📣 Novoročné akcie na domáce fitness zariadenia TU

Stacker2 Všetky produkty

Stacker2 Immuno Stack, 60 kps

Stacker2 Všetky produkty

Stacker2 Immuno Stack, 60 kps

Na predajni

Produkt určený na podporu a ochranu vášho imunitného systému.

22,20 € - ušetríš -30 %
15,50 € s DPH
Na predajni
  • Eshop
  • Bory Mall
  • City Arena
  • FIT PLUS Showroom
Hmotnosť 80 g
Počet dávok 30
Forma produktu Kapsule
Dávkovanie 1 kps denne
Bezlaktózový Áno
Bezlepkový Áno

Stacker2 Immuno Stack, 60 kps

Spoločnosť Stacker2 Europe sa zaradila do zoznamu spoločností, ktoré teraz ponúkajú špecializovaný produkt na podporu imunity.

Predstavuje balíček Immuno Stack plný vitamínov, minerálov a rôznych ďalších zdraviu prospešných prísad.

Ako už bolo spomenuté, Immuno Stack je doplnok založený na imunitnom zdraví, ktorý je formulovaný na podporu a ochranu vášho imunitného systému. Všetky jeho zložky sú stlačené do dvoch kapsúl.

Celý vzorec, ktorý stojí za výrobkom Immuno Stack od spoločnosti Stacker2 Europe, obsahuje komplexnú zmes vitamínov a minerálov, vrátane 160 mg vitamínu C a 50 mikrogramov vitamínu D.

Produkt tiež obsahuje probiotiká na zlepšenie zdravia čriev a so zmesou bazy čiernej, echinacey, kvercetínu, astragalu a čierneho korenia BioPerine. Immuno Stack je teraz konečne aj v Európe .

Hlavné vlastnosti Immuno Stack

Naplnené vitamínmi A, C, D3, selénom a zinkom, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.

Vitamíny E, C, selén a zinok prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Vitamín A prispieva k udržaniu normálneho zdravia slizníc.


NUTRIČNÉ HODNOTY

Stacker2-Immuno-Stack,-60-kps-podpora-imunity zlozenie.jpg
V každej kapsule Immuno Stack sú nasledujúce zložky:

Andrographis Paniculate

je rastlina, ktorá sa často používa na prevenciu a liečbu bežného nachladnutia a chrípky (chrípky). Nie je dostatok vedeckých dôkazov na to, aby bolo možné určiť, či je účinný pri ktoromkoľvek z týchto stavov.

Extrakt z Astragalus

Astragalus je bylina, ktorá sa používa na mnoho chorôb, ale zatiaľ nie je k dispozícii dostatok vedeckých dôkazov na to, aby bolo možné určiť, či je účinná pre ktorúkoľvek z nich. Astragalus sa užíva na prechladnutie, infekcie horných dýchacích ciest a na posilnenie a reguláciu imunitného systému.

Kvercetín

Kvercetín je rastlina, ktorá sa používa na liečbu stavov srdca a krvných ciev vrátane „kôrnatenia tepien“ (aterosklerózy), vysokého cholesterolu, srdcových chorôb a problémov s krvným obehom. Nie je dostatok vedeckých dôkazov na to, aby bolo možné určiť, či je účinný pri ktoromkoľvek z týchto stavov.

Echinacea

Echinacea je bylina, ktorá sa široko používa na boj proti infekciám, najmä proti bežnému nachladnutiu, chrípke a iným infekciám horných dýchacích ciest. Niektorí ľudia berú echinaceu pri prvých príznakoch prechladnutia v nádeji, že budú schopní zabrániť prechladnutiu. Ostatní ľudia užívajú echinaceu po objavení sa príznakov nachladnutia v nádeji, že príznaky môžu byť menej závažné.

Elderberry

Elderberry je tmavo fialová bobuľa z európskej bazy. Baza obyčajná sa používa na liečbu bežnej chrípky, „chrípky“, a na posilnenie imunitného systému. Nie je dostatok vedeckých dôkazov na to, aby bolo možné určiť, či je účinný pri ktoromkoľvek z týchto stavov.

Citrusové bioflavonoidy

Citrusové bioflavonoidy sú zlúčeniny nachádzajúce sa v citrusových plodoch, ako sú mandarínky, pomaranče a grapefruity. Citrusové bioflavonoidy sa používajú na zlepšenie prietoku krvi a zmiernenie opuchov v tele. Používa sa na mnoho stavov, ale zatiaľ nie je k dispozícii dostatok vedeckých dôkazov na určenie, či je niektorý z nich účinný.

Bioperine

BioPerine je ochranná známka pre piperín, extrakt z čierneho korenia. BioPerine je úplne prírodná zložka, ktorá významne zvyšuje biologickú dostupnosť a výhody výživných látok, ako sú aminokyseliny, bylinné extrakty, vitamíny rozpustné vo vode a tukoch, antioxidanty a minerály.

Vitamín A

Vitamín A je vitamín rozpustný v tukoch, ktorý je nevyhnutný pre zdravú tvorbu buniek a normálne videnie. Je tiež silným antioxidantom, čo znamená, že môže pomôcť predchádzať a zvrátiť poškodenie buniek oxidačným stresom.

Vitamín C

Vitamín C je jedným z najviac preskúmaných vitamínov na podporu silného imunitného systému. Je to silný antioxidant a podporuje udržiavanie zdravých tkanív, ktoré sú nevyhnutné pre zdravý imunitný systém.

Vitamín D3

Vitamín D podporuje zuby, zdravie srdca a imunitný systém. Naše telo produkuje vitamín D cez našu pokožku, keď je na nej slnečné svetlo. Počas jesene a zimy nie je v niektorých krajinách veľa slnečného žiarenia. Preto je prospešné dopĺňať vitamín D. Najdoporučovanejšou formou vitamínu D je vitamín D3.

Vitamín E

Vitamín E prispieva k podpore udržiavania zdravej pokožky a očí a posilňuje prirodzenú obranu tela pred chorobami a infekciami. Je to silný antioxidant a podporuje udržiavanie zdravých tkanív, ktoré sú nevyhnutné pre zdravý imunitný systém.

Probiotiká

Imunita vášho tela je ovplyvnená hlavne bunkami vo vašom čreve. Vaše črevo poskytuje nielen imunitnú podporu, ale je aj miestom, kde vstrebávate všetky vyššie uvedené živiny.

Zahŕňa 3 najuznávanejšie „druhy“: Bifidobacterium Breve, Lactbacillus Casei, Streptococcus Thermophilus.

Zinok

Zinok je minerál, ktorý ovplyvňuje mnoho procesov vo vašom tele, vrátane metabolizmu a vašich chuťových a čuchových vnemov. Ale zinok je obzvlášť dôležitý pre váš imunitný systém a jeho nedostatok by mohol viesť k ďalším ochoreniam a dlhšej dobe zotavenia. Zinok podporuje váš imunitný systém tým, že pomáha pri tvorbe imunitných buniek, ako sú T-bunky a biele krvinky, ktoré vášmu telu pomáhajú bojovať proti chorobám.

Selén

Minerál selén hrá dôležitú úlohu pre zdravie vášho imunitného systému. Tento antioxidant pomáha znižovať oxidačný stres vo vašom tele, čo zmierňuje zápaly a zvyšuje imunitu. Štúdie preukázali, že zvýšené hladiny selénu v krvi súvisia so zvýšenou imunitnou odpoveďou organizmu.

DÁVKOVANIE

Užiť 1 kapsulu denne ideálne po jedle. Zapiť dostatočným množstvom vody.  

UPOZORNENIE
Tento produkt je určený dospelým a zdravým osobám, predovšetkým športovcom a ľuďom s aktívnym životným štýlom. Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám, a taktiež osobám s vysokým krvným tlakom a problémami so srdcom. Dodržuj dostatočný pitný režim, neprekračuj odporúčanú dennú dávku. Tento produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Chráň pred priamym slnečným žiarením, mrazom, sálavým teplom. Uchovávaj mimo dosahu detí.

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Hmotnosť 80 g
Forma produktu Kapsule
Dávkovanie 1 kps denne
Bezlaktózový Áno
Bezlepkový Áno

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky