Marec patrí ženám

Ako už určite vieš, 8. marec je sviatkom všetkých žien. Či už hovoríme o našich mamách, babičkách, sestrách, manželkách, frajerkách, alebo kamarátkach – tento deň patrí každej jednej z nich! V našom živote zastávajú ženy špeciálne miesto a vďaka ich láske, starostlivosti a spoločnosti je náš život oveľa príjemnejší. Poďme preto naše ženy oslavovať nielen počas Medzinárodného dňa žien, ale počas celého marca! A ako potešiť práve tú tvoju obľúbenú ženu? Tento rok vynechaj bomboniéru či gýčovú kartu. Daruj to najcennejšie – zdravie a krásu, tú zvnútra, ale aj zvonka. V redakcií FITPLUS sme si pre teba pripravili špeciálne akcie, vďaka ktorým potešíš svoju milovanú ženu počas celého marca! Nech sa páči, tu je náš top výber:

Vnútorná krása

V súčasnosti patrí náš prvý tip na darček medzi najpopulárnejšie doplnky výživy vôbec. Potešíš ním ženu doslova v akejkoľvek vekovej či športovej kategórii a má obrovské množstvo benefitov pre náš organizmus. Ak ti napadol kolagén, trafil si. Kolagén je bielkovina prirodzene prítomná v spojivovom tkanive a pomáha teda nielen k správnemu fungovaniu kĺbov, čo ocenia hlavne športovci či dámy po 40tke, je tiež však dôležitý pre udržiavanie pružnej a zdravej pokožky a tak ho ocení skutočne každá jedna žena. Kolagén od značky Weider navyše obsahuje aj vitamín C, kyselinu hyalurónovú a horčík, čo z neho robí komplexný doplnok pre každú ženu! Kolagén Weider u nás navyše nakúpiš za zvýhodnenú cenu a v balení nájdeš až  3x 300g vysoko kvalitného kolagénu! Ak sa tvoja obľúbená žena zameriava skôr na zdravie pokožky a kĺby ju netrápia, odporúčame kolagén s peptidmi od značky VPLab, ktorý obdarovanej zabezpečí zdravú, pružnú a rozjasnenú pleť!

https://www.fitplus.sk/weider-akciovy-balik-collagen-3x300-g

https://www.fitplus.sk/vplab-beauty-collagen-peptides-150g

Cena: 37,50 EUR a 14,90 EUR

Rozcvičme sa!

Ďalším tipom na darček z kategórie mimoriadne obľúbený je masážny valec. Takýto darček opäť poteší ženy v každej vekovej kategórii. Obdarovaná ho môže využiť buď počas strečingu a rozcvičky či už doma, alebo vo fitku. Je však aj užitočným pomocníkom pri tréningu core – posilňovaní telesného jadra a využijú ho aj ženy, ktoré si radi doprajú efektívnu masáž a regeneráciu – fantázii sa medze nekladú. Masážne valce od značky TriggerPoint sa pýši vysokou kvalitou použitých materiálov a efektným dizajnom. My ti odporúčame masážny valec TriggerPoint Grid Travel v zmenšenej, cestovnej verzii, alebo ak chceš svoju frajerku, sestru či kamošku potešiť ešte viac, využi našu výhodnú akciu, počas ktorej môžeš spolu s masážnym valcom TriggerPOint The Grid 1.0 získať za zvýhodnenú cenu aj podložku na cvičenie s ilustrovanými cvikmi TriggerPoint Mobility Mat!

https://www.fitplus.sk/triggerpoint-masazny-valec-grid-travel

https://www.fitplus.sk/triggerpoint-mobility-mat-the-grid-1-0-1

Cena: 29,90 EUR a 56,10 EUR

Ukáž krivky!

To čo vždy urobí žiadosť každej žene je zaručene oblečenie. Keď jej podaruješ kvalitný a pekný kúsok oblečenia nemôžeš stupiť vedľa. Tento tip je vhodný napríklad pre tvoju frajerku či manželku, ale poteší aj sestru či kamošku. Športové oblečenie značky NEBBIA sa pýši širokou základňou fanúšikov a dlhodobo sa zaraďuje medzi najobľúbenejšie fitness oblečenie. Okrem vysokej kvality použitých materiálov a štýlového dizajnu jej oblečenie od značky NEBBIA aj krásne vyformuje postavu a dodá sebavedomie. My ti odporúčame NEBBIA Smart legíny s vysokým pásom, ktoré využije nielen vo fitku, ale aj na beh, či akúkoľvek inú aktivitu. Ak už má dosť legín, skús jej kúpiť športovú podprsenku NEBBIA Power Your Hero pre maximálny komfort pri cvičení. Takýto darček je strelou do čierneho pri každej fanúšičke cvičenia a fit životného štýlu!

https://www.fitplus.sk/nebbia-smart-leginy-high-waist-fit-amp-505-t

https://www.fitplus.sk/nebbia-sportova-podprsenka-power-your-hero-535-y

Cena: 51 EUR a 30 EUR

Prvá pomoc pri menopauze

Ak chceš obdarovať ženu vo vekovej kategórii 45-50+ máme pre teba horúci tip, ktorý na 100% ocení. Prvé príznaky prechodu či menopauzy vedia poriadne potrápiť každú ženu a ruku na srdce, čím potešíš takúto ženu viac ako tým, keď jej pomôžeš uľaviť od nepríjemných pocitov, ktoré sú s menopauzou spojené? Olimp Menopauzin Forte obsahuje prírodné prísady a mikroelementy, pomocou ktorých účinne uľavuje už od prvých príznakov menopauzy! Neváhaj a dopraj svojej obľúbenej žene zdravie a pohodu. Určite to ocení!

https://www.fitplus.sk/olimp-menopauzin-forte-30tabs

Cena: 10 EUR

Gummies!

Na trhu sú dostupné výživové doplnky od výmyslu sveta. Značka Weider však na trh prináša kvalitné výživové doplnky vo forme gumových cukríkov, ktoré sú okrem toho, že prospejú nášmu telu aj chuťovo a vizuálne atraktívne. Ak chceš obdarovať svoju manželku kvalitným a zároveň užitočným darčekom, odporúčame ti siahnuť po Weider Standard Family Packu gumových cukríkov, s ktorými nepotešíš len ju, ale aj celú rodinu! V tomto špeciálnom balení nájdeš melatonín, na podporu kvalitného spánku, prípravok Weider Beauty, pomocou ktorého dosiahneš krásne a zdravé vlasy, pleť a nechty a tiež vitamín D, ktorý je jedným z najdôležitejších vitamínov hlavne v chladných mesiacoch s nedostatkom slnečného žiarenia. Poslednou súčasťou rodinného balenia sú gumové cukríky s obsahom vitamínov a minerálov pre zdravie aj tých najmenších – Weider MultiKids. S takýmto darčekom potešíš nielen svoju partnerku, ale aj podporíš zdravie celej vašej rodiny!

https://www.fitplus.sk/weider-standard-family-pack-gummies

Cena: 28,50 EUR

Niečo na osladenie

Z kategórie lacných darčekov, ktoré potešia ti odporúčame Flav Drops kvapky od Body Attack. Všetci vieme, že zdravé stravovanie hlavne v oblasti fitness vie byť monotónne a nudné. Každú fanúšičku zdravého a chutného jedla tak potešíš, ak jej daruješ Flav Drops a jej zdravé jedlá budú plné novej chute. Kvapky sú u nás na eshope dostupné v najrôznejších príchutiach a za skvelú cenu!

https://www.fitplus.sk/body-attack-flav-drops-50-ml

Cena: 4,40 EUR

Niečo extra na záver

Ak si sa rozhodol nešetriť a chceš potešiť svoju polovičku, alebo akúkoľvek inú ženu niečím skutočne špeciálnym, odporúčame ti siahnuť po niektorom zo strojov na cvičenie! V našej ponuke nájdeš bicykel, eliptický trenažér, bežecký pás či veslá, ktoré skvele doplnia aj vašu domácu posilňovňu. Dopriať svojej žene taký luxus, že za tréningom nemusí ísť do fitka či telocvične je skutočne špeciálnym darčekom a poteší aj tie najnáročnejšie ženy!

Cena: od 490 EUR

Oslavujme naše ženy! Marec je ich mesiacom.

TÍM FITPLUS