WEIDER získal ocenenie SUPERBRANDS už 8x za sebou!

Výživové doplnky od spoločnosti WEIDER sú na našom e-shope dlhoročnou stálicou a medzi nakupujúcimi patria medzi najobľúbenejšie. Nie je preto divu, že značka WEIDER získala už 8. rok po sebe prestížne ocenenie SUPERBRANDS! Spoločnosť WEIDER v tomto ocenení boduje už od roku 2016 čo nás aj vás uisťuje v tom, že táto značka poskytuje najvyššiu kvalitu! Poďme sa spolu pri tejto príležitosti pozrieť bližšie na značku, ktorá si vybudovala povesť ako najlepšia značka výživových doplnkov na svete!

SUPERBRANDS

Ocenenie Superbrands Awards je prestížne ocenenie, ktoré sa každý rok udeľuje značkám až v 90tich krajinách sveta! Program Superbrands je najuznávanejšou nezávislou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania značiek, a tak je titul Superbrands znakom nielen výnimočnej kvality, ale aj špeciálneho uznania a vynikajúcej pozície značky Weider na slovenskom trhu. Značky sú oceňované nielen podľa svojho mena a popularity, ale hlavne podľa kvality. Pri udeľovaní cien do hry vstupujú mnohé faktory a tak vyhrať toto ocenenie nie raz, ale 8 krát je skutočne špeciálny úspech. Oficiálnym dovozcom a distribútorom značky Weider je spoločnosť FITPLUS a dôvod na radosť je teda dvojnásobný! Už 8. rok po sebe vám totiž prinášame len to najlepšie z najlepšieho!

Kto vyhráva?

Ocenenie Superbrands každý rok získa taká značka, ktorá obstojí v, komplikovanom a viackolovom výberovom procese. Do programu Superbrands sa jednotlivé značky nemôžu prihlásiť samé – musia byť nominované na základe databáz všetkých obchodných trade-mark značiek. Ďalším krokom pri výbere je spotrebiteľský prieskum, ktorý je snáď najdôležitejšim rozhodovacím prvkom výberového konania. Na základe známosti a obľuby značky medzi spotrebiteľmi sa zúži výber na zoznam semifinalistov. Konečné slovo pri udeľovaní titulov má však komisia zložená z rôznych odborníkov -  Brand Council. Značka, ktorá obstojí v tomto zložitom procese získava ocenenie Superbrands!

Bohatá história

Značka Weider má za sebou bohatú históriu – má za sebou viac ako 80 rokov úspechov nielen na poli fitness. Táto značka je spojená so svetovo známym kulturistom Joe Weiderom, ktorý celý svoj život zasvätil propagácii posilňovania a fitness životnému štýlu, s čím sú pochopiteľne spojené aj mnohé výživové doplnky a športové potreby. Joe Weider je známy aj ako otec bodybuildingu, a tak niet divu, že sa počas svojej kariéry venoval aj výrobe športových doplnkov. História značky Weider sa začala písať v roku 1936, keď Joe Weider spolu so svojim bratom Benom vybudovali doslova impérium, keďže okrem výroby doplnkov výživy pre športovcov vyrábali aj pomôcky na cvičenie a vydávali aj známe fitness časopisy. Značka Weider sa rýchlo dostala do povedomia všetkých kulturistov a rozšírila sa zo Salt Lake City do celého sveta. Začiatkom 90. rokov bola značka Weider už celosvetovou špičkou a dodnes nemá na poli výroby výživových doplnkov konkurenciu!

Kvalita je základ

Jedným z hlavných dôvodov, prečo značka Weider nenašla na svetovom trhu konkurenciu je vysoká kvalita ich výrobkov. Či už hovoríme o proteínoch, kreatíne, aminokyselinách či gaineroch, ingrediencie použité v týchto prípravkoch sú testované a ich účinok a kvalita sú vedecky overené. Prípravky spĺňajú všetky predpisy a normy čo potvrdzujú aj milióny spokojných zákazníkov. Výroba sa v priebehu času presunula zo Salt Lake City do celého sveta a firma dnes sídli vo Phoenixe – v Arizone, na kvalite výrobkov sa však v priebehu času nič nezmenilo.

Čistá značka

Produkty značky Weider sú uznávané aj z hľadiska čistoty a za celú dobu existencie značky sa neobjavil jediný prípad spojený s dopingovými kauzami či polemikami o kvalite, výrobe či účinnosti. Aj vďaka pomeru čistoty, kvality a účinnosti sú stále najobľúbenejšími produktami aj pre vrcholových a profesionálnych športovcov.

Pestrá ponuka

Weider ponúka všetky typické fitness doplnky výživy. Na našich virtuálnych poličkách nájdete proteíny, kreatín, gainery a sacharidy, aminokyseliny, spaľovače tukov, vitamíny a minerály, pred tréningové pumpy, kĺbové výživy, tyčinky či gély, športové nápoje, anabolizéry a stimulanty, energizéry a tu sa ponuka ani zďaleka nekončí! Značka Weider je progresívna a tak v ich sortimente nájdete aj zdravé potraviny, prípravky pre vegánov, ale aj doplnky pre diabetikov. Ak nie si fanúšikom výživových doplnkov, v spoločnosti Weider mysleli aj na teba a tak v ponuke nájdeš aj športové oblečenie, šejkre, či ostatné pomôcky, ktoré ocení každý fanúšik aktívneho životného štýlu.

Weider proteín

Ak by sme mali vybrať najpopulárnejší a najpoužívanejší športový výživový doplnok, určite by išlo o proteín. Proteíny sú základnou stavebnou jednotkou všetkých štruktúr v organizme, obzvlášť svalov. Dostatočné množstvo proteínu je pre rast svalov úplnou alfou a omegou a kvalitný prípravok by mal byť prvým produktom, po ktorom siahne každý správny fitnessák! Značka Weider ponúka tie najkvalitnejšie a najčistejšie produkty na trhu a myslia skutočne na každého. Na našom eshope nájdete srvátkové či kazeínové proteíny, ale aj sójové, vaječné, hovädzie či vegánske proteíny. Nezabudlo sa však ani na športovcov trpiacich na potravinové intolerancie, a tak sú na našom e-shope dostupné aj Weider proteíny pre celiatikov – bez lepku, či bezlaktózové proteíny.

Odporúčaná značka

Mnoho profesionálov zo sveta fitness vrátane trénerov či nutričných špecialistov radí gainery od značky Weider na prvú priečku a ich proteíny zas označujú ako tie najlepšie na trhu. Úplnou špičkou je segment proteínových tyčiniek, ktoré sa konkurencii ešte nepodarilo napodobniť. Ak teda hľadáte kvalitný a účinný produkt s dlhoročnou tradíciou, nemusíte ísť ďaleko. To najlepšie totiž nájdete práve na našom e-shope.

Hrdý distribútor

Spoločnosť FITPLUS je výhradným dovozcom a distribútorom značky Weider pre celé Slovensko už od roku 1993 a tak je pochopiteľné, že správa o mimoriadnom úspechu nás potešila. Obhájenie ocenenia Superbrands, navyše už po 8. krát nás len utvrdzuje v tom, že to čo robíme, robíme dobre a pre našich zákazníkom je zas ukazovateľom, že u nás sa im dostane vždy len tej najšpičkovejšej kvality. Hodnota tohto ocenenia je o to vyššia, že aj v dobe, kedy je fitness mimoriadne populárne a značky so športovou výživou vyrástli doslova ako huby po daždi si stará dobrá kvalita drží svoju najvyššiu úroveň. Pre našich zákazníkov chceme len to najlepšie a ocenenie Superbrands opäť raz potvrdilo, že presne to sa im u nás aj dostane!

Beáta Loffayová