Ako osláviť nežné pohlavie (nielen) na MDŽ

 

S blížiacim sa Medzinárodným dňom žien pomaly začíname vymýšľať rôzne nápady na výlety, obdarovanie a potešenie nežnejšieho pohlavia. Tento sviatok tu máme každý rok a tak sa môže stať, že nám už dochádzajú nápady. Čím novým zas ženu potešiť, keď ani na narodeniny nevieš nič solídne vybrať?

 

Ženy sú nepochybne významnou súčasťou spoločnosti a preto sa Medzinárodný deň žien slávi už od roku 1909. Stoja však za to, aby sme si ich dôležitosť neuvedomovali iba jeden deň v roku.

Tu je 7 tipov ako na to (na medzinárodný deň žien aj počas všedného dňa):

1. Podpora ženy - psychická i fyzická

  • Podpor ženy, v čase, keď to najviac potrebujú. Či už sa jedná o banálnu výpomoc s riadom, odoslaním pošty alebo postrážením menšieho člena rodiny. Dajme najavo ženám, že sú dôležité aj vo všedný deň. Ich nálada razom porastie a aj bežný deň im príde ako výnimočný. Pokiaľ sa dáma vo vašom okolí necíti dobre vo svojej koži kvôli hmotnosti, neťahajte jej medové fúzy popod nos aká je krásna, ani jej naopak nevyčítajte daný fakt. Snažte sa jej dopomôcť k vysnívanému vzhľadu, buď vlastným príkladom alebo podporou.

 weider Beauty Collagen darcek pre zeny

2. PRO ženskosť nielen v období MDŽ

  • vyhni sa nemiestnym vtipom o ženách, ich schopnostiach za volantom a podobne. Naopak, vystúp za všetko dobré, za čo im v živote vďačíš a čo pre teba každý deň robia

PRO ženskosť nielen v období MDŽ darčeky k mdž

foto credit: Getty Images/SIphotography 

3.  Rôznorodosť žien je výnimočnosť každej z nich

  • ženy sú krásnym zhlukom mnohých detailov, ktoré spolu tvoria jedinečné osobnosti. Nie každá musí byť dokonale upravená, s dlhými lesklými vlasmi a štíhlym pásom á la Victoria´s secret modelka na to, aby zaujala a bola výnimočná. Na tento fakt by sme mali myslieť častejšie.

sveltus-resistance_band_workout_for_women

4. Pohyb je pre ženu rovnako obohacujúci ako pre muža

  • hýbte sa spolu, pohyb je skvelý spôsob ako sa odreagovať, zabudnúť na každodenné povinnosti. Vďaka kvalitnému tréningu sa do krvi vyplavia hormóny šťastia – endorfíny. Aj keď nepatríš medzi pohybových nadšencov, dopraj milovanej žene v tvojom okolí čas na tréning alebo chod výnimočne do toho s ňou. Úsmev na jej tvári bude darček pre všetkých naokolo.

 weider-premium-eaa-325-g aminokyseliny na cvicenie treningovy napoj

5. Kvalitný spánok 

  • dospelý človek by mal spať minimálne 7 až 9 hodín denne pre zaručenie optimálneho zdravia. Aj keď požiadavky každého človeka na spánok sú mierne odlišné, každá žena určite ocení, ak si môže dopriať toľko spánku, koľko chce. Vezmite občas niektoré povinnosti na seba, aby sa kráska mohla vyspať do ružova. Následne ju prekvapte chutnými raňajkami. 

Melatonin pre hlboký spánok

 

6. Znovuzrodzujúci relax

  • aj keď sa darčeky ako wellness či produkty zlepšujúce fyzické zdravie môžu zdať ako klišé, je to naozaj vhodná voľba. Všetci v dnešnej dobe dosť veľa pracujeme a takéto prekvapenia vôbec nie sú na škodu. Celotelová masáž, pobyt v saune či v kryokomore, alebo hodina jógy je vhodnou alternatívou darčeku pre ženu.

sveltus_podlozka_na_yogu_cork_yoga korkova podlozka

7. Viac romantiky do všedných dní 

  • ženy najviac potešia nečakané prekvapenia, malé gestá, ktoré vyčaria veľký úsmev, pretože to sú tie, ktoré skladajú dokonalú mozaiku ženského sveta. Hýčkaj si ženy vo svojom okolí častejšie.

Weider protein cookie, proteinova tycinka

Pripravil: Iveta Škrabáková