Vitaj v našom e-shope / osobný odber v showroome možný v pondelok až sobotu, predajne FIT PLUS v OC sú pre lockdown zatvorené.

25. výročie OLIMP Nutrition!

  • Novinky

25. výročie OLIMP Nutrition!

Pri príležitosti osláv dvadsiatych piatych narodenín značky Olimp, ktorá vyrába doplnky výživy a patrí medzi popredné značky na trhu, budú môcť všetci zákazníci FIT PLUS a www.fitplus.sk nakupovať všetky produkty tejto značky ešte výhodnejšie.

Od 1.7. až do 25.7. budete môcť nakúpiť vaše obľúbené produkty Olimp v špeciálnej narodeninovej akcii minimálne o 25 % lacnejšie ako obvykle! Určite však nájdete aj tovar, kde je zľava ešte výraznejšia.

Ak ste držiteľmi karty FIT PLUS, nakúpite vo všetkých predajniach FIT PLUS so zľavou ešte o 5% vyššou, teda 30 %. Zároveň si môžete byť istí kvalitou predávaného tovaru pretože nakupujete u výhradného distribútora značky Olimp pre Slovenskú republiku. Zľava platí na všetky produkty značky Olimp, nielen na doplnky výživy, ale aj na oblečeniefitness doplnky, ktoré máme v našej ponuke.

Veríme, že si vyberiete a užijete si oslavu narodením Olimp-u spolu so zamestnancami spoločnosti FIT PLUS s.r.o.

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie).

Rozumiem