Hľadáme najlepší fitness darček na Vianoce!

Vianoce už pomaly ale isto klopú na dvere a aby sme ti zjednodušili vyberanie toho pravého fitness darčeku, vytvorili sme pre teba jednoduchého sprievodcu, vďaka ktorému potešíš každého fitness nadšenca!

Hľadáme najlepší fitness darček pre ženu

Možnosti fitness darčekov vhodných pre ženy je neúrekom, od starej dobrej klasiky akou sú proteínové tyčinky potešíš ženy aj štýlovým športovým oblečením, podložkou, či rôznymi pomôckami na cvičenie. Pozrime sa spolu na darčeky, ktoré potešia frajerku či kamarátku, ale aj mamu a pokojne aj babku!

Tipy na fitness darčeky pre mladé ženy

Či už hovoríme o frajerke, kamarátke, alebo sestre, každú mladú fanúšičku fit životného štýlu potešíš doplnkami výživy, štýlovým športovým oblečením či doplnkami na cvičenie. Tu sú naše odporúčania:

Do 10 EUR

Orieškové proteínové nátierky Weider v dvoch príchutiach pre nerozhodných

Do 50 EUR

Fitness legíny na cvičenie, ktoré krásne vyformujú postavu!

Do 100 EUR

Činky jednoručky na cvičenie a zosilnenie

Tipy na fitness darčeky pre ženy v strednom veku

Ak zháňaš darček pre svoju maminu či manželku vo veku do cca 50 rokov, určite sa trafíš do čierneho s kvalitným kolagénom, podložkou na jógu či doplnkami na cvičenie s vlastnou váhou!

Do 10 EUR

Želé cukríky na zdravé vlasy, pleť a nechty

Do 50 EUR

Podložka na cvíčenie

Do 100 EUR

Set na domáce cvičenie s podložkou, fit loptou, TRX a gumou

Tipy na darčeky pre fit seniorky

Ani v seniorskom veku sa nemusíme vzdať fit životného štýlu. Maminám po 60tke či babičkám určite ulahodíš kĺbovou výživou, alebo gumami na cvičenie a udržiavanie základnej kondície!

Do 10 EUR

Odolná guma na cvičenie so stredným odporom

Do 50 EUR

Kĺbová výživa, alebo kolagén

Hľadáme najlepší fitness darček pre mužov

Pri vyberaní vianočných darčekov sú väčšinou muži trochu problémový, možno to poznáš – nikdy nič nechcú, nič nepotrebujú a tak ďalej. Pri mužoch, ktorý vedú zdravý životný štýl a sú fanúšikmi fitness je však vyberanie darčekov náročné v inom zmysle. Ponuka toho, čo by ich mohlo potešiť je taká široká že je ťažko vybrať. My sme tento výber urobili miesto teba a tak sa pozri na naše tipy a rady na najlepší fitness darček pre mužov!

Tipy na fitness darčeky pre mladých mužov

Ak nevieš čím potešiť frajera, brata, alebo kamaráta možnosti sú takmer neobmedzené. Od suplemetov ako kreatín či proteín cez výbavu jeho domáceho fitka až po jednoručky či ketllebelly...Fantázii sa medze nekladú a s našou ponukou sa určite trafíš do čierneho!

Do 20 EUR

Osvedčená klasika, ktorá sa vždy zíde a vždy poteší – kreatín alebo proteín!

Do 50 EUR

Hrazda na strop pre aktívne domáce cvičenie, alebo ako súčasť tvojho domáceho fitness!

Do 100 EUR

Kettlebell je univerzálna pomôcka, ktorá sa spol s činkami vždy zíde!

Tipy na fitness darčeky pre mužov v strednom veku

Či už zháňaš darček pre otca, alebo manžela povedzme vo veku 45+, skús ho prekvapiť napríklad adaptogénmi, ktoré zlepšia jeho výkonnosť a prinavrátia mladícku energiu. Ak si skôr za klasiku, siahni po pomôcke na cvičenie, či po masážnych pomôckach na regeneráciu.

Do 20 EUR

Tribulus terrestris na zvýšenie hladín testosterónu a zlepšenie výkonnosti

Do 50 EUR

Masážny valec na nielen po tréningovú regeneráciu

Do 100 EUR

Boxovacie vrece na tréning rozvoja sily a vytrvalosti.

Špeciálne tipy pre každé domáce fitko!

Pri tejto kategórii darčekov sa už pohybujeme v iných cenových kategóriách, využiteľnosťou a kvalitou sa však takáto kúpa určite oplatí! Tu sú naše tipy na špeciálne darčeky:

Do 2000 EUR

Cyklotrenažér pre domáce bicyklovanie

Do 5000 EUR

Bežiaci pás

Nad 5000 EUR

Zostava pre funkčný a skupinový tréning

Tak to sú naše tipy na tie najlepšie fitness darčeky pod stromček. Veríme, že s nimi potešíš každého fitness nadšenca! Ak si si predsa len nenašiel to svoje, našu celú ponuku si môžeš pozrieť na www.fitplus.sk

Beáta Loffayová