Naša nová predajňa už OTVORILA svoje brány

Práve sme otvorili našu najnovšiu predajňu, v ktorej ťa čaká kopec noviniek. Naša bratislavská centrála sa rozšírila o nový rozmer – predajný priestor, v ktorom si môžeš pohodlne samoobslužne nakúpiť a vidieť obľúbené novinky hneď ako k nám dorazia.

Okrem prémiových výživových doplnkov ťa u nás čaká aj množstvo kvalitných pomôcok na cvičenie a najnovšie kúsky oblečenia NEBBIA. Nevieš aké činky si vybrať? U nás si ich môžeš vyskúšať a otestovať, s ktorými sa ti bude cvičiť najlepšie.

Náš personál sa už teraz nevie dočkať, kedy sa s tebou zoznámi v čerstvých priestoroch. Za tvoj nákup ťa samozrejme aj patrične odmeníme.

Ako BONUS na prvých zákazníkov čaká súťaž:

Všetky nákupy nad 22,22 € uskutočnené do 31.08.2020 sú zaradené do súťaže o hodnotné ceny.

  • 1 x: Poukážka na nákup v hodnote 150 €

  • 2 x: Poukážka na nákup v hodnote 50 €

  • 4 x: Poukážka na nákup v hodnote 25 €

Všetky nákupy  nad 22,22€ navyše získajú darček:

Otváracie hodiny (Po-Pia 10-18h, So: 09-14h), Otvorené aj v sobotu!

fit plus, nová predajňa, bratislava, nové mesto, doplnky výživy, fitko, fitness, bodybuilding, strava, vitamíny, pomôcky na cvičenie, technika, stroje, mašiny, kardio, life fitness, weider, hammer strenght, olimp, vplab fit plus, nová predajňa, bratislava, nové mesto, doplnky výživy, fitko, fitness, bodybuilding, strava, vitamíny, pomôcky na cvičenie, technika, stroje, mašiny, kardio, life fitness, weider, hammer strenght, olimp, vplab