VIDEO: Porovnali sme najkvalitnejšie veslovacie trenažéry na trhu - Ako to dopadlo?

Testovali a porovnávali sme najkvalitnejšie dostupné veslovacie trenažéry na slovenskom trhu, značiek Life Fitness a NordicTrack, disponujúce najmodernejšími technológiami. Ako to dopadlo a ako zistíš ktorý je ten najvhodnejší pre teba?

Na trhu je dnes množstvo rôznych veslovacích trenažérov, ktoré sa diametrálne líšia nielen cenami, ale aj svojou kvalitou. Možnosťami, ktoré dokážu poskytnúť, komfortom, digitálnym vybavením (ako napríklad kompatibilita so smartfónom či pripojenie k on-line tréningom), ale aj samotnou efektivitou či už v rámci používania a výsledkov alebo aj skladovania.

Vyznať sa v množstve veslovacích trenažérov je pre bežného človek viac ako náročné. Jeho výber by ste mali v prvom rade voliť podľa frekvencie používania, miesta skladovania, či množstva funkcií, ktoré od veslovacieho trenažéra očakávate. To je však iba zopár detailov, ktoré vám napovedia.

Ako si vybrať správny veslovací trenažér vhodný práve pre teba ti v našom videu poradí Lukáš Novotný.

","previewable":false}" data-trix-content-type="undefined" data-trix-attributes="{"frozen":true}" class="attachment attachment--content">

CHCEM SI POZRIEŤ VŠETKY DOSTUPNÉ VESLOVACIE TRENAŽÉRY