, ktoré pomáha udržiavať zdravé črevné prostredie a reguluje imunitné funkcie. 

Duobact sa odporúča ľuďom, ktorí chcú podporovať zdravie a imunitu tráviaceho ústrojenstva. Produkt sa môže používať počas a po liečbe antibiotikami, ako aj počas cestovania. 


 Na 1 kapsulu
| Zmes kultúr baktérií HOWARU® Restore II ( Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus paracasei, Bifidobacterium lactis Bi-07, Bifidobacterium lactis Bi-04 )  | 10 · 10 9  CFU *
| FOS (fruktooligosacharidy)  | 155 mg
| Vitamín D3 (cholekalciferol)  | 5 µg (100% **)
* CFU (jednotka tvoriaca kolónie) - jednotka merania životaschopných kultúr baktérií, ktoré sú schopné tvoriť kolónie. 

** NRV -% referenčných hodnôt živín

Zloženie : zvlhčovadlo (glycerol), obal kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza), fruktooligosacharidy v prášku, protispekavé činidlo (mikrokryštalická celulóza), zmes kultúr kultúr HOWARU® Restore II (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus paracasei, Bifidobacterium lactis Bi-07, Bifidobacterium lactis) -04), činidlo proti spekaniu (oxid kremičitý), cholekalciferol, čistená voda, farbivo (komplexy medi chlorofylínu).

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Hmotnosť 20 g
Dávkovanie 1 kapsulu denne s s vodou po jedlu.
Forma produktu Kapsule

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky