Ako spáliť tuk rýchlejšie?

 

Už ste vyskúšali všemožné diéty a cvičenia a stále si lámete hlavu nad tým, ako schudnúť? Pokiaľ sa snažíte o redukciu hmotnosti, mali by ste si najprv uvedomiť, že to nie je len chvíľková záležitosť, ale predovšetkým beh na dlhú vzdialenosť. Pri chudnutí musíte byť hlavne trpezliví a uvedomiť si, že pokiaľ chcete byť raz a navždy so svojim telom spokojní, tak krátkodobá diéta nebude tým pravým orechovým. Pri redukcii hmotnosti je nevyhnutná celková zmena životného štýlu, zameraná na pestré a zdravé stravovanie doplnené dostatočnou fyzickou aktivitou.

Schudnite raz a navždy

schudnite raz a navzdy s doplnkami vyzivy od fitplus.sk

 

Ako teda schudnúť čo najrýchlejšie a najefektívnejšie? Každý, kto začne cvičiť kvôli tomu, aby sa zbavil nejakého toho nadbytočného tuku by mal vedieť, že nie každé cvičenie je pre spaľovanie vhodné. Pokiaľ sa rozhodnete pre silové tréningy v posilňovni, tak síce posilníte svoje telo po funkčnej stránke, ale tuky len tak nespálite. Najvhodnejším cvičením na spaľovanie tukov je také, pri ktorom sa naša tepová frekvencia pohybuje okolo 60-70% maximálnej tepovej frekvencie. Rozhodne teda neplatí, že čím viac si dáte v posilňovni do tela a čím viac sa spotíte, tým viac tiež spálite tuku. Pre spaľovanie tukov je vhodné vykonávať pravidelnú aeróbnu aktivitu niekoľkokrát do týždňa ( najlepšie 2-3krát ) a po dostatočne dlhú dobu. Ideálnu tepovú frekvenciu pre spaľovanie tukov vám ukáže športtester, ktorý si dnes zakúpite takmer v každom obchode so športovým zameraním. Ak si chcete spaľovaciu tepovú frekvenciu odvodiť rýchlo a laicky, skúste sa pri cvičení napríklad rozprávať s kolegom vedľa vás. Pokiaľ ste zadýchaní, ale napriek tomu ste schopní povedať v kľude a plynule dlhšiu vetu, pravdepodobne sa nachádzate v ideálnom spaľovacom pásme.

Ako urýchliť spaľovanie?

Max Muscle ThermX kupite iba na fitplus.skMax Muscle Thermx 2.0 len na Fitplus.sk

 

Myslíte si, že spaľovanie tukov sa nedá nijako urýchliť? Omyl. Na rad prichádzajú spaľovače tukov. Medzi najúčinnejšie spaľovače tukov patrí najmä L-Karnitín, čo je prírodná látka, chemicky sa radiaca medzi aminokyseliny. Ako mäsožravce môžeme L-Karnitín prijímať v živočíšnej potrave, ale pokiaľ chceme naozaj chudnúť rýchlejšie, vhodnejšie bude zvoliť si pri cvičení namiesto vody nápoj, ktorý bude tuto aminokyselinu obsahovať. Vďaka pitiu nápojov s obsahom karnitínu naviac budete cítiť viac energie a aerobný tréning vám pôjde ľahšie od ruky. Na trhu sú však aj iné spaľovače, tzv. termogénne spaľovače. Tieto spaľovače tukov fungujú tak, že zvyšujú tvorbu tepla v organizme ( tým aj spaľovanie ), a to dokonca aj keď necvičíme. Vďaka týmto spaľovačom tak môžeme urýchliť chudnutie aj keď nešportujeme.

Okoreňte si život a zrýchlite svoje spaľovanie

Svoje spaľovanie môžete nakopnúť aj vďaka niektorým potravinám, určite stoja za zmienku napríklad korenie, zázvor, chilli či iné prirodzene pálivé pochutiny. Chybu neurobíte ani popíjaním zeleného čaju ktorý vám dopomôže ku krásnej postave a mimo iné je aj výborným antioxidantom, ktorý vás ochráni pred oxidačným stresom. Ak chcete schudnúť rýchlejšie, zvážte okrem pravidelného tréningu aj zaradenie aspoň jedného z vyššie spomenutých pomocníkov. Uvidíte, že želané výsledky na seba nenechajú dlho čakať a vy sa čoskoro budete cítiť vo forme.

 

Bol tento článok zaujímavý? Povedzte o ňom svojim známim