🔥 Nakupuj v BLACK FRIDAY tu 🔥

Max Muscle Všetky produkty

Max Muscle 2TX, 90 kps

Max Muscle Všetky produkty

Max Muscle 2TX, 90 kps

Vypredané / Na objednávku

Max Muscle 2TX je najsilnejší testosterónový stimulant pre prirodzenú podporu zdravia a zvýšenia testosterónu v tele. Tento výživový doplnok rieši pokles hladiny testorónu súvisiacu s vekom a podporuje anabolické účinky.

69,60 € s DPH
Mám záujem
Hmotnosť 200 g

Max Muscle 2TX nie je žiadna syntetická droga a nepôsobí negatívne na vaše zdravie. 2TX je najsilnejší testosterónový stimulant pre prirodzenú podporu zdravia a zvýšenia testosterónu v tele. Tento výživový doplnok rieši pokles hladiny testorónu súvisiacu s vekom a podporuje anabolické účinky.

2TX je najnovší arzenál v zosilnení testosterónu a hormonálnej podpory v súvislosti s vekom. Inovatívna a vedecky podložená formula 2TX je strategicky navrhnutá tak, aby podporovala mechanizmy prirodzenej hladiny testosterónu vo vnútri mužského tela, uvoľnenie testosterónu z väzby transportných proteínov, optimalizáciu receptorov a blokovanie nežiaducej produkcie estrogénu.

maxMuscle-2TX.jpg

Kľúčové zložky 2TX

Bolo preukázané v ľudských klinických štúdiách, že k zvýšeniu voľného (neviazaného a biologicky dostupného testosterónu) o 98% dochádza len u jedinej formy hormónu, ktorý sa viaže na androgénne receptory, čo vedie k anabolickým a androgénnym účinkom. Androgén väzba potom aktivuje kaskádu biologický mechanizmov pre syntézu proteínov, rast tkanív, zvýšeniu hustoty kostí a svalovej sily.

 • Hladina testosterónu začne klesať na konci Tridsiatych alebo začiatkom Štyridsiatych rokov a znižovať pri konštantnej rýchlosti.
 • Nižšia hladina testosterónu je hlavným rizikovým faktorom pre celý rad metabolických a duševných chorôb. Travinson, et al. (2007) nedávno zverejnila alarmujúcu štúdiu, ktorá ukazuje, že hladiny testosterónu klesli o 1,2% ročne, teda celkovo o 17%, od roku 1987 do roku 2004 v zrýchlenom tempe u amerických mužov v porovnaní s predchádzajúcim obdobím. 
 • Nedávne štúdie tiež ukázali, že SHBG (sex hormón viažuci globulín) sa zvýšil, čo ďalej zhoršuje situáciu. Asi 98% cirkulujúceho testosterónu v krvnom obehu sa viaže na proteíny s približne 65% prepravovaných na SHBG a 33% na albumín. Zostávajúce 2% je voľný testosterón, ktorý je k dispozícii pre väzby na receptor. na podporujúcu voľnú a biologicky dostupnú úroveň.

 2TX obsahuje Testosterón Modulator komplex obsahujúci

 • Testafuranol ™ a Testofen ™.
 • Testafuranol ™ je jedinečný extrakt z Tribulus alatus
 • Testafuranol ™ je štandardizovaný a obsahuje vysoké koncentrácie v bioaktívnych beta-sitosterolov (Min. 47,5%) a furastanolov (min 50%).
 • Nedávny výskum ukázal, že tieto zvláštne sitosterolya saponíny priamo stimulujú luteinizačný hormón (LH) hypofýzy a tým zvýšujú produkciu testosterónu v semenníkoch.
 • Voľný testosterón (biologicky aktívna forma hormónu), môžu byť týmto významne zvýšená.
 • Testofen ™ je špeciálny extrakt senovky gréckej s obsahom min. 50% fenusidov.
 • Testofen ™ je výkonný a klinicky preukázaný,že zvýšuje hladiny voľného testosterónu, libido, znížuje percento brušného tuku a zvýšuje energetické úrovne. Tieto výsledky boli vedecky podložené a publikovné.
 • Kyselina maslinová (2-alfa, 3-beta-dihydroxyolean-12-en-28-ová kyselina) je nová rast potentná látka. Jej chemická štruktúra je podobná steroidným hormónom s mechanizmom účinku v bunkovej signalizácii podobným tomu, ako má testosterón. Štúdie na zvieratách ukázali, že Kyselina Maslinová má silný anabolický efekt, zvýšením rýchlosti rastu celého tela, zvyšuje syntézu proteínov pečene a dusíkovej hladiny.
 • Synergická kombinácia Testafuranol ™, Testofen ™, a kyseliny maslinovej poskytuje základnú a silnú podporu testosterónu v zdravých úrovniach.

Dávkovanie a zloženie 2TX

 • Dávka: 3 kapsule / dávok v balení: 30
 • 3 kapsule ráno a 3 kapsule o šesť až osem hodín neskôr

Jedna dávka obsahuje:

 • Vitamín C (kyselina askorbová) 80 mg 133%*
 • Testosterone Modulator Complex 750 mg ** Testafuranol ™ (Tribulus alatus, štandardizované, aby obsahoval 50% beta-sitosterol a 50% stigmasterol),Testofen ™ (Senovka grécka extrakt štandardizovaný, aby obsahovali 50% fenuside),
 • Testafuranol ™ (Tribulus alatus, štandardizované, aby obsahoval 50% beta-sitosterol a 50% stigmasterol),
 • Testofen ™ (Senovka grécka extrakt štandardizovaný, aby obsahovali 50% fenuside),
 • Kyselina Maslinová (Crataegus pinnatifada, extrakt), (Štandardizovaný na 10% kys. Maslinica)
 • Androgén Receptor Response Complex 350 mg ** L-karnitín-L-tartrát (LCLT), alfa-lipoová kyselina
 • L-karnitín-L-tartrát (LCLT), alfa-lipoová kyselina
 • SHBG a Anti-aromatáza komplex 350 mg **  Chrysin, 3,4 Divanillyltetrahydrofuran, White Button Huba (Agaricus bisporus), zelený čaj (Camellia sinensis), výťažok z listov (štandardizovaný na 45% EGCG)
 •  Chrysin, 3,4 Divanillyltetrahydrofuran, White Button Huba (Agaricus bisporus), zelený čaj (Camellia sinensis), výťažok z listov (štandardizovaný na 45% EGCG)

* Percentá odporúčanej dennej dávky 

** Denná hodnota nie je stanovená.

Testafuranol™ je ochranná známka spoločnosti Integrity Nutraceuticals International.

Testofen™ je ochranná známka spoločnosti Gencor Tichého Inc., USA

Referenčné štúdie:

1. El-Tantawy WH, Temraz A, El-Gindi OD. Free serum testosterone level in male rats treated with Tribulus alatus extracts. Invest Urology. 2007;33:554-59.

2. Temraz A, El Gindi OD, Kadry HA, De Tommasi N, Braca A. Steroidal saponins from the aerial parts of Tribulus alatus Del. Phytochemistry. 2006;67:1011-8.

3. Fernandez-Navarro M, Peragon J, Amores V, et al. Maslinic acid added to the diet increases growth and protein-turnover rates in the white muscle of rainbow trout (Oncorhynchus mykiss). Comp Biochem and Physiol. 2008;147:158-67.

4. Dawidar AM, Saleh AA, Elmotel SL. Steroid sapoginin constituents of fenugreek seeds. Planta Med. 1973;24:367-70.

5. Kraemer WJ, Volek JS, Franch DN, et al. The effects of L-carnitine L-tartrate supplementation on hormonal responses to resistance exercise and recovery. J Strength Cond Res. 2003;17:455-62.

6. Prahalathan C, Selvakumar E, Varalakshmi P. Lipoic acid modulates adriamycin-inducted testicular toxicity. Reprod Toxicol. 2006;21:54-9.

7. Jana K, Yin X, Schiffer RB, et al. Chrysin, a natural flavonoid enhances steroidogenesis and steroidogenic acute regulatory protein gene expression in mouse Leydig cells. J Endocrinol. 2008;197:315-23.

8. Chen S, Oh SR, Phung S, et al. Anti-aromatase activity of phytochemicals in white button mushrooms (Agaricus bisporus). Cancer Res. 2006;66:12026-34.

9. Schottner M, Spitelier G, Gansser D. Lignans interfering with 5 alpha-dihydrotestosterone binding to human sex hormonebinding protein. J Nat Prod. 1998;61:119-21.

10. Hiipakka RA, Zhang HZ, Dai W. et al. Structure-activity relationships for inhibition of human 5 alpha-reductases by polyphenols. Biochem Pharmacol. 2002;63:1165-76.

11. Sonmez M, Turk G, Yuce A. The effect of ascorbic acid supplementation on sperm quality, lipid peroxidation and testosterone levels of male Wistar rats. Theriogenology. 2005;63:2063-72.

12. Travison TG, Araujo AB, O’Donnell AB, et al. A population-level decline in serum testosterone levels in American mem. J Clin Endocrinol Metab. 2007;92:196-202.

13. Feldman HA, Longcope C, Derby CA, et al. Age trends in the level of serum testosterone and other hormones in middle-aged men: longitudinal results from the Massachusetts male aging study. J Clin Endocrinol Metab. 2002;87:589-98.

14. Steels E, Rao A, Vitetta L. Physiological aspects of male libido enhanced by standardized trigonella foenum-graecum extract and mineral formulation. Phytother Res. 2011;Feb 10.doi:10.1002/ptr.3360.

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky