🛡️ Posilni svoju imunitu! Vyber si doplnky na imunitu TU.

Odhodlaní behať? Ako si vybrať bežecký pás, s ktorým sa spriatelíš?

  • Tréning

Sú dni, kedy sa celý deň cítiš unavene a si vďačný za možnosť pracovať z domu, či iba tak ležať pri filme. Ak sa ti podarilo začať s pravidelným behaním, gratulujeme, je to tá najťažšia časť. Teraz však máš za úlohu udržiavať toto tempo alebo postupne pridávať. Ako si vybrať bežecký pás, ktorý ťa neomrzí?

Odhodlaní behať? Ako si vybrať bežecký pás, s ktorým sa spriatelíš?

Beh v posilňovni je super, vonkajší beh môže byť omnoho vzrušujúcejší (keď sa počasie rozhodne spolupracovať) a beh doma je jednoducho úplne iná dimenzia. Ak sa venuješ bežeckému životnému štýlu a beháš často alebo sa tiež pripravuješ na nejaké preteky, je dobré investovať do bežeckého pásu, ktorý budeš mať priamo doma.

Existuje nespočetne veľa možností, no pokiaľ plánuješ pravidelné používanie pásu a nechceš z neho urobiť len drahý doplnok svojho príbytku, rozhodne sa obzeraj po kvalite. Vyber si také kardio zariadenie, ktoré zodpovedá tvojej bežeckej rutine, aby sa z investície nestal veľmi drahý vešiak na oblečenie alebo kus vŕzgajúcej rárohy.

Ťažké tréningy v malých priestoroch

Bežecký pás Life Fitness F3 Track Connect je odolný kus domáceho fitnes vybavenia so súčasťou systému FlexDeck Shock Absorption System, bežeckému povrchu so zníženým nárazom, vďaka ktorému môžetš predísť nepríjemným bežeckým zraneniam, ako sú napr. bežecké koleno, stresová zlomenina či zranenie achillovej šľachy. FlexDeck Joint Support System na bežeckom páse Life Fitness F3 Track Connect tlmí náraz až o takmer 33% v porovnaní s bežnými pásmi a plochami na behanie.

Odhodlaní behať Ako si vybrať bežecký pás, s ktorým sa spriatelíte fit plus.jpg

   

Ďalším výrazným benefitom bežeckého pásu je, že keď pokiaľ ho práve nepoužívaš, dá sa jednoducho zložiť. Toto určite ocenia tí, ktorí nemajú veľa miesta a nechcú, aby ich domov pôsobil ako provizórna posilňovňa. Okrem šetrenia miesta tiež dôležité, či dokáže monitorovať tepovú frekvenciu počas behu.

Pre tento prípad je opäť vhodný bežecký pás Life Fitness F3 Track, ktorý okrem šetrenia miesta dokonalo zmeria tep srdca či zmonitoruje tepovú frekvenciu počas behu, či už cez senzory v rúčkach, alebo hrudný pásový monitor, ktorý je súčasťou dodávky v balení.

Rôznorodý terén pre skutočného bežeckého fajnšmekra

Systém FlexDeck Select na bežeckých pásoch Life Fitness F3 alebo T5 znižuje dopad a umožňuje zvoliť si medzi tromi rôznymi nastaveniami odpruženia povrchu bežeckého pásu. Môžeš sa preto rozhodnúť, aké odpruženie povrchu si nastavíš, v závislosti od toho, či chceš šetriť kĺby, alebo simulovať beh na chodníku, trailový beh či beh po zemi alebo tráve.

Urob si z behu zábavu

Medzi naozajstné skvosty v bežeckých pásoch patrí pás Life Fitness Platinum Club Series, ktorý je navrhnutý tak, aby si ním hravo zvládol svoj tréning. A to doslova! Zahŕňa integrovanú televíziu v HD rozlíšení, kompatibilitu so zábavnými aplikáciami ako Netflix či YouTube a dokonca sa synchronizuje s tvojimi hodinkami Apple Watch.

Odhodlaní behať Ako si vybrať bežecký pás, s ktorým sa spriatelíte.jpg

   

Ale predovšetkým, táto prémiová konzola dokáže ponúknuť prístup k robustnej knižnici virtuálnych tréningov pod vedením inštruktorov Life Fitness On Demand, krásne interaktívne kurzy Lifescape, ako aj aplikáciu Run Social, vďaka ktorej môžeš pozvať priateľov na spoločné behanie či virtuálne súťaženie v rôznych kútoch sveta. 

Tieto funkcie ťa natoľko pohltia, že si počas zábavy ani neuvedomíš, že vlastne páliš stovky kalórií. Séria Plantinum Club je špičkou v oblasti domácich bežeckých pásov, ktorá svojou robustnosťou a vysokou kvalitou vyhovie aj najnáročnejším podmienkam komerčných fitness centier s intenzívnou prevádzkou.

Bežecký pás Life Fitness Platinum Club Series považuj za dôveryhodného bežeckého spoločníka na veľmi dlhú dobu. Má v sebe zabudovaných až 42 rôznych programov, 8 užívateľských režimov a naplní aj tie najnáročnejšie požiadavky bežcov, vrátane profesionálnych atlétov.

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky