📣 Novoročné akcie na domáce fitness zariadenia TU

Sveltus Akupresúrny vankúš

Sveltus Akupresúrny vankúš

Vypredané / Na objednávku

Akupresúrny vankúš na stimuláciu nervových zakončení

15,00 € s DPH
Mám záujem
Hmotnosť 30 g

Akupresúrny vankúš Sveltus

Vďaka pružnosti peny sa tento vankúš dokonale prispôsobí vášmu krku a Vašej hlave. Počas sedenia si vaše telo postupne zvykne na bodce ježka. Budeš cítiť uvoľňujúci účinok akupresúry, uvoľnené napätie a únavu.
Počet akupresúrnych ihličiek / bodcov : 1575

Dĺžka (cm) ~ 40.00
Šírka (cm) ~ 15.00
Výška (cm) ~ 10.00
Hustota (kg / m3) ~ 45.00
zloženie : Polyuretán + ABS + bavlnená špongia
farba - orgován

Akupresúrny vankúš - fialkový orgován

Jednoduchý a efektívny relaxačný doplnok, ktorý svojím pôsobením pomáha odstraňovať napätie vo svaloch a zlepšuje krvný obeh. Odporúča sa pre ľudí, ktorí trpia bolesťami chrbta, bolesťami hlavy a tiež v prípade problémov so spánkom. Akupresúrny vankúš je vybavený 1575 masážnymi ihličkami, ktoré umožňujú intenzívnu a relaxačnú masáž tela.

Účinná a lacná akupresúrna masáž

Na vankúši je umiestnených 63 odolných polyuretánových ihličkových ružíc. Každá je vybavená 25 hrotmi, ktoré spolu vytvárajú 1575 tlakových akupresúrnych bodov. Špeciálny tvar a primeraná hustota usporiadania rozet na vankúši spôsobuje, že hroty zaisťujú optimálnu masáž tela.

Univerzálne použitie vankúša ako podložky

Vankúš môžeš používať na oporu krku alebo bedrovej časti v ležiacej alebo sediacej polohe, tiež na masáž  končatín - stačí umiestniť vankúš pod nohu alebo ruku na aspoň 5 minút. Zvýšenie prekrvenia v dôsledku masáže môže prispieť k efektívnemu zníženiu bolestí a výraznému zlepšeniu celkovej pohody - dostatočné prekrvenie oblasti urýchľuje regeneračné procesy v tele . Použitie akupresúrneho vankúša môže priniesť úľavu od bolesti chrbta, krku, bolesti hlavy, problémov so spánkom, slabého krvného obehu, svalového napätia a stresu. Ak Vám záleží na masáži väčšej časti tela, použi vankúš spolu s akupresúrnou podložkou.

Bezpečné materiály

Akupresúrny vankúš je vyrobený zo 100% bavlny s mäkkou bavlnenou penou. Masážne ihličky sú z bezpečného plastu ABS. Poťah vankúša je odnímateľný, takže v prípade potreby ho môžeš umyť ručne v jemnom čistiacom prostriedku.

Poznámka - pranie v pračke a sušenie v sušičke neodporúčame

Odporúčania pre použitie akupresúrnej podložky, alebo vankúša

Odporúča sa, aby sa masáže vykonávali každý deň - zo začiatku v trvaní 5 až 15 minút, potom ich čas môžeš postupne zvyšovať. Odporúčaná maximálna dĺžka masáže je 30 minút denne. Počas počiatočného používania vankúša v mieste tlaku na tele, môžeš zaznamenať sčervenanie kože, ktoré po krátkom čase prechádza. Ak je pre tlak masážnych ihličiek príliš silný, môžeš na vankúš položiť tenký materiál (napr. tričko alebo plachtu), aby sa znížil tlak ihličiek.

Pred použitím akupresúrneho vankúša je odporúčané poradiť sa s lekárom, aby sa vylúčili možné riziká pri používaní produktu (ako napr. poruchy zrážanlivosti krvi, užívanie  liekov pre takýto typ ochorení a iné dermatologické ochorenia pri ktorých sa neodporúča kontakt pokožky s ihličkami).

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky