📣 Novoročné akcie na domáce fitness zariadenia TU

Olimp HMB 1250 Mega Caps, 120 kapsúl

Olimp HMB 1250 Mega Caps, 120 kapsúl

Vypredané / Na objednávku

Olimp HMB Mega Caps, 120 kps obsahuje aminokyselinu β-hydroxy-β-metylbutyrát, ktorá je derivátom leucínu, čo je jedna z aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA). Tieto aminokyseliny sú najviac zastúpené v kostrových svaloch a podieľajú sa ako na ich ochrane, tak aj na budovaní svalovej hmoty.

19,90 € s DPH
Mám záujem
Hmotnosť 300 g
Dávkovanie Užite 2-4 kapsule denne, pre optimálne výsledky 1 kapsulu 2 až 4x denne (pred raňajkami, pred a po tréningu a pred spaním).
Forma produktu Kapsule

Olimp HMB 1250 Mega Caps, 120 kps

Obsahuje aminokyselinu β-hydroxy-β-metylbutyrát, ktorá je derivátom leucínu, čo je jedna z aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA). Tieto aminokyseliny sú najviac zastúpené v kostrových svaloch a podieľajú sa ako na ich ochrane, tak aj na budovaní svalovej hmoty.

NUTRIČNÉ HODNOTY

 | Nutričná hodnota  | Na 1 kapsulu  | 2 kapsule  | 3 kapsule  | 4 kapsule | HMB vápenatý:  | 1250 mg  | 2500 mg  | 3750 mg  | 5000 mg | z toho čisté HMB  | 1000 mg  | 2000 mg  | 3000 mg  | 4000 mg

Zloženie: 96% calcium β-hydroxy-β-methylbutyrate, protihrudkujúca látka - mikrokryštalická celulóza, magnesium stearate, capsula (želatína, farbivo: E 171 - oxid titaničitý - Nie sú známe žiadne negatívne účinky pri ústnom podaní).

Čo je HMB a ako mi môže pomôcť?

Cvičením, fyzickou činnosťou poškodzujeme svaly, čo spôsobuje rozpad svalových proteínov v tele. HMB, metabolit leucínu pomáha zabrániť odbúravaniu bielkovín tým, že HMB dodá telu a dostane sa do krvného riečišťa, nemusí už organizmus počas záťaže toto odbúravať zo svalov. Užívanie aminokyselín pred aj po tréningu môže pomôcť nahradiť stratené bielkoviny, a stavať ďalšie. Prítomnosť HMB signalizuje svalovým bunkám zachovať existujúce svaly, a tým podporiť ďalší rast svalovej hmoty a rýchlejší svalový rozvoj a regeneráciu. To ti pomôže rýchlejšie budovať svalovú hmotu, svalovú silu a svalovú vytrvalosť.

Kedy užívať HMB?

Hoci je dôležité mať HMB k dispozícii vo vnútri svalu ihneď po tréningu, pomôcť môže aj užívanie počas dňa, kedy účinne podporuje konštantnú syntézu bielkovín a rast svalovej hmoty, čím udržiava anabolický stav. Najlepšie funguje konzumácia HMB s ďalšími aminokyselinami, čím sa získava maximálna syntéza bielkovín a minimálne odbúravanie svalovej hmoty.

Koľko HMB denne potrebujem?

Množstvo HMB potrebné k anabolickému vývoju svalov je aspoň 3 g denne. Tvoje telo produkuje nejaké HMB prirodzene z BCAA aminokyseliny - Leucín, ale iba malé množstvo. Takže je jednoduchšie a efektívnejšie doplniť priamo aminokyselinu HMB, na rozdiel od leucínu získate požadované denné množstvo HMB. Odporúčame denné užívanie HMB, aby bolo vždy v krvi, čím ti pomôže dosiahnuť silné, pevné, husté a plné svaly.

Výskumné štúdie ukázali, že HMB je účinné pri zvyšovaní výkonnosti vo vzpieraní a ďalších športoch, ako je napríklad volejbal. Bolo tiež dokázané, že HMB zvyšuje čistú svalovú hmotu, zatiaľ čo pomáha znižovaniu tuku, a poskytuje ďalšie zdravotné výhody, ako je podpora hojenia rán a podporuje znižovanie hladiny "zlého" cholesterolu.

Žiadne negatívne vedľajšie účinky neboli počas celej existencie užívania HMB hlásené.

M

MartinBratislava, 03. 10. 2020

J

JurajMartin, 29. 04. 2020

?

M

MariannaŠurany, 24. 04. 2020

J

JúliusLiptovský Mikuláš, 23. 04. 2019

F

FrantišekHrnčiarovce nad Parnou, 20. 01. 2017

Hmotnosť 300 g
Dávkovanie Užite 2-4 kapsule denne, pre optimálne výsledky 1 kapsulu 2 až 4x denne (pred raňajkami, pred a po tréningu a pred spaním).
Forma produktu Kapsule

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky