Objav svoj maximálny výkon s MAX MUSCLE

Nordic Track Všetky produkty

Veslovací Trenažér NordicTrack RW 900

Nordic Track Všetky produkty

Veslovací Trenažér NordicTrack RW 900

Vypredané / Na objednávku

Značka NORDICTRACK zastúpená v 60 krajinách sveta patrí do skupiny ICON fitness, najväčšieho svetového výrobcu domáceho fitness vybavenie. Tá je už 30 rokov synonymom kvality, špičkových moderných technológií a jedinečného zážitku z cvičenia.

1 991,00 € s DPH
Mám záujem
Hmotnosť 65 Kg

iFit  je prémiová služba, ktorá posunie využitie vášho fitness zariadenia na vyšší stupeň, udrží vašu motiváciu a chuť cvičiť. NORDICTRACK RW900 veslovací trenažér NordicTrack RW900 patrí medzi top trenažéry americkej značky NORDICTRACK. Okrem  kvalitnej mechaniky   a jedinečného  zážitku z veslovania ponúka futuristický dizajn a špičkovú elektroniku s prehľadným  22 "dotykovým HD displejom  a jedinečným   tréningovým sprievodcom  . Okrem veslovania je možné využiť aj doplnkový komplexný tréning  profesionálnych trenérov, ktorý je súčasť tréningovej aplikácie iFit a na obrazovke je možné priebežne sledovať pokyny k tréningu. Ergonomicky tvarované sedadlo a profesionálne nastaviteľné nášľapy ponukajú veľmi komfortný, flexibilný pohyb , ergonomická rukoväť pomáha minimalizovať únavu paží počas dlhotrvajúceho cvičenia. Trenažér disponuje  masívnym rámom s nosnosťou 130 kg, odpor je možné regulovať buď manuálne, alebo elektronicky. Úplne plynulý a prirodzený záber je získaný použitou vzduchovo-magnetickou brzdou, ktorá kombinuje výhody oboch tychto systémov.

PROGRAMOVÁ PONUKA VESLOVACIEHO TRENAŽÉRA RW 900

Súčasťou NordicTrack RW900 je  prehľadná 22 "dotyková obrazovka Smart HD , ktorá zobrazuje všetky základné údaje, ako čas, spálené kalórie, tepovú frekvenciu, výkon atď... Obrazovku je možné ľubovoľne polohovať o 180 stupňov a je nastaviteľná aj smerom hore a dole. Pri tréningu podľa  iFit-trénera máte teda vždy maximálny rozhľad. Počítač ukladá a zobrazuje všetky vaše   štatistíky. V ponuke nájdete  30 prednastavených programov  pre spaľovanie kalórií a budovania kondície. Maximálny komfort pri tréningu zaistí nainštalovaný počítač do polohy, ktorá Vám vyhovuje. Tepová frekvencia sa meria  prostredníctvom hrudného ANT + bluetooth pásu. Dotykový displej má prídavný hudobný port. Je možné tiež pripojiť telefón, alebo iné ZARIADENIE a prehrávať svojeu obľúbenú hudbou pomocou  vstavaných reproduktorov  . Napájanie je cez sieťový  adaptér.

iFit aplikácia pre veslovací trenažér

Veslovací trenažér  NordicTrack RW900  je možné pripojiť k tréningovej  aplikácií iFit. Aplikácia Vám umožní si rozšíriť tréningové možnosti prostredníctvom videí, alebo systému Google Maps. Vďaka aplikáciám iFit je možné súťažiť s Vašimi priateľmi a objavovať stovky rôznych tréningov. Vedenie profesionálnym trénerom S tréningovou aplikáciou iFit  budete pod vedením  svetových trenérov kdekoľvek na planéte. Doplňte svoj tréning aj o  desiatky ďalších cvikov pod vedením skúsených trenérov a stanete sa súčasťou komunity fitness, ktorá Vám pomôže dosiahnuť vaše ciele a spolu s interaktívnymi videami sa deň odo dňa budete približovať k vašim vysnívaným cieľom zábavným spôsobom.

Tréningovú aplikáciu iFit je možné vyskúšať bezplatne na 30 dní

Veslovanie je efektívny tréning celého tela, pri ktorom využívate viac ako 84% svalov. Veslovací trenažér pomáha budovať a tvarovať svaly, zlepšuje kardiovaskulárne funkcie a zvyšuje výdrž. Ďalším kľúčovým aspektom, ktorý treba mať na pamäti je, že veslovanie je cvičenie s minimálnym dopadom na vaše kĺby.

NordicTrack iFit RW 900 veslovací trenažér

NASTAVENIE ODPORU na veslovacom trenažéri

NordicTrack RW900 kombinuje  dva typy odporu a to vzduchový a magnetický, využíva tak výhody oboch tychto systémov pre dokonalý pôžitok z veslovania a široký rozsah záťaží pre začiatočníkov aj výkonných športovcov.

Jednoduché  10-stupňové nastavenie vzduchovej brzdy je doplnené elektronicky riadeným magnetickým odporom  s 26 úrovňami záťaženia

odpor NordicTrack RW 900 Veslovací trenazer.jpg

Nastaviteľné NÁŠĽAPY

Profesionálne nášľapy s možnosťou nastavenia podľa veľkosti nohy poznáme z profesionálnych modelov, zvyšujú efektivitu tréningu, komfort a znižujú zaťaženie členkov.

Rýchle a jednoduché zafixovanie chodidiel cez remienok na suchý zips pre maximálnu stabilitu pri tréningu.

veslovaci.trenazer.nordictrack.rw900.nastavitelne.naslapy.

Zloženie veslovacieho trenažéra RW 900

Inovatívny skladacie systém "SpaceSaver"  s transportnými kolieskom na prednej strane poskytuje perfektné riešenie pre uskladnenie trenažéra v domácich priestoroch.

Rozmery v zloženom stave cca 120 x 56 x 133 cm.

NordicTrack RW 900 Veslovací trenazer.jpg
P

PetoBanská Bystrica, 30. 06. 2020

Bomba, neskutocne treningy !! super treningove videa z celeho sveta

M

Marián Jaworski 15. 06. 2020

Kvalitná stabilná konštrukcia, tichý chod, iFIT aplikácia na veľkej obrazovke a hlavne jednoduché skladanie. Aj keď drahšia investícia no vyplatí sa.

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky