Vitaj v našom e-shope / osobný odber v showroome možný v pondelok až sobotu, predajne FIT PLUS v OC sú pre lockdown zatvorené.

VIDEO: Porovnali sme najkvalitnejšie veslovacie trenažéry na trhu - Ako to dopadlo?

  • Tréning

Testovali a porovnávali sme najkvalitnejšie dostupné veslovacie trenažéry na slovenskom trhu, značiek Life Fitness a NordicTrack, disponujúce najmodernejšími technológiami. Ako to dopadlo a ako zistíš ktorý je ten najvhodnejší pre teba?

VIDEO: Porovnali sme najkvalitnejšie veslovacie trenažéry na trhu - Ako to dopadlo?
Na trhu je dnes množstvo rôznych veslovacích trenažérov, ktoré sa diametrálne líšia nielen cenami, ale aj svojou kvalitou. Možnosťami, ktoré dokážu poskytnúť, komfortom, digitálnym vybavením (ako napríklad kompatibilita so smartfónom či pripojenie k on-line tréningom), ale aj samotnou efektivitou či už v rámci používania a výsledkov alebo aj skladovania.

Vyznať sa v množstve veslovacích trenažérov je pre bežného človek viac ako náročné. Jeho výber by ste mali v prvom rade voliť podľa frekvencie používania, miesta skladovania, či množstva funkcií, ktoré od veslovacieho trenažéra očakávate. To je však iba zopár detailov, ktoré vám napovedia.

Ako si vybrať správny veslovací trenažér vhodný práve pre teba ti v našom videu poradí Lukáš Novotný.Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie).

Rozumiem