🛡️ Posilni svoju imunitu! Vyber si doplnky na imunitu TU.

TriggerPoint – účinný spôsob ako si uľaviť od bolestí zo sedavého zamestnania

  • Wellness

TriggerPoint je značka zlepšujúca život, zameraná na to, aby ľuďom umožnila pohybovať sa a cítiť sa lepšie. Navrhuje a vyvíja inovatívne masážne terapeutické nástroje, ktoré napodobňujú dotyk rúk terapeuta, aby sa ľudia všetkých vekových skupín a atletických schopností cítili čo najlepšie, nech sa nachádzajú kdekoľvek. Vo fitku, doma, v kancelárii či na cestách.

TriggerPoint – účinný spôsob ako si uľaviť od bolestí zo sedavého zamestnania

1. Vibračný masážny valec TriggerPoint GRID VIBE

Úľava pre namáhané a stuhnuté svaly dostupnejšia ako kedykoľvek predtým, kdekoľvek potrebuješ. GRID VIBE je masážny valec, ktorý poskytuje kombináciu automasáže s využitím štruktúr GRID a vibrácií pre podporu lepšieho vymasírovania partií a rýchlejšej regenerácie.

Je nastavený na frekvenciu 33 Hz, ktorá je podľa výskumov najefektívnejšia pre podporu výkonu a regenerácie. Kombinácia vibrácií v spojení s povrchom valca, ktorý pripomína ľudské prsty, je účinnejšia ako klasické masážne valčeky.

1170_1170_70__fit__triggerpoint-masazny-valec-grid-vibe-plus-fitplus.sk-6.png

2. Masážna tyč  TriggerPoint STK Contour

Automasážna tyč TriggerPoint dokáže vďaka svojej pružnosti a ohybnosti efektívne stláčať svaly v priebehu uvoľňovacích a mobilizačných techník

Jej konštrukcia je navrhnutá tak, aby jednotlivé kolieska svaly obtekali a zmierňovali tak ich bolesť a urýchlili zotavenie či už v dôsledku tréningovej aktivity alebo stuhnutia z práce. Jej štíhle rukoväte uľahčujú ovládanie tyče a vyvíjajú tlak na svalové uzly.

Masážnu tyč STK Countour môžeš používať v sede i v stoji najmä na oblasti trapéz alebo dolných končatín a vďaka svojim kompaktným rozmerom si ju zabaliť so sebou na cesty či do práce, váži iba 330 gramov.

1170_1170_70__fit__triggerpoint-stk-contour-masazna-tyc-fitplus.sk-5.png

3. Masážna pištoľ Impact Percussion Massage Gun

Masážna pištoľ IMPACT ™ je navrhnutá na prípravu svalov, pomáha regenerovať svaly rýchlejšie pred a po tréningu, poskytuje kontrolovateľnú a cielenú masáž hlbokých tkanív so štyrmi nastaveniami rýchlosti.

Bola vyvinutá s cieľom poskytnúť zákazníkom presnú hĺbkovú masáž tkanív, ticho a pohodlne - všetko za spotrebiteľsky priaznivú cenu a s kvalitnými materiálmi. Využiješ ju ale nielen v rámci tréningov, ale efektívne uvoľní aj svalstvo stuhnuté v dôsledku dlhodobého sedenia či státia.

1170_1170_70__fit__triggerpoint-impact-percussion-massage-gun-masazna-pistol-fitplus.sk-4.png

4. Valček na chodidlá Nano LTE

Dopraj si masáž chodidiel, zatiaľ čo pracuješ na dôležitých projektoch. Dlho v práci stojíš alebo ťa naopak bolia nohy, kvôli zníženému prietoku krvi počas sedenia? Inovatívny penový valček TriggerPoint Nano LTE špeciálne navrhnutý tak, aby dokázal zmierniť bolesti nôh. 

Tvar rolleru NANO LTE poskytuje systematický prístup ku masírovanej časti a tým zabezpečuje prietok krvi. Daj zbohom boľavým a opuchnutým nohám.