Objav svoj maximálny výkon s MAX MUSCLE

Leto volá, privítaj ho športom!

  • Novinky

Leto volá, privítaj ho športom!

V sobotu 20. 6. organizuje fitness centrum FIT UP na Kuchajde v Bratislave fitness športový deň. Príďte si zasúťažiť a môžete vyhrať členstvo či športové auto na víkend. Alebo len stačí zažiť tú jedinečnú atmosféru. Každý si tam nájde to svoje.

Fitness cviky na strojoch a posilňovanie bude hrať vedľajšiu rolu, zelenú dostane futbal, plážový a stolný tenis, beh či streetbal! Ak si z okolia Bratislavy, nič ti nebráni prísť a privítať leto tak, ako sa patrí - vonku.

Táto akcia je otvorená pre všetkých a zadarmo, pokojne príď zažiť pekný deň, alebo podporiť známeho v súťažnom zápolení. Platí sa len v prípade ak sa chceš prihlásiť na tréning (beh, cross up! alebo pilates) alebo na súťaž o ceny (beh, cross up!, streetball, futbal, stolný a plážový tenis). Prísť sa v každom prípade oplatí, pretože okrem sprievodných akcii a atraktívnych cien pre súťažiacich sa bude žrebovať zo všetkých zúčastnených aj o auto na víkend.

Disciplíny, tréningy a iné aktivity

Celý športový deň bude prebiehať plynule asi od 9:00 do 19:00. Tréningy a tréningové pásmo bude do 11:00, od 11:00 začína samotné súťažné zápolenie.

A v akých disciplínach budú prebiehať tréningy?

  • Cross UP!
  • beh
  • pilates

A v akých disciplínach sa bude súťažiť?

  • tímy: futbal, streetball, plážový tenis
  • jednotlivci: beh, stolný tenis a Cross UP! (tréning vedený a hodnotený profesionálnym trénerom, je to klasický kruhový tréning a TRX cvičenia s vlastnou váhou)

Môžeš súťažiť alebo si iba zacvičiť v špeciálnom tréningovom pásme pilates, beh či Cross UP! s profesionálmi, ktorí ti okrem iného aj vysvetlia, ako na to. Tieto tréningy prebiehajú pod vedením trénerov a je potrebné sa na ne kvôli počtu ľudí vopred prihlásiť.

Celý areál je však až do začiatku súťaží je plne k dispozícii všetkým na akékoľvek spontánne tréningové aktivity :)

Športový deň a ty - čo potrebuješ vedieť?

Ak si ten akčnejší typ a už si v hlave dávaš dohromady, koho nahovoríš, aby šiel s tebou súťažiť, alebo už plánuješ tréningový plán, rozhodne s tebou rátame do súťaže. Rozhodne však dlho neotáľaj, súťažné miesta sú vzhľadom na možnosti areálu obmedzené!

Pre súťažiacich a účastníkov špeciálneho tréningového pásma je štartovné v predpredaji 5 eur a na mieste (ak zostanú miesta) 8 eur. V cene majú však okrem štartovacích balíčkov aj fitness občerstvenie, pitný režim a mnoho ďalšieho. Takisto môžu získať okrem prestíže aj atraktívne ako je členstvo vo fitness centre FIT UP!, športové auto na víkend Hyundai Veloster od firmy Autocomodex, zaujímavé ceny a darčekové balíčky od našich sponzorov FIT PLUS, Presporty a Tripsy.


Viac o detailoch prihlasovania ako aj samotného športového dňa nájdete na blogu webstránky fitness štúdia.

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky