Vitaj v našom e-shope / predajne FIT PLUS sú otvorené.

NordicTrack Všetky produkty

Veslovací Trenažér NordicTrack RW 900 + iFIT na rok ZADARMO

NordicTrack Všetky produkty

Veslovací Trenažér NordicTrack RW 900 + iFIT na rok ZADARMO

(2 hodnotení)
Vypredané / Na objednávku

Značka NORDICTRACK zastúpená v 60 krajinách sveta patrí do skupiny ICON fitness, najväčšieho svetového výrobcu domáceho fitness vybavenie. Tá je už 30 rokov synonymom kvality, špičkových moderných technológií a jedinečného zážitku z cvičenia.

2 077,00 € s DPH
Mám záujem
Quatro
Hmotnosť 65 Kg

K tomuto veslovaciemu trenažéru získate členstvo iFit v hodnote 180 € na celý rok v ZADARMO!

iFit-členstvo-na-rok-v-hodnote-180 € -ZADARMO.jpg

iFit  je prémiová služba, ktorá posunie využitie vášho fitness zariadenia na vyšší stupeň, udrží vašu motiváciu a chuť cvičiť. NORDICTRACK RW900 veslovací trenažér NordicTrack RW900 patrí medzi top trenažéry americkej značky NORDICTRACK. Okrem  kvalitnej mechaniky   a jedinečného  zážitku z veslovania ponúka futuristický dizajn a špičkovú elektroniku s prehľadným  22 "dotykovým HD displejom  a jedinečným   tréningovým sprievodcom  . Okrem veslovania je možné využiť aj doplnkový komplexný tréning  profesionálnych trenérov, ktorý je súčasť tréningovej aplikácie iFit a na obrazovke je možné priebežne sledovať pokyny k tréningu. Ergonomicky tvarované sedadlo a profesionálne nastaviteľné nášľapy ponukajú veľmi komfortný, flexibilný pohyb , ergonomická rukoväť pomáha minimalizovať únavu paží počas dlhotrvajúceho cvičenia. Trenažér disponuje  masívnym rámom s nosnosťou 130 kg, odpor je možné regulovať buď manuálne, alebo elektronicky. Úplne plynulý a prirodzený záber je získaný použitou vzduchovo-magnetickou brzdou, ktorá kombinuje výhody oboch tychto systémov.

PROGRAMOVÁ PONUKA VESLOVACIEHO TRENAŽÉRA RW 900

Súčasťou NordicTrack RW900 je  prehľadná 22 "dotyková obrazovka Smart HD , ktorá zobrazuje všetky základné údaje, ako čas, spálené kalórie, tepovú frekvenciu, výkon atď... Obrazovku je možné ľubovoľne polohovať o 180 stupňov a je nastaviteľná aj smerom hore a dole. Pri tréningu podľa  iFit-trénera máte teda vždy maximálny rozhľad. Počítač ukladá a zobrazuje všetky vaše   štatistíky. V ponuke nájdete  30 prednastavených programov  pre spaľovanie kalórií a budovania kondície. Maximálny komfort pri tréningu zaistí nainštalovaný počítač do polohy, ktorá Vám vyhovuje. Tepová frekvencia sa meria  prostredníctvom hrudného ANT + bluetooth pásu. Dotykový displej má prídavný hudobný port. Je možné tiež pripojiť telefón, alebo iné ZARIADENIE a prehrávať svojeu obľúbenú hudbou pomocou  vstavaných reproduktorov  . Napájanie je cez sieťový  adaptér.

iFit aplikácia pre veslovací trenažér

Veslovací trenažér  NordicTrack RW900  je možné pripojiť k tréningovej  aplikácií iFit, ktorú dostanete na 1 celý rok zadarmo  (Licencia je určená pre rodinu). Aplikácia Vám umožní si rozšíriť tréningové možnosti prostredníctvom videí, alebo systému Google Maps. Vďaka aplikáciám iFit je možné súťažiť s Vašimi priateľmi a objavovať stovky rôznych tréningov. Vedenie profesionálnym trénerom S tréningovou aplikáciou iFit  budete pod vedením  svetových trenérov kdekoľvek na planéte. Doplňte svoj tréning aj o  desiatky ďalších cvikov pod vedením skúsených trenérov a stanete sa súčasťou komunity fitness, ktorá Vám pomôže dosiahnuť vaše ciele a spolu s interaktívnymi videami sa deň odo dňa budete približovať k vašim vysnívaným cieľom zábavným spôsobom.

Tréningová aplikáciám iFit je súčasť veslovacieho trenažéra na 1 rok ZADARMO!

Veslovanie je efektívny tréning celého tela, pri ktorom využívate viac ako 84% svalov. Veslovací trenažér pomáha budovať a tvarovať svaly, zlepšuje kardiovaskulárne funkcie a zvyšuje výdrž. Ďalším kľúčovým aspektom, ktorý treba mať na pamäti je, že veslovanie je cvičenie s minimálnym dopadom na vaše kĺby.

NordicTrack iFit RW 900 veslovací trenažér

NASTAVENIE ODPORU na veslovacom trenažéri

NordicTrack RW900 kombinuje  dva typy odporu a to vzduchový a magnetický, využíva tak výhody oboch tychto systémov pre dokonalý pôžitok z veslovania a široký rozsah záťaží pre začiatočníkov aj výkonných športovcov.

Jednoduché  10-stupňové nastavenie vzduchovej brzdy je doplnené elektronicky riadeným magnetickým odporom  s 26 úrovňami záťaženia

odpor NordicTrack RW 900 Veslovací trenazer.jpg

Nastaviteľné NÁŠĽAPY

Profesionálne nášľapy s možnosťou nastavenia podľa veľkosti nohy poznáme z profesionálnych modelov, zvyšujú efektivitu tréningu, komfort a znižujú zaťaženie členkov.

Rýchle a jednoduché zafixovanie chodidiel cez remienok na suchý zips pre maximálnu stabilitu pri tréningu.

veslovaci.trenazer.nordictrack.rw900.nastavitelne.naslapy.

Zloženie veslovacieho trenažéra RW 900

Inovatívny skladacie systém "SpaceSaver"  s transportnými kolieskom na prednej strane poskytuje perfektné riešenie pre uskladnenie trenažéra v domácich priestoroch.

Rozmery v zloženom stave cca 120 x 56 x 133 cm.

NordicTrack RW 900 Veslovací trenazer.jpg
P

PetoBanská Bystrica, 30. 06. 2020

Bomba, neskutocne treningy !! super treningove videa z celeho sveta

M

Marián Jaworski 15. 06. 2020

Kvalitná stabilná konštrukcia, tichý chod, iFIT aplikácia na veľkej obrazovke a hlavne jednoduché skladanie. Aj keď drahšia investícia no vyplatí sa.

Naposledy prezerané

NordicTrack Veslovací Trenažér NordicTrack RW 900 + iFIT na rok ZADARMO
2 077,00 €
Vypredané / Na objednávku

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie).

Rozumiem
{