Nekvalitné darčeky ťa s nami nedobehnú! Najlepšie bežecké pásy, ktoré ti vykúzlia parádne Vianoce

Keď človek miluje beh, je nemysliteľné aby sa ho vzdával kvôli okolnostiam akými sú nepriaznivé počasie, zima, či kvôli zatvoreným fitness centrám, ktoré nás tento rok trápia dosť často. Ten úžasný pocit, keď si jednoducho môžeš zabehať kedy chceš a koľko chceš je na nezaplatenie!

Nie každý z nás má to šťastie, že si môže jednoducho vybehnúť von v akomkoľvek počasí, alebo na akýkoľvek povrch. Jedného trápi slabšia imunita, niekoho zas boľavé koleno, členok, kĺby...

Práve v takýchto prípadoch sa ti domov dokonale hodí kvalitný bežecký pás. No a samozrejme aj vtedy, keď jednoducho beh miluješ a chceš ho mať kedykoľvek na dosah. O výhodách vlastnenia bežeckého pásu by sme mohli napísať samostatný článok, lebo je ich nespočetne.

Aktuálne určite oceníš možnosť trénovať bezpečne, nikde okolo teba nebudú behať potenciálni ľudia s Covid-19. Ďalej počas behu doma môžeš pozerať svoje obľúbené seriály, jedným očkom kontrolovať deti alebo aj večeru v rúre. Jednoducho dokonalá sloboda.

Už máš teda istotu, že bežecký pás je dokonalým darčekom pre teba a tvoju rodinu?

Poďme sa teda spolu pozrieť na tie najlepšie bežecké pásy, ktoré aktuálne na trhu môžeš nájsť. 

1. NordicTrack bežecký pás 2450 - nový model so 14“ HD displejom 

Tento bežecký pás sa nestal najobľúbenejším modelom roka len tak. Okrem priestrannej bežeckej plochy a celkového vylepšeného používateľského rozhrania ti poskytne aj impozantný až 10“HD displej tabletu, prostredníctvom ktorého sa pripojíš aj na internet. Obsahuje tiež nové moderné predinštalované cvičebné programy a silnejší motor.

Zaujímavosťou tohto pásu je aj, že si môžeš vybrať druh povrchu (tvrdosť) na akom budeš behať. Tvoje kĺby, kolená či členky tak už nebudú zbytočne pri behu trpieť. Navyše je tichý, ako všetky NordicTrack bežecké pásy, takže si počas behu vychutnáš pokojne aj svoj obľúbený seriál pri štandardnej hlasitosti.

\t\"nordictrack2450","contentType":"image/jpeg","data-remove-link":"/admin/blog/edit/334?articleEditControl-id=1132&do=articleEditControl-removePhoto","filename":"nordictrack2450 vianočný darček.jpg","filesize":62796,"height":400,"previewable":false,"url":"/admin/files/gallery/1/1/1132/nordictrack2450+viano%C4%8Dn%C3%BD+dar%C4%8Dek.jpg","width":400}" data-trix-content-type="image/jpeg" data-trix-attributes="{"presentation":"gallery"}" class="attachment attachment--content attachment--jpg"> nordictrack2450 vianočný darček.jpg

Viac o tomto páse si môžeš prečítať TU 

2. NordicTrack bežecký pás 1750 Commercial – beh pre celú rodinu

NordicTrack 1750 Commercial poskytne pohodlné behanie v domácom prostredí ktorémukoľvek členovi rodiny. Má silný motor s výkonom 3.8HP, väčšiu bežeckú plochu ako jeho predchodcovia a stavu a pevnosť obdobnú profesionálnym bežeckým pásom vo fitness centrách.

38 programov, vstavaný tablet s operačným systémom Android či možnosť pripojenia iFit s množstvom svetových trénerov dokonale doplnia bežecký zážitok aj náročným užívateľom. Samozrejmosťou je možnosť sklopenia, keď sa nepoužíva či možnosť nastavenia sklonu až do mínusovej hodnoty (až -3%).

\t\"nordictrack","contentType":"image/jpeg","data-remove-link":"/admin/blog/edit/334?articleEditControl-id=1133&do=articleEditControl-removePhoto","filename":"nordictrack vianocny darcek 2.jpg","filesize":107199,"height":400,"previewable":false,"url":"/admin/files/gallery/1/1/1133/nordictrack+vianocny+darcek+2.jpg","width":400}" data-trix-content-type="image/jpeg" data-trix-attributes="{"presentation":"gallery"}" class="attachment attachment--content attachment--jpg"> nordictrack vianocny darcek 2.jpg
Viac o tomto páse si môžeš prečítať TU 

3. NordicTrack bežecký pás T 9.5 S - najlepší pomer cena/výkon


Zážitkový bežecký pás so všetkým, čo potrebuješ na domáce behanie – to je NordicTrack T 9.5 S. Model vybavený kvalitným a tichým motorom SMART-Response s výkonom 3,6 HP (horse power – koní) ti poskytne šialene rýchlu jazdu až do 22 km/h. Nechýba ani možnosť elektronickej regulácie sklonu bežeckej plochy do rozsahu 12 %. Nosnosť 135 kg umožní zapojiť do kardio aktivít aj tých najsilnejších chlapov.

Osvieženie počas tréningu ti zabezpečia zabudované ventilátory a ani kĺby nezostávajú opomenuté. Vďaka systému odpruženia FlexSelect sú tvoje kĺby namáhané až o 15 % menej, ako pri klasickom behu vonku.
\t\"darcek","contentType":"image/jpeg","data-remove-link":"/admin/blog/edit/334?articleEditControl-id=1134&do=articleEditControl-removePhoto","filename":"darcek nordictrack 95s.jpg","filesize":83734,"height":400,"previewable":false,"url":"/admin/files/gallery/1/1/1134/darcek+nordictrack+95s.jpg","width":400}" data-trix-content-type="image/jpeg" data-trix-attributes="{"presentation":"gallery"}" class="attachment attachment--content attachment--jpg"> darcek nordictrack 95s.jpg

Viac o tomto páse si môžeš prečítať TU

4. NordicTrack bežecký pás T 7.0 S – komfort a výkon za priateľskú cenu


Spoľahlivý a kvalitný motor DurX Commercial Plus s trvalým výkonom 2.75 HP ti poskytne široký priestor na nové bežecké zážitky. Kde by si si chcel/a dnes zabehať? Grand Canyon, Hawaii, Paríž, Barcelona? Vďaka možnosti pripojiť pás k programu iFit si vyberieš zo stoviek destinácií a trénerov, ktorí ťa tréningami v mestách či prírode prevedú tak, že sa budeš cítiť takmer ako na poznávacom zájazde.

Rozbehnúť sa po dobrodružstve môžeš na tomto páse až rýchlosťou 20 km/h. Prehľadný 5“ LCD displej, 50 prednastavených programov a príjemná rozloha bežeckej plochy dotvárajú výborný dojem z tréningu, nech už si kdekoľvek. Nosnosť 125 kg, elektronicky ovládaný sklon do 10%.

\t\"darcek","contentType":"image/jpeg","data-remove-link":"/admin/blog/edit/334?articleEditControl-id=1135&do=articleEditControl-removePhoto","filename":"darcek vianoce nordictrack t7s.jpg","filesize":93180,"height":400,"previewable":false,"url":"/admin/files/gallery/1/1/1135/darcek+vianoce+nordictrack+t7s.jpg","width":400}" data-trix-content-type="image/jpeg" data-trix-attributes="{"presentation":"gallery"}" class="attachment attachment--content attachment--jpg"> darcek vianoce nordictrack t7s.jpg

Viac o tomto páse si môžeš prečítať TU

Niečo EXTRA pre skutočných bežeckých „labužníkov“

 

1. Bežecký pás Life Fitness F3 Track Connect


Bežecký pás Life Fitness F3 Track je robustný domáci bežecký trenažér na cvičenie s nosnosťou bežného užívateľa až 159 kg. Na jeho prepracovanú konštrukciu / rám získavate kúpou automatickú 10 – ročnú záruku. O kvalite tohto bežeckého pásu niet pochýb, aj preto si ho obľúbili milióny používateľov na celom svete. Jeho výroba podlieha prísnym bezpečnostným normám a výnimočnosť chráni viac ako 300 celosvetovo chránených patentov.

Je tak na prvý pohľad jasné, že ide o skutočne výnimočný pás. Patentovaný FlexDeck® Joint Support System tlmí nárazy pri behu až o 33% v porovnaní s bežnými bežeckými pásmi a plochami. Pásy Life Fitness nájdete v tréningových miestnostiach úspešných športovcov. Aj s nimi si napríklad môžete zmerať sily vďaka konzole TRACK Connect, ktorá je prepojiteľná z aplikáciou LF Connect poskytujúcou v súčasnosti viac ako 40 miliónov aktívnych užívateľov na celom svete.

Jednoduchá navigácia a ergonomicky umiestnené najčastejšie používané ovládacie prvky, Go System ™ Quick Start funkcia, ktorá si pamätá vaše obľúbené prechádzky, behy, spúšťa rýchlosť, rovnako ako tri rôzne pozície sklonu sú len malou ochutnávkou toho, čo bežecký pás Life Fitness F3 Track Connect dokáže.
\t\"darcek","contentType":"image/jpeg","data-remove-link":"/admin/blog/edit/334?articleEditControl-id=1136&do=articleEditControl-removePhoto","filename":"darcek vianoce life fitness f3 track connect.jpg","filesize":31636,"height":400,"previewable":false,"url":"/admin/files/gallery/1/1/1136/darcek+vianoce+life+fitness+f3+track+connect.jpg","width":400}" data-trix-content-type="image/jpeg" data-trix-attributes="{"presentation":"gallery"}" class="attachment attachment--content attachment--jpg"> darcek vianoce life fitness f3 track connect.jpg

Viac o tomto páse si môžeš prečítať TU

2. Bežecký pás Life Fitness Platinum Club Series Discover SE3HD – svetová špička medzi bežeckými pásmi


Profesionálny bežecký trenažér Life Fitness Platinum Club Series Discover SE3HD je svetová špička, ktorá v kategórii bežeckých pásov nájde len veľmi ťažko konkurenciu.

Konzola SE3HD je výsledkom rozsiahleho výskumu a dizajnérskeho úsilia pre naplnenie extrémne náročných požiadaviek. Vďaka pútavému dizajnu, veľkému dotykovému displeju s vysokým rozlíšením (1080p) a možnostiam zábavy, ako je televízia, aplikácie, streamovanie videa, neustále sa rozširujúca knižnica s virtuálnymi tréningami pod vedením inštruktora Life Instant On Demand, krásne interaktívne kurzy Lifescape, internetová kompatibilita vrátane nositeľných zariadeni (Apple Watch, Samsung Galaxy Watch) - toto všetko zaraďuje konzolu Discover SE3 HD na vrchol digitálneho sveta fitness.
Nespočetné benefity tohto bežeckého pásu si môžeš pozrieť TU

CHCEM SI POZRIEŤ VŠETKY DOSTUPNÉ BEŽECKÉ PÁSY