Každý deň prekvapko: 🎄 Adventný fitness kalendár TU

Sveltus DOME Trainer + expandery

Sveltus DOME Trainer + expandery

Vypredané / Na objednávku

Sveltus DOME je balančná polovičná fit lopta štýlu BOSU.

99,90 € s DPH
Mám záujem
Hmotnosť 2.3 Kg
Využitie ako trampolína alebo balančná plošina. Vynikajúca pomôcka na rozvoj koordinačných schopností! BOSU predstavuje najnovší spôsob, ako dosiahnuť rýchlo perfektnú fyzickú kondíciu. Individuálny alebo skupinový tréning je zameraný na zlepšenie svalovej sily, vytrvalosti, stability a koordinácie. Cvičenie aktivuje výnimočným sposobom brušné a chrbtové svalstvo, ako aj hlboké a povrchové svaly celého tela. BOSU je ideálna pomôcka pre kondičný tréning v každej športovej disciplíne, pre rehabilitáciu, fitness i cvičenie doma.

Pre koho je polovičná fitlopta BOSU určená?

  • Pre športovcov
  • Pre tehotné ženy
  • Pre starších ľudí
  • Pre ľudí s postraumatickou rehabilitáciou
  • Pre silových a kondičných športovcov 
Kondičný tréning obsahuje desiatky cvikov a variácií v stoji, sede, ľahu či kľaku. Pomôcka je vhodná aj na polohovanie a nácvik pilatesovej metódy.

Balenie obsahuje BOSU loptu a pumpu, DVD nie je súčasť balenia. Množstvo cvičebných variácií je voľne dostupné na internete.


S BOSU sa dobre a rýchlo formuje postava aj vďaka tomu, že sa na nej dá cvičiť z oboch strán. Cvičenie na bosu, ktoré je „dole hlavou“ je predsa len náročnejšie a spočiatku sa odporúča len v prítomnosti profesionála. Ten cvičenca nielen zachytí, ak by padal, ale mu aj poradí škálu cvikov.

Je množstvo takých cvikov, ktoré sú na prvý pohľad zvládnuteľné, no nadmerne zaťažujú napríklad členky alebo kolená. Bosu má využitie aj v kondičnom tréningu, je taktiež vynikajúcou rehabilitačnou pomôckou – môže zotaviť poškodené väzivo v kolene či členku. Okrem toho zlepšuje koordináciu a držanie tela, možno ju preto zaradiť aj do pilatesových cvičení. Z fitness centier bosu nezmizlo, ako niektoré „horúce hity“, je súčasťou tréningových zostáv a príprav všetkého druhu športovcov.

Cvičenie na bosu menej zaťažuje kĺby a rýchlo zlepšuje dynamickú stabilitu hlbokého stabilizačného systému tela. V porovnaní so všestrannou fitloptou má výhodu aj v tom, že stojí na mieste a neodkotúľa sa. Vďaka tomu môžeš na tejto pomôcke cvičiť celkom iné cviky. 

Silovo zameraným odporúčame drepy s činkou na BOSU, výpady ap.

Upozornenie

Pred montážou a použitím si pozorne preštuduj bezpečnostné informácie a usmernenia v návode. Spoločnosť FIT PLUS, spol. s r.o. nezodpovedá za škody spôsobené nevhodnou manipuláciou, resp. nedodržaním bezpečnostných zásad.

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky