🔥 Už len do konca týždňa: BLACK FRIDAY tu 🔥

BOSU Home Balance trainer 65 cm

BOSU Home Balance trainer 65 cm

Vypredané / Na objednávku

Využitie ako trampolína, alebo balančná plošina. Vynikajúca pomôcka na rozvoj koordinačných schopnosti!

149,00 € s DPH
Mám záujem
Hmotnosť 4 Kg
Farba Modrá
Nosnosť 130 kg

Využitie ako trampolína, alebo balančná plošina. Vynikajúca pomôcka na rozvoj koordinačných schopnosti! BOSU predstavuje najnovší spôsob, ako dosiahnuť rýchlo perfektnú fyzickú kondíciu. Individuálny, alebo skupinový tréning je zameraný na zlepšenie svalovej sily, vytrvalosti, stability a koordinácie.   Cvičenie aktivuje výnimočným spôsobom brušné a chrbtové svalstvo, ako i hlboké a povrchové svaly celého tela. BOSU je ideálna pomôcka pre kondičný tréning v každej športovej disciplíne, pre rehabilitáciu, fitness i cvičenie v domácom interiéri.

Bosu balancna fitlopta polovicna pre cviky na bosu 65 cena predaj

Pre koho je polovičná fitlopta BOSU určená?

  • pre športovcov
  • pre tehotné ženy
  • pre starších ľudí
  • pre ľudí s postraumatickou rehabilitáciou
  • pre silových aj kondičných športovcov všetkého druhu

Kondičný tréning obsahuje desiatky cvikov a variácii v stoji, sede, ľahu, či kľaku. Pomôcka je vhodná aj na polohovanie a nácvik Pilatesovej metódy.

Balenie obsahuje BOSU loptu a pumpu, DVD nie je súčasť balenia. Množstvo cvičebných variácii je voľne dostupné na internete.

Bosu balancna fitlopta polovicna pre cviky na bosu 65 cena predaj

S BOSU sa dobre a rýchlo formuje postava aj vďaka tomu, že sa na nej dá cvičiť z oboch strán. Cvičenie na bosu, ktoré je „dole hlavou“ je predsa len náročnejšie a spočiatku sa odporúča len v prítomnosti profesionála. Ten cvičenca nielen zachytí, ak by padal, ale mu aj poradí škálu cvikov.

Je množstvo takých, ktoré sú na prvý pohľad zvládnuteľné, no nadmerne zaťažujú povedzme členky alebo kolená. Bosu má využitie aj v kondičnom tréningu, je taktiež vynikajúcou rehabilitačnou pomôckou – môže zotaviť poškodené väzivo v kolene či členku. Okrem toho zlepšuje koordináciu a držanie tela, možno ju preto zaradiť aj do pilatesových cvičení. Z fitnescentier sa bosu „neodkotúľalo“, ako niektoré „horúce hity“, je súčasťou tréningových zostáv a príprav všetkého druhu športovcov.

Cvičenie na bosu menej zaťažuje kĺby a rýchlo zlepšuje dynamickú stabilitu hlbokého stabilizačného systému tela. V porovnaní so všestrannou fitloptou má výhodu aj v tom, že stojí na mieste a neodkotúľa sa. Vďaka tomu môžete na tejto pomôcke cvičiť celkom iné cviky. 

Silovo zameraným odporúčame drepy s činkou na BOSU, výpady  ap.

Upozornenie

Pred montážou a užívaním zariadenia si pozorne preštudujte bezpečnostné informácie a pokyny v návode. Spoločnosť FIT PLUS, spol. s. r. o. nezodpovedá za škody spôsobené nevhodnou manipuláciou, resp. nedodržaním bezpečnostných zásad.

I

IngridKošice, 19. 12. 2017

Splnil očakávanie

M

MarekBratislava, 23. 05. 2016

P

PavolBardejov, 11. 07. 2015

Super

T

TomasBanska Bystrica, 07. 01. 2015

Bosu pouzivam pravidelne pri cviceni. Od kedy som na nom zacal trenovat, nemam problemy s kolenami a citim sa ovela lepsie pocas zapasu. Urcite nevyhnutnost pre kazdy kontaktny sport.

Hmotnosť 4 Kg
Farba Modrá
Nosnosť 130 kg

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky