Otvárame v lepšom - už čoskoro!

 

Vážení zákazníci, s radosťou vám oznamujeme, že po vzore trnavskej a banskobystrickej predajne (obrázok hore), nájdete už čoskoro dve z našich predajní presťahované do obchodných centier - do modernejších a dostupnejších priestorov.

Prvou predajňou je jedna z našich stálic, predajňa v bratislavskej Petržalke na Šustekovej ulici. Táto predajňa bude po dlhých rokoch prevádzky presťahovaná do priestorov v OC Bory Mall v Lamači. Okrem všetkého, čo ponúkala pôvodná predajňa, si v novej predajni môžete aj sadnúť, a vychutnať si kávičku, alebo rôzne zdravé fitness pochúťky z Fitness baru. Samozrejmosťou sú aj jednorazové BCAA a predtréningovky, ktoré slúžia ako prvá pomoc, ak potrebujete nakopnúť pred tréningom v neďalekom fitku. Otvárame už 12. decembra, a dovtedy môžete využiť na vybraný sortiment v pôvodnej predajni výpredajové zľavy až do výšky 40%! Predajňu nájdete na Šustekovej ulici č. 45 v Petržalke.

Pripravovaná predajňa v OC Bory Mall

 

Druhou predajňou je naša košická predajňa, umiestnená v historickom centre. Táto predajňa sa sťahuje do Optimy, do jednej z najfrekventovanejších nákupných destinácii domácich. Veríme, že túto zmenu uvítate, a že našu novú predajňu budete radi navštevovať. Otvárame už 8. decembra, a rovnako ako v Petržalke, aj tu môžete na pôvodnej predajni na Hrnčiarskej ulici č. 2 využiť výpredajové zľavy na vybraný sortiment až do výšky 40%.


Pripravovaná predajňa v košickej Optime

 

Radi vás uvítame v nových ako i starých predajniach, a veríme, že pre drvivú väčšinu z vás nebude prvá návšteva aj poslednou. Nájdete u nás všetko - od doplnkov výživy, cez fitness pomôcky a činky, až po domáce aj profesionálne fitness stroje a zariadenia. Náš personál vám ochotne pomôže s výberom, a môžete sa spoľahnúť, že všetko, čo predávame, sa v danej oblasti radí k tomu nejlepšiemu.

Tešíme sa na vašu návštevu!

FIT PLUS