Weider opäť rozširuje produktové portfólio. Dopraj si tréning aj imunitu šampiónov

Tesne pred koncom nového roka Weider prišiel s novinkami v oblasti výživových doplnkov. Okrem novej predtréningovky HZRD, ktorú si mohol poznať ako efektívny a obľúbený shot, zaradil do predaja HZRD predtréningovku v prášku.

Okrem nich sa v novej ponuke mihli aj šťavnatá ovocná novinka s 32% bielkovín, Yippie v príchuti limetkový tart, multivitamíny, nový šejker či špeciálna zmes probiotík podporujúca imunitu - Weider Microbiotics.
 

Weider HZRD Powder, 260 g


Weider HZRD bol vyvinutý na zvýšenie energie, mentálnej koncentrácie a má tiež niekoľko vylepšených zložiek, ktoré pôsobia ako predtréningová pumpa. Obsahuje mnoho efektívnych zložiek fungujúcich ako pumpa, samozrejme všetky prémiovej kvality.

Obsahuje napríklad až 6 g čistého citrulínu na porciu, 2 g arginínu, 100 mg S7 a 100 mg Careflow manga, ktoré podporujú mikrocirkuláciu, energiu metabolizmus a zdravie srdca (podložené štúdiami). Táto nadupaná novinka je k dispozícii v príchutiach Orange Storm a Wildberry Bomb.

\t\"Weider","contentType":"image/png","data-remove-link":"/admin/blog/edit/359?articleEditControl-id=1261&do=articleEditControl-removePhoto","filename":"Weider 1200x1200 px .023.png","filesize":447328,"height":500,"previewable":false,"url":"/admin/files/gallery/1/1/1261/Weider+1200x1200+px+.023.png","width":500}" data-trix-content-type="image/png" data-trix-attributes="{"presentation":"gallery"}" class="attachment attachment--content attachment--png"> Weider 1200x1200 px .023.png


Weider MicroBiotic, 30 vreciek


Zdravý črevný systém, ktorý vstrebáva do tela všetky potrebné živiny a vitamíny je alfou a omegou našej imunity. Rýchlovstrebateľný mikrobitický doplnok pre posilnenie imunity, ktorý obsahuje až 15 rôznych kmeňov živých baktérií. Navrhnutý špeciálne na ochranu a obnovu črevnej flóry a tiež podporu imunitného systému. Vďaka 15 kmeňom živých baktérií je najkompletnejším probiotikom na trhu.

A ešte vylepšili jeho vzorec účinnosti, vo Weideri pridali tiež:
  • Vitamín C : ktorý podporuje prirodzenú stimuláciu obranyschopnosti
  • Vitamín B6 a B2 : ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.
\t\"weider","contentType":"image/png","data-remove-link":"/admin/blog/edit/359?articleEditControl-id=1262&do=articleEditControl-removePhoto","filename":"weider microbiotics fit plus.png","filesize":502593,"height":500,"previewable":false,"url":"/admin/files/gallery/1/1/1262/weider+microbiotics+fit+plus.png","width":500}" data-trix-content-type="image/png" data-trix-attributes="{"presentation":"gallery"}" class="attachment attachment--content attachment--png"> weider microbiotics fit plus.png


Weider Fresh Up 1:80, 1000 ml 


Weider Body Shaper Fresh Up Concentrate 1000ml je iontový nápoj bez aspartamu. Pre rýchlu a chutnú prípravu nízkokalorických vitamínových a minerálnych nápojov. Vynikajúco využiteľný pre tých, ktorí dbajú o svoj pitný režim, no nemajú v obľube piť obyčajnú čistú vodu.

\t\"novy","contentType":"image/png","data-remove-link":"/admin/blog/edit/359?articleEditControl-id=1266&do=articleEditControl-removePhoto","filename":"novy fresh up fit plus.png","filesize":580947,"height":500,"previewable":false,"url":"/admin/files/gallery/1/1/1266/novy+fresh+up+fit+plus.png","width":500}" data-trix-content-type="image/png" data-trix-attributes="{"presentation":"gallery"}" class="attachment attachment--content attachment--png"> novy fresh up fit plus.png


Weider Immune Defense Support System, 60 kapsúl 


Novinka od Weider, ktorá odpovedá na aktuálnu pandemickú situáciu Covid-19. Jedinečné zloženie s echinaceou, bazou, vitamínmi a minerálmi na podporu imunitu ocení každý, nie len poriadny športovec.

Echinacea je starý dobrý zázrak na imunitu, ktorý poznali už doslova naše „staré matere“. Echinacea obsahuje polysacharidy, flavonoidy, glykoproteíny a esenciálne oleje. V bylinnej časti rastliny je viac polysacharidov, koreň obsahuje viac esenciálnych olejov, a preto je najúčinnejší. Extrakt je hlavne z koreňa.

Zinok sa podieľa na procese delenia buniek, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, chráni bunky pred oxidatívnym stresom. Prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu. Suplementácia zinkom je vhodná pre intenzívne cvičiace osoby aj pre mužov stredného aj vyššieho veku.

Selén prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu, k normálnej funkcii kostí a chrupaviek a na normálnu funkciu imunitného systému. Prišívať k zníženiu únavy a vyčerpania.

Vitamín D prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi, na udržanie normálnej činnosti svalov.                                                                                                                                                 

Hlavné prednosti produktu Immune Caps
  • vitamíny C a D prispievajú k normálnemu fungovaniu imunitného systému.
  • prírodný extrakt z červeného hrozna bohatý na silné antioxidačné zlúčeniny nazývané antokyány a oligomérne prokyanidíny v patentovanej forme Vinogrape
  • zinok a selén sú dva kľúčové minerály pre 100% funkčnosť imunitného systému
  • extrakt z čierneho korenia v patentovanej forme BioPerine
\t\"weider","contentType":"image/png","data-remove-link":"/admin/blog/edit/359?articleEditControl-id=1263&do=articleEditControl-removePhoto","filename":"weider immune caps vitaminy novinka fit plus.png","filesize":583485,"height":500,"previewable":false,"url":"/admin/files/gallery/1/1/1263/weider+immune+caps+vitaminy+novinka+fit+plus.png","width":500}" data-trix-content-type="image/png" data-trix-attributes="{"presentation":"gallery"}" class="attachment attachment--content attachment--png"> weider immune caps vitaminy novinka fit plus.png

Weider Multivitamin, 90 kapsúl 


Weider Multivitamin Complete obsahujú všetkých 13 základných vitamínov, ako aj dôležité minerály a starostlivo vybrané fytonutrienty, ako je borovicová kôra a extrakt z hrozna. V tomto produkte sú použité iba tie najkvalitnejšie a biologicky dostupné zlúčeniny.

\t\"weider","contentType":"image/png","data-remove-link":"/admin/blog/edit/359?articleEditControl-id=1264&do=articleEditControl-removePhoto","filename":"weider multivitamin novinka fit plus.png","filesize":139106,"height":500,"previewable":false,"url":"/admin/files/gallery/1/1/1264/weider+multivitamin+novinka+fit+plus.png","width":500}" data-trix-content-type="image/png" data-trix-attributes="{"presentation":"gallery"}" class="attachment attachment--content attachment--png"> weider multivitamin novinka fit plus.png


Weider Šejker blender bottle, 600 ml


WEIDER šejker 600ml, červený  je profesionálny šejker na závit s kónickým sitkom vo vnútri, ktoré pomáha pri rozmiešavaní nápojov, najmä proteínov. Tvoj obľúbený nápoj si tak môžeš užiť jemný, lahodný a bez nepríjemných hrudiek.

\t\"weider","contentType":"image/png","data-remove-link":"/admin/blog/edit/359?articleEditControl-id=1265&do=articleEditControl-removePhoto","filename":"weider šejker červený blender bottle novinka fit plus.png","filesize":179148,"height":500,"previewable":false,"url":"/admin/files/gallery/1/1/1265/weider+%C5%A1ejker+%C4%8Derven%C3%BD+blender+bottle+novinka+fit+plus.png","width":500}" data-trix-content-type="image/png" data-trix-attributes="{"presentation":"gallery"}" class="attachment attachment--content attachment--png"> weider šejker červený blender bottle novinka fit plus.png


Weider Yippie Protein Bar Fruits, tyčinka 45 g 


Táto lahodná novinka s ovocnou príchuťou ťa dostane. Ak sa ti zdá, že vyzerá famózne, tak ver, že ešte lepšie chutí. Weider Yippie Protein Bar Fruits, Lime Tart má 32 % bielkovín a nízky obsah cukru ju robí ideálnym doplnkom tvojej každodennej fit stravy. 

\t\"yippie","contentType":"image/png","data-remove-link":"/admin/blog/edit/359?articleEditControl-id=1267&do=articleEditControl-removePhoto","filename":"yippie fruits lime tart fit plus novinka.png","filesize":520118,"height":500,"previewable":false,"url":"/admin/files/gallery/1/1/1267/yippie+fruits+lime+tart+fit+plus+novinka.png","width":500}" data-trix-content-type="image/png" data-trix-attributes="{"presentation":"gallery"}" class="attachment attachment--content attachment--png"> yippie fruits lime tart fit plus novinka.png

CHCEM VIDIEŤ VŠETKY NOVINKY