Pozor na zaručené prípravky na rast svalov

V poslednej dobe sa internetom šíria reklamy o rôznych super účinných produktoch, ktoré vám pomôžu zaručene schudnúť behom pár dní, dokonca nabrať svaly v priebehu pár dní.

Od našich zákazníkov potom na základe takýchto klamlivých reklám, dostávame otázky, či aj my máme v predajniach tieto super tabletky. Odpoveď od nás je však vždy jasná a jednoznačná, nie nemáme! Prečo?

Pretože v tomto prípade sa jedná o zavádzanie zákazníka, ktorý je uvedený do omylu. Na takýchto podvodných prípravkoch, často nie sú uvedené ani základné informácie o produkte. O podvode sa presvedčíte ak sa neviete dopátrať, koľko účinnej látky vlastne kupujete. Veľa krát sa už stalo, že si zákazníci kúpili klasický L-arginín za 4 násobok bežnej ceny (Xtreme Power produkty a podobne).

Okrem toho, že kupujete úplne bežný prípravok, sa môže veľmi dobre stať, že si sami poškodíte zdravie, konzumáciou nevhodných výživových doplnkov.

 

Naše odporúčanie na záver: „Nekupujte produkt, kde nevidíte obsah a koncentráciu látok“! Príďte radšej do ktorejkoľvek z našich 8 predajní, kde Vám poradí personál, ktorý vie čo predáva. A ešte jedna rada na záver, bez tvrdej práce a odriekania sa k vytúženej postave nedopracujete.