Sole Fitness skladací bežecký pás F85 Touchscreen

Bežecký pás F85 ponúka vysoký výkon a zážitok za prijateľnú cenu. V spoločnosti SOLE sme hrdí na našu povesť výroby kvalitných bežeckých pásov s použitím tých najlepších komponentov. F85 nie je výnimkou. 

Dostupnosť Na sklade (dodanie 5-10 dní)
Možnosti doručenia
Kód: /F85ENT
€3 395 –12 % €2 959
Sole Fitness skladací bežecký pás F85 Touchscreen
sole fitness skladaci bezecky pas f85 touchscreen 01
Akcia Novinka
€3 395 –12 %

Registrovaní zákazníci
nakupujú výhodnejšie

K nákupom tiež
ponúkame aj darčeky

Zastupujeme iba
špičkové a overené značky

Záručný a pozáručný servis s
vlastnými technikmi

Sole Fitness skladací bežecký pás F85 Touchscreen

Bežecký pás Sole Fitness F85, najvyšší model v sérii skladacích pásov a najpredávanejší model spoločnosti SOLE, obsahuje všetky špecifikácie modelu F80. Tento rok sme tiež predstavili náš nový rám v tvare písmena Z a náš motor s najvyšším výkonom, veľmi silný motor s výkonom a výkonnosťou, ktorý nemá konkurenciu. Model F85 obsahuje 56 cm širokú bežeckú plochu a 7 cm valce, čím sa predlžuje účinnosť motora bežeckého pásu.

Bežecký pás F85 ponúka aj možnosť pripojenia na WiFi pripojenie. Dotykový displej s uhlopriečkou 39,6 cm obsahuje 7 prednastavených aplikácií, napríklad YouTube a Netflix, ale umožňuje aj zrkadlenie obrazovky, čo používateľom poskytuje možnosti pre ich tréning. Je tiež pripojený k aplikácii New Sole+, ktorá je k dispozícii v obchodoch s aplikáciami pre Android a Apple.

Je vybavený štandardnými programami ponúkanými na všetkých bežeckých pásoch Sole, ale má aj možnosť uložiť až 12 viacnásobne prispôsobiteľných programov, čo používateľom umožňuje flexibilitu a rozmanitosť ich tréningov.

Model Sole F85 patrí medzi najlepšie bežecké pásy, ktoré odporúčame, pretože je stabilný, skladný a zvládne veľa používania a hmotnosti.

Model Sole F85 bol aktualizovaný na veľmi pôsobivý stroj. Okrem tichého a výkonného motora s výkonom 4,0 HP má model F85 15 úrovní sklonu a 6 úrovní poklesu. Ide o jeden z najvyšších poklesov, aké sme videli na skladacom bežeckom páse. Plošina je priestranná a skvelá pre väčšinu ľudí a aktivít, navyše po zložení sa dá F85 tlačiť pomocou 4 prepravných koliesok.

Predstavte si toto všetko spolu s 15,6" dotykovou obrazovkou a predinštalovanými aplikáciami a tréningami. Má pekné množstvo technológií. K dispozícii sú aplikácie pre Netflix, YouTube, Spotify a ďalšie populárne streamovacie aplikácie. Sole F85 má funkcie, s ktorými sme sa na iných domácich bežeckých pásoch nestretli, ako napríklad zrkadlenie obrazovky a bezdrôtové nabíjanie telefónu. Niet divu, že bežecký pás Sole F85 je tak vysoko hodnotený bežecký pás!

K dispozícii je 10 vstavaných tréningových režimov. Medzi tieto režimy patrí beh do kopca, spaľovanie tukov, kardio, posilňovanie, HIIT, 5 km, 10 km a srdcová frekvencia. K dispozícii je aj manuálny režim a vlastný režim. Každý režim sa dodáva s prednastavenými úrovňami rýchlosti a sklonu/spádu, avšak pred spustením si môžete vybrať celkovú maximálnu rýchlosť a čas. Bežecký pás sa potom počas tréningu automaticky prispôsobí prednastaveným nastaveniam. Vo vlastnom režime máte možnosť vytvoriť si vlastné tréningy a uložiť ich ako šablóny. Samozrejme, môžete použiť aj len manuálny režim a nastaviť bežecký pás za pochodu.

Existujú aj rôzne kondičné testy, ktoré môžete absolvovať, ako napríklad testy letectva, námornej pechoty a pobrežnej stráže, aby ste zistili, v akej ste kondícii alebo mimo nej. Tréningy sú štandardné, ale na zariadení F85 sú príjemnou funkciou.

Predchádzajúci model F85 obsahoval 7 streamovacích aplikácií, ktoré boli príjemné, ale na tomto novom modeli máte prístup k 12! Patria medzi ne YouTube, Netflix, Amazon Prime, Disney+, HBO Max, Peacock, Hulu, Spotify, ESPN, CNN, Audible a Kinomap. To je šialené množstvo aplikácií a na spustenie streamovania každej z nich sa stačí prihlásiť do príslušného účtu na obrazovke.

A ak vám tieto aplikácie nestačia, môžete na obrazovke zrkadliť obsah z telefónu.

Zariadenie Sole F85 je kompatibilné aj s ďalšími aplikáciami vrátane aplikácie Sole+. Ide o bezplatnú aplikáciu na sledovanie vašich tréningov. Vďaka nej je aj spárovanie telefónu s obrazovkou naozaj jednoduché, takže môžete využívať všetky funkcie. Po spárovaní si môžete na zariadení F85 vytvoriť profil s profilom aplikácie Sole+. V aplikácii sú k dispozícii triedy pre bežecký pás a ďalšie zariadenia Sole. Tieto triedy obsahujú inštruktora, ktorý vás prevedie každým cvičením. Tieto triedy nie sú na rovnakej úrovni ako iFit a Peloton, ale aplikácia Sole+ je k zariadeniu F85 bezplatná.

 • Najlepší skladací bežecký pás na trhu vo svojej triede
 • Nový pevnostný rám v tvare písmena Z
 • Výkon motora 4.0 HP
 • Funkcia klesania dostupná do -6 úrovní
 • Najnovšia 39,6 cm dotyková HD konzola
 • K dispozícii nová bezdrôtová nabíjačka
 • Dizajn bežeckej plochy so širokým dosahom
 • Ovládanie rýchlosti/náklonu v dosahu
 • Chladiaci ventilátor v balení
 • 17 možností programov
Motor4 HP
Rýchlosť1 - 20 km/h
Sklon15% stúpanie + 6% klesanie
Bežecká plocha56 x 152,5 cm
Bežecký pásDvojitý tkaný 2x prešívaný pás so 4 vrstvami
Skladacíáno
Ručné pulzné rukoväte na meranie tepu áno
Ovládanie rýchlosti a sklonuáno
OdpruženieSystém odpruženia Cushion Flex
Monitor srdcovej frekvencieBluetooth
Hrudný pásáno
KONZOLA
Displej konzoly39,6 cm HD touchscreen displej
Spätná väzbaČas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie, pulz, sklon, program, stream, video, online...
programy17 prednastavených, manuálne, 2 používateľské, 2 HRC + online
Bluetooth 3.0 reproduktoráno
USB nabíjanieáno
OzvučenieS 2 cestným káblom
Ventilátoráno
Bezdrôtové nabíjanieáno
Aplikácie:
 • YouTube, Netflix, Prime Video, Disney+, Max, Peacock, Hulu, Spotify, ESPN, CNN, Audible, Kinomap

Nikto sa neteší z vydania nového bežeckého pásu viac ako my. Vieme, že na to potrebujete bežecký pás, ktorý je odolný a má dlhú životnosť. Bežecký pás by mal testovať vašu vytrvalosť, nie naopak.

ROZMERY
Produkt (D x Š x V)209.5 x 96.5 x 167.6 cm Zložený: 111.8 x 96.5 x 181.6 cm
Kartón (D x Š x V)Rozmery 220 x 98 x 44 cm
Hmotnosť netto/brutto144 kg / 166 kg
Max. hmotnosť užívateľa165 kg
ZÁRUKA
Rám10 rokov
Motor5 rokov
Bežecká paluba5 rokov
Časti2 roky

Dodatočné parametre

Kategória: Bežecké pásy
Hmotnosť: 166 kg
Zameranie tréningu: Kardio
Značka: Body Solid
Nosnosť: 165 kg
Výkon motora: 4 HP
Maximálna rýchlosť: 1 - 20 km/h
Sklon: 15 úrovní + 6 negatívnych
Bežecká plocha: 56 x 152,5 cm
Konzola: 39,6 cm HD touchscreen
Počet programov: 7 prednastavených, manuálnych, 2 užívateľské, 7 vojenských fitness testov, k dispozícii je až 12 vlastných programov, ktoré sú uložené ako šablóny programov
MP3 vstup: Bluetooth Audio
Meranie pulzu: Bluetooth + snímače
Hrudný pás: kompatibilné
Rozmery (dxšxv): 209.5 x 96.5 x 167.6 cm Zložený: 111.8 x 96.5 x 181.6 cm
Použitie: H - domáce
Hmotnosť postaveného setu: 144 kg
Rozmery v zabalenom stave (dĺžka, šírka, výška): 218 x 99 x 38 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnosť a doživotná záruka Body Solid

Bezpečnosť nie je náhodná. Bezpečnosť vás a vašej rodiny je prvoradou starostlivosťou Body-Solidu. Naše bezpečnostné inžinierstvo začína silnou a pevnou konštrukciou každého fitness zariadenia (na rámy v domácich podmienkach získavate doživotnú záruku). Vysoko odolná uhlíková oceľ sa používa vo veľkej miere v celom ráme a priečnych nosníkoch, ako aj v závesoch, spojovacích bodoch a nastavovacích prvkoch. strojové spoje poskytujú výnimočnú pevnosť, zatiaľ čo nízkoprofilový dizajn prispieva k vynikajúcej stabilite.

Technológie Body Solid

Naše fitness zariadenia sú navrhnuté najmodernejšími technológiami vrátane najnovšieho CAD softvéru. Tento softvér nám umožňuje navrhnúť zariadenia s otočnými bodmi v optimálnych polohách a rozsahoch nastavenia, ktoré vyhovujú každému používateľovi, či má 1,50m alebo 2m.

Pevnosť Body Solid

Pokročilá uhlíkovo oceľová zliatina sa stará o to aby bolo vaše cvičenie nielen efektívne, ale aj stabilné a dlhodoboopakovateľné. Naša  oceľ má veľmi vysoký pomer pevnosti k hmotnosti a vynikajúce nárazy absorbujúce vlastnosti. Pevnosť a trvanlivosť konštrukcií je podporená odolnosťou voči nárazom. Vystužené ramená a veľké puzdrá s vyčnievajúcimi bodmi. To sú len niektoré vedecky vyvinuté inovácie vytvorené pre to, aby vás a vašich rodinných príslušníkov chránili.

Komfort Body Solid

Všetko je tam, kde má byť. Ergonomické štúdie boli aplikované v každom centimetri dizajnu domácich posilňovacích fitness zariadení, takže každý z našich strojov je mimoriadne užívateľsky "kamrátsky".

Závažia na multivežiach sú v blízkom dosahu pre rýchlu a bezpečnú nastaviteľnosť záťaže, s ktorou chcete cvičiť. Presne ako vo fitness centre.

Dokonca aj osky, rukoväte a úchytky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali tvaru vašej ruky, a nie opačne.

Konštrukčná dokonalosť Body Solid

Všetky rámy strojov Body-Solid sú vybavené celo-4-stranou zváranou konštrukciou namiesto typických 2-stranných zvarov, ktoré sa v priemysle stali bežnými . Na našich hlavných nosníkoch používame vysoko odolnú oceľ s vysokou pevnosťou v ťahu 2 "x 2", 2 "x 3" a 2 "x 4" spolu s tvrdenými skrutkami hrubých rozmerov a výstužnými plátmi pre stabilitu pevnú ako skala.

DURAFIRM podložky a opierky zariadení Body Solid

Naše exkluzívne podložky DuraFirm sú odolné voči odtrhnutiu, mimoriadne silné a veľmi pohodlné. V priemysle používame penu s najvyššou hustotou 8 libier (hustota sa meria v librách (na kubickú stopu)), aby bola zabezpečená celková dokonalá opora chrbtice, stehien, sedacích svalov, či hrudníka. Tým Body Solid vyniká medzi producentmi domácich zariadení.

Lanká na multivežiach Body Solid

Nylónové laná Body Solid sú vyrobené z na 1100 kg testovaného, pozinkovaného oceľového 7 x 19 lanového úpletu. Naše káble sú skonštruované tak, aby vyhovovali americkým vojenským špecifikáciám a nesú bezpečnostný faktor 4: 1 proti roztiahnutiu a pretrhnutiu sa.

Cenová dostupnosť Body Solid

Výrobky Body Solid stanovujú vyšší štandard excelentnosti. Naša filozofia je jednoduchá: poskytnúť kupujúcim výnimočnú kvalitu, trvanlivosť a funkcie za veľmi prijateľnú cenu. Naše produkty zahŕňajú desiatky rôznych strojov na posilňovanie, navrhnutých cvičiacimi odborníkmi pre celotelový tréning v spojených štátoch. Majú všetky potrebné vstavané bezpečnostné prvky. Stroje Body Solid sú pohodlné, a pohodlná je aj ich cena, ktorú si môžete dovoliť.

Patentovaný Bi-Angular system a mnoho ďalších patentov. Spoločnosť Body Solid patrí dlhodobo medzi najlepších výrobcov domácich posilňovacích strojov na svete. Vybrať si môžete hlavne kvalitu za prijateľnú cenu. Z posilňovacích strojov sú najpôsobivejšie Body-Soliďácke multiposilňovacie veže.

Ich obľúbenosť rastie rovnako ako počet predaných kusov. Za dlhé roky používania týchto strojov sme nezaznamenali jedinú reklamáciu. Lanká sú testované na záťaž 1100 kg, i keď lanko na posilňovacom stroji, ako spotrebný materiál, predsa len niekedy povolí. Výhodou týchto Body-Solid posilňovačiek je, že ich prevedenie a spracovanie je naozaj solídne. Rámy majú vysokú odolnosť, lavičky a stojany zasa vysokú nosnosť, čo je hlavné, keď chcete bezpečnosť.

Doživotná záruka Body Solid

Uvedená doživotná záruka Body-Solid platí pre domáce použitie.

Podobné produkty

bezecky-pas-nordictrack-commercial-2450--ntl17221
€3 109
€3 224 (–3 %)
Kód: 3030333/NTL17221-INT