Vitaj v našom novom e-shope /  Predajne  FIT PLUS majú upravené otváracie hodiny. 

BOSU Pro Balance trainer 65 cm

BOSU Pro Balance trainer 65 cm

Vypredané / Na objednávku

Profesionálna pomôcka na rozvoj koordinačných schopností. BOSU PRO predstavuje spôsob, ako dosiahnuť perfektnú fyzickú kondíciu.

175,00 € s DPH
Mám záujem
Hmotnosť 4 Kg
Farba Modrá
Nosnosť 160 kg

Profesionálna pomôcka na rozvoj koordinačných schopností. BOSU PRO predstavuje spôsob, ako dosiahnuť perfektnú fyzickú kondíciu. Individuálny, alebo skupinový tréning je zameraný na zlepšenie svalovej sily, vytrvalosti, stability a koordinácie. Cvičenie aktivuje výnimočným spôsobom brušné a chrbtové svalstvo, ako aj hlboké a povrchové svaly celého tela. BOSU PRO je ideálna pomôcka pre kondičný tréning v každej športovej disciplíne, pre rehabilitáciu, fitness centre.

Bosu balancna fitlopta polovicna pre cviky na bosu 65 cena predaj

Pre koho je polovičná fitlopta BOSU PROFESIONAL určená?

  • pre športovcov
  • pre tehotné ženy
  • pre starších ľudí
  • pre ľudí s postraumatickou rehabilitáciou
  • pre silových aj kondičných športovcov všetkého druhu

Kondičný tréning obsahuje desiatky cvikov a variácii v stoji, sede, ľahu, či kľaku. Pomôcka je vhodná aj na polohovanie a nácvik Pilatesovej metódy.

Balenie obsahuje BOSU loptu a pumpu, DVD nie je súčasťou balenie. Množstvo cvikov či tréningov na lopte je verejne dostupných na internete.

Bosu balancna fitlopta polovicna pre cviky na bosu 65 cena predaj

S bosu sa dobre a rýchlo formuje postava aj vďaka tomu, že sa na nej dá cvičiť z oboch strán. Cvičenie na bosu, ktoré je „dole hlavou“ je predsa len náročnejšie a spočiatku sa odporúča len v prítomnosti profesionála. Ten cvičenca nielen zachytí, ak by padal, ale mu aj poradí škálu cvikov.

Je množstvo takých, ktoré sú na prvý pohľad zvládnuteľné, no nadmerne zaťažujú povedzme členky alebo kolená. Bosu má využitie aj v kondičnom tréningu, je taktiež vynikajúcou rehabilitačnou pomôckou – môže zotaviť poškodené väzivo v kolene či členku. Okrem toho zlepšuje koordináciu a držanie tela, možno ju preto zaradiť aj do pilatesových cvičení. Z fitnescentier sa bosu „neodkotúľalo“, ako niektoré „horúce hity“, je súčasťou tréningových zostáv a príprav všetkého druhu športovcov.

Cvičenie na bosu menej zaťažuje kĺby a rýchlo zlepšuje dynamickú stabilitu hlbokého stabilizačného systému tela. V porovnaní so všestrannou fitloptou má výhodu aj v tom, že stojí na mieste a neodkotúľa sa. Vďaka tomu môžete na tejto pomôcke cvičiť celkom iné cviky. 

Silovo zameraným odporúčame drepy s činkou na BOSU, výpady...

Upozornenie 

Pred montážou a užívaním zariadenia si pozorne preštudujte bezpečnostné informácie a pokyny v návode. Spoločnosť FIT PLUS, spol. s. r. o. nezodpovedá za škody spôsobené nevhodnou manipuláciou, resp. nedodržaním bezpečnostných zásad.

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Hmotnosť 4 Kg
Farba Modrá
Nosnosť 160 kg

Naposledy prezerané

BOSU Pro Balance trainer 65 cm
BOSU BOSU Pro Balance trainer 65 cm
175,00 €
Vypredané / Na objednávku

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie).

Rozumiem