Značka Weider obhájila prestížne ocenenie Slovak Superbrands aj v roku 2017

 

Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila značke WEIDER cenu Slovak Superbrands Award 2017. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.

 

Logo Weider Superbrands 2017

 

O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Brand Council na základe verejného prieskumu, zrealizovaného renomovanou agentúrou GfK. Členmi Brand Council-u sú najuznávanejší slovenskí odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.

 

Medzinárodný program Superbrands

 

Tento program vznikol pred viac ako dvadsiatimi rokmi vo Veľkej Británii. Marketingoví a komunikační odborníci si stanovili dva ciele: uviesť do stredu pozornosti mimoriadne silné značky a prezentovať pre účastníkov trhu, ktorí by sa radi rozvíjali a učili, značky hodné nasledovania. Odvtedy získal program celosvetové uznanie a dnes je cena Superbrands Award uznávaná ako špeciálne ocenenie v 90 krajinách na piatich kontinentoch. Komisia Brand Council ma pri udeľovaní cien kľúčovú úlohu, preto sa jej členmi môžu stať len poprední, vysoko uznávaní experti.

 

Viac informácii o Superbrands: www.slovaksuperbrands.com

 

„Obhájenie víťazstva značky WEIDER v projekte Superbrands nás veľmi teší. Je to pozitívna spätná väzba nielen na kvalitu výrobkov značky WEIDER, ale aj na samotnú hodnotu značky v čase keď na trhu s doplnkami výživy pribúdajú stále nové a nové značky.“

 

Ing. Boris Horáček, majiteľ FIT PLUS s.r.o.

 

Bol tento článok zaujímavý? Povedzte o ňom svojim priateľom